Kupie Dysk do Xboxa Slim do 100zl

alvaro1981

Świeżak
Świeżak
Kupie dysk do Xboxa 360 Slim do 100zl
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Raczej ciężko za stówę ...

Mam za 130zł - oryg 250Gb, używany , ma około roku - 100% sprawny ofkoz :D
 

dragon1493

Banned
Ciezko ?? Dziwne ja na allegro wyrwalem 320gb do slimki od M$ za 100zl (kup teraz), dysk smiga bez problemu ;)
 

dragon1493

Banned
Nie warto, jeszcze to dysk 20gb. Obudowa tez nie jest od MS (ale to bez znaczenia, bo to tylko kawalek plastiku :p). Jak juz chcesz maly dysk to dla mnie minimum to by bylo 120gb, kiedys w fatce mialem 20gb zainstalowalem z ledwoscia 2 gry co mialy ok. 8gb, w tym wypadku nie wiadomo czy nawet gta v bys na nim zainstalowal.
 

MrXspeCom

Świeżak
Świeżak
dragon1493

Tytuł postu :
" Kupie Dysk do Xboxa Slim do 100zl"

A chodzi tylko o to aby ruszyć GTA V ,lub Watch Dogs - wiem coś o tym .
Kupujesz grę a tu wymaga dysku ,próbujesz z pendrive i też nic .

Spora suma wydana a gra leży nieużywana.
 

dragon1493

Banned
Powodzenia w instalacji GTA V na dysku 20gb, dolicz do tego jeszcze wszystkie aktualizacje, jedne nawet powyzej 1gb maja :). Na allegro za 119 masz 60gb (taki znalazlem na tel, na pewno za 100zl juz kupisz 120gb z fatki), nie wiem po co masz sie tak spieszyc z tym dyskiem, poczekaj troche, a trafisz na taka oferte jak ja "dysk 320gb do slima za 100zl + 20 za przesylke"
 

MrXspeCom

Świeżak
Świeżak
dragon1493

Odsprzedaj mu swój dysk i poczekaj na kolejną okazję ,widać że jesteś obrotny.

Nowe 20GB są po 99zł+KP i najlepiej schodzą z wszystkich dysków .
Więc nie są bez powodu produkowane .
GTA V spokojnie zainstalujesz na takim dysku i jeszcze zostanie miejsce ,instalujesz wymaganą 1-szą płytę i reszta już z dvd , podobna sytuacja z wolfem i psami ,oraz tekstury HD do innych gier + save i profile .

Nie wiem w ile gier jednocześnie grasz i po co bez RGH takie pojemności dysków.

Fakt że nie jest to dużo ale ważne że wystarczająco .
 

dragon1493

Banned
Taki dysk po to mi jest potrzebny zeby nie meczyc lasera, kazda plytke zgrywam na dysk i potem nie mam problemow z odczytem plytek. Ja bym nigdy nie dal za dysk 20gb, 100zl no sorry bardzo. To juz wolalbym kupic dysk z laptopa, wgrac FW i wrzucic do x360, taniej wyjdzie no i dysk bedzie wiekszy niz te smieszne 20gb ( ok. 16gb ). GTA V lekko zainstalujesz na pendrive takze taniej wyjdzie niz ten dysk, co innego BF4.
 

MrXspeCom

Świeżak
Świeżak
 

dragon1493

Banned
Proszę oryginalny dysk 250gb do slimki za 90zł...

http://olx.pl/oferta/dysk-250-gb-do-xbox-360-orginal-CID99-ID66V1L.html#975f2ad2e2

Pogadaj z kolesiem żeby załatwić kupno przez allegro, najpewniejsze ;)

@MrXspeCom: I nie pieprz głupot na drugi raz że nie da się znaleźć w tej cenie większego dysku.
 

MrXspeCom

Świeżak
Świeżak
Jasne że się da ,nic takiego nie pisałem .
Linka co dałeś jest to oferta regionalna ,dolicz w takim razie koszty przesyłki i koszty wystawienia na allegro + prowizję od sprzedaży i czekaj na paczkę .
Wychodzi więcej niż 100zł.

Przeczytaj temat ze zrozumieniem ,zaoferuj coś a nie nabijasz posty .
To że kupiłeś dysk okazyjnie - kogo to obchodzi ,ustosunkuj się do tematu a nie dyskutujesz to nie w tym dziale.

Masz coś do zaoferowania to oferuj ,mamy wolny rynek ,autor tematu kupi albo nie kupi .
 

dragon1493

Banned
Uwazam ze autor tematu woli dolozyc + - 20zl i ma ********* dysk, za chwile szukal by nowego dysku, bo ten jednak ma za malo miejsca.
Zainstaluje GTA V, a potem je odinstaluje bo "dysk ma za malo miejsca zeby zmiescic powiedzmy takie Watch Dogs"


Nie rozumiem dlaczego na sile chcesz wcisnac komus bubel, dysk 20gb to juz przestazale za przeproszeniem gowno. Do tego 20gb tez dolicz przesylke tak w ogole...

Z kolesiem z allegro da sie dogadac, dysk wystawi powiedzmy za 80zl i przy przesylce da wieksza sume, prowizja w tedy bedzie mniejsza...
Jak sie nie znasz to nie pisz glupot.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tym bardziej ze 20gb dyski to stare padła, zajechane od 2005 roku. Tak8ch dyskow ni3 ma nowych

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

MrXspeCom

Świeżak
Świeżak
~akir
Cześć ,co tam w Bielsku ? ( jak co to na priv ) .

Są nowe lub odnawiane w ofercie z gwarancją .
DYSK TWARDY HDD 20GB do XBOX 360 SLIM E HIT! (4278451388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dragon1493
Mam dyski do slima 20GB ,120GB ,250GB i 320GB .

I nikomu nic nie wciskam ,oferta jest ofertą ,a każdy ma wolny wybór .
Autor tematu napisał co napisał : do 100zł ,a ty czytaj ze zrozumieniem .

To że kombinujesz jak koń pod górę ,to nie znaczy że inni tak mają.
Niektórzy coś potrzebują idą i kupują ,a że gdzieś może być taniej to już nie obchodzi .
 

dragon1493

Banned
MrXspeCom tak kombinuje, idź się puknij w głowę, ja po prostu nie mam zamiaru wciskać komuś tandety jak to Ty robisz.
Tak poza tym to Ty nie powinieneś się w tym temacie wypowiadać tylko w tematach dla świeżaków...

Podałem mu dysk za 90zł czyli mieści się w cenie 100zł...
I nie jest to żaden 20GB, autor widząc moją ofertę z dyskiem 250GB na pewno się zastanowi i nie kupi Twojego śmiesznego dysku 20GB.
 

Do góry Bottom