kupie gitare

behemoth1804

Świeżak
Świeżak
Witam.
Chcialbym kupic gitare ktora bedzie pasowac do wszystkich tytułów z seri Guitar Hero. Moze ma ktos z was taka lub wie gdzie kupic, oczywiscie za rozsadna cene.
 

yoshipl

Użytkownik
Użytkownik
 

Nomadsky

Użytkownik
Użytkownik
Nie kupuj Gitary od ROCK BAND'A jeżeli chcesz grać w GH
 

behemoth1804

Świeżak
Świeżak
jezeli cos bedziecie mieli ciekawego to bylbym wdzieczny za link. ja bede szukal po allegro czegos ciekawego. z gory dziekuje

a czy ta jest warta kupienia i jak sie spisuje ?? GUITAR HERO X-PLORER na XBOX 360/PC NOWA GITARA (1425363729) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 

mihcal5

Banned
 

mai

Użytkownik
Użytkownik
na niej zaczynałem :). Gitara nawet dobra choć po czasie (dość długim) luzuje sie przycisk od struny i wajcha "opada" :D . Cena wydaje mi sie troche wysoka ale w sumie to nówka. Ogólnie polecam :)
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
x-plorera opłaca się kupować jeżeli chcesz go podłączyć do PC i grać na PC w GH, ponieważ gitarka łapie zarówno klocka jak i pieca. Jeżeli bd grał tylko na klocku polecam Ci gitark.ę z World Tour'a czyli replikę Fendera Stratocastera oraz Z GH 3 replikę modelu Gibson Les Paul. Osobiście posiadam X-plorera i Stratocastera i są to bardzo dobre gitarki, z tym, że x-plorer ma trochę wąsko rozstawione klawisze, jednak jeżeli bd to Twoja pierwsza gitarka do GH to nawet nie poczujesz różnicy. Tutaj aukcja z forum http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/[s]-gitara-bezprzewodowa-les-paul-na-gwarancji-stan-idealny-83694.html Les Paul za 80zł, bardzo dobra cena, na Twoim miejscu brał bym w ciemno :)
+ edit MAI ma rację, wajcha i strun bar po "ostrym" użytkowaniu niestety robią się leciwe, lecz przyznam, że w moim egzemplarzu trzymają się dzielnie, chodź jest luz :p
 

behemoth1804

Świeżak
Świeżak
mysle ze za te pieniadze to sie oplaca i jest kompatybilna z wszystkimi GH i RB. jezeli nic nie znajde ciekawszego to biore tą.
 

freeq_

Użytkownik
Użytkownik
Behemot, złap tamtego klienta na gadu, bo tu nie wiadomo czy zajrzy ;]
Jak pomogłem, to cieszę się bardzo i masz tu mojego GT: friquu
Jak kupisz i bd miał któreś GH z tych które mam to możemy pograć ;)
 

behemoth1804

Świeżak
Świeżak
gitarka juz nie bawem bedzie moze w przyszlosci dojdzie perkusja no i tutaj pytanie mam znowu cos za rozsadna cene sie znajdzie??

czy cos takiego sie nadaje ? ROCK BAND DRUM SET /PERKUSJA /X360/OD RĘKI/ROBSON (1452729714) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy


//Edytuj posty - Dymek.
 

Do góry Bottom