Kupić czy nie kupic?

Brzuzka

Banned
Użytkownik
http://www.nexus.webd.pl/sklep/index.php?products=product&prod_id=1029

Mi ta wersja odpowiada, ale chce zapytać specjaliste czy nie ma w niej haczyka...


Nie będę przerabiał konsoli.

PS. Tam pisze cos o divx - czy jest on juz w zestawie czy trzeba wgrać aktualizacje?
 

plutap

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupić czy nie kupic?

jeśli Ci odpowiada to kupuj, jeśli nie będziesz przerabiał to będziesz miał okazję przetestować Lite-ona ;)
odtwarzanie DivXów będzie możliwe raczej po aktualizacji
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupić czy nie kupic?

Aby odtwarzac DviX'y/XviD'y musisz miec konsole podpieta do sieci, uruchomic film, kiedy wyskoczy blad zapyta Cie o chec sciagniecia kodekow, akceptujesz, instalujesz i smiga. :)
 

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupić czy nie kupic?

ja bym poczekał miesiąc lub 2 i kupisz już za tą samą cene lub niższą nowe XBOXy z płytą JASPER (CPU i GPU 65mn) i w przypadku premium dysk 60GB ale oczywiscie też LITE-ON
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Kupić czy nie kupic?

Kur** właśnie się dowiedziałem ze model który chciałem kupic w sklepie internetowym który ma siedzibe w sąsiedztwie zostł właśnie wyprzedany!!
Zależało mi bardzo zeby kupić właśnie tam!!
Była to wersja Pro z Liteonem za 999 zł i teraz pozostaje mi tylko Arcade za 777zł albo Premium za 1000 zł ale bez nowego chłodzenia, lub premium z chłodzeniem za 1400zł...
Ale jestem wkur*iony !!!!
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupić czy nie kupic?

Skoro nie chcesz flashować to co cie obchodzi chłodzenie? Masz przecież 3 lata gwary i jak Ci się coś uwali to Ci wymienią płyte.
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Kupić czy nie kupic?

a po co mam kombinować, wysyłać im konsole, czekać, jak moge mieć sprzęt pewniejszy i mniej awaryjny..dzwoniłem do nich .."moja" wersja będzie dostępna w przyszłym tygodniu:D
 

zap

Świeżak
Świeżak
Odp: Kupić czy nie kupic?

Weź arcade'a i dokup dysk, na allegro. Jak narazie Arcade'y to najmniej awaryjne konsole xbox na rynku. ;)
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Kupić czy nie kupic?

@zap, nie ma mniej lub bardziej awaryjnej wersji x360 falcon. Wszystkie są takie same...
 

Do góry Bottom