Kup kontroler do Xbox One i zgarnij za darmo Forza Horizon 3

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Microsoft w ostatnich miesiącach zapowiedział kilka ładnych kontrolerów. Firma postanowiła zachęcić do kupowania padów i do każdego egzemplarza rozdaje Forza Horizon 3. Gracze mogą zgarnąć świetną grę za darmo.

Forza Horizon 3 to jedna z najmocniejszych produkcji w katalogu Xboksa One. PlayGround Games przygotowało piękne wyścigi, które w dodatku charakteryzują się zawrotną grywalnością. Pozycja w swoim czasie zgarnęła oceny na poziomie 90%.


Ten wyjątkowo mocny tytuł może trafić do Was zupełnie za darmo. Wystarczy, że zdecydujecie się nabyć jeden z nowych kontrolerów do Xboksa One:

Klienci dzięki tej propozycji mogą zaoszczędzić kilka złotych. Oferta jest naprawdę kusząca i jeśli zamierzaliście w najbliższych dniach dokupić kontroler do Xboksa One, to nie powinniście się zastanawiać.

Warto na pewno zaznaczyć, że oba urządzenia pochodzą z najnowszej kolekcji i posiadają odczuwalne ulepszenia:

  • Uproszczony dla wygody - Nowy kontroler bezprzewodowy Xbox z teksturowanym uchwytem, responsywnymi drążkami i ulepszonym padem kierunkowym zapewnia niezrównany komfort.
  • Mnóstwo funkcji - Poczuj akcję na własnej skórze dzięki spustom impulsowym i korzystaj z niestandardowego mapowania przycisków. Możesz podłączyć dowolny kompatybilny zestaw słuchawkowy z wtyczką stereo 3,5 mm typu jack.
  • Zwiększony zasięg W porównaniu z wcześniejszymi kontrolerami masz dwa razy większy zasięg bezprzewodowy, a dzięki technologii Bluetooth możesz grać w ulubione gry na komputerach i tabletach z systemem Windows 10.
 

Fixxxer1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To jest najnowszy typ pada?
Próbuję go kupić od wczoraj, ale albo wyskakuje błąd po dodaniu do koszyka, albo przechodzi do koszyka i pokazuje że jest pusty.
Udało się komuś kupić?
 

Boberson

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja kupiłem wczoraj wersję Recon Tech i normalnie przyjęło do realizacji, forze na płycie dodało samo :)
 

kauah

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak, ja juz kupiłem wczoraj ale aktualnie wyrzuca błąd bo forza podobno sie chwilo skonczyła.
 

Fixxxer1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzwoniłem na infolinię, nakład wyczerpany...
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki za info

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

bl.s

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
jakby się coś zmieniło dajcie znać bo również próbuje od rana i nic :)
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej, są dostępne pady. Można zamawiać :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

kauah

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ponownie dostepne , tym razem zamiast wersji pudełkowej jest klucz na x1 i w10
 

Fixxxer1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kurde, nie zauważyłem że to kod jest teraz :/
 

vonKamil

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie lepiej, że jest kod :D
Nie lubię płyt, a cyfrówką i podzielę się z kumplem i popykam na win10. Recon Tech już w drodze :D
 

TeramitzuOne

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
U mnie jest FH3 na płycie :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka
 

cwMarcus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja własnie zamówiłem i także dostałem kod do pobrania gry. Może na płycie już się wyczerpały i dają kody
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kurcze jak by było na płycie to i ja bym się skusił
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przed paroma minutami miałem w koszyku, nie kupiłem bo był kod z fh3, zazwyczaj wolę cyfrę ale w tym przypadku chciałem pudełko. Teraz już brak w magazynie pada Recon tech[emoji3]

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

bl.s

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Recon Tech już wyszedł :/ szkoda spóźniłem się
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Spokojnie może będzie jeszcze, zobaczą że idzie sprzedaż to rzuca znów jakaś partie

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

unname

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Już są :)
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Widziałem i kupiłem[emoji3]

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

suki

Użytkownik
Użytkownik
nieżle nabiją sobie kieszeń tą promocją ;)
 

Do góry Bottom