[Kupię] GRĘ na Xbox-a 360 do 50zł

MefjuHoops

Świeżak
Świeżak
jw. Kupię grę na ową konsolkę do 50zł, nie obchodzą mnie gry które mam czyli:
Crackdown, Saintsrow, Halo 3, Halo Wars, Fifa 06 WC.

Najbardziej mi zależy na gierce w której mocną stroną jest dopakowywanie postaci (jak w Crackdown albo w Fallout 3).

Pozdrawiam.
 

MefjuHoops

Świeżak
Świeżak
Niestety BP miałem a gry w NTSC nie interesują mnie :)
 

dydek61

Użytkownik
Użytkownik
PES2008?? 30zł
 

darqnes0109

Użytkownik
Użytkownik
QUAKE 4 ZA 30 zł

MOGĘ ci tez sprzedać komplet 3 gier za 60 zł + przesyłka
QUAKE 4 , Tony Hawks American Wasteland oraz PGR3
 

MefjuHoops

Świeżak
Świeżak
dydek nie dziękuję.

darqnes Quake to nie moje klimaty, THAM mam na PC a PGR3.. no cóż miałem PGR4 i starczy.

Najbardziej by mi pasowała Fifa 09 za moją cene może być bez pudełka i instrukcji byle by działała, to samo z Fallout 3,Prototype, GTA IV itp nowsze tytuły.
 

chudyosw

Banned
Użytkownik
Yo za 60zł mogę sprzedać Ci


3gry pes2008 , nba live 07 , stuntman ignition i gratis gierki arcade jak pacman pokery itp...
 

MefjuHoops

Świeżak
Świeżak
Niestety żadna z tych gier mnie nie interesuje ;C
 

ShoZu

Banned
Użytkownik
Jeśli jesteś gotów dopłacić odrobinę, mogę sprzedać Mass Effect'a za 80zł + przesyłka
Mass Effect to Sci-Fi'owy Gears Of War z możliwościami "dopakowania" postaci. Strzela się jak w GoW'ie, ale są klasy, levele, skille i questy.

Jeśli nie możesz dopłacić chętnie wymienię się za Halo 3 + Wars (jeśli to Bundle Pack)
 

MefjuHoops

Świeżak
Świeżak
ShoZu ME faktycznie jest super lecz nie mam więcej kasy a nawet gdybym miał to brałbym (za taką cenę ) fifę 09 :) PS nie wymieniam się grami ;]
 

ShoZu

Banned
Użytkownik
Szkoda ;] Bo bardzo mi zależy na tym HALO ;(
Skoro nie wymieniasz się grami to może, sprzedam Ci Mass Effecta za 50zł, a potem za 50zł kupię od ciebie HALO Bundle? Co ty na to? .
 

Smurfastyczny

Użytkownik
Użytkownik
jak za 50 dych to chyba masz ideala? ja kupilem swojego w lutym za 60zł(+12zl przesylka) nowke zafoliowana polska wersje
 

MefjuHoops

Świeżak
Świeżak
Shozu Halo 3 i Halo Wars (bo to budle) za 50zł no chyba nie ^^

Cena wzrasta do 55-60zł !
 

wiecach

Użytkownik
Użytkownik
the darkness? starsze ale tanio 32 zł z przesylka, priorytem polecony. Za sama gre chce 25.
 

tyyp

Świeżak
Świeżak
gear of war 1
 

MefjuHoops

Świeżak
Świeżak
GoWa mam na PC-ta a za Darkness podziękuję.
 

kimimaro09

Świeżak
Świeżak
Mogę ci sprzedać Perfect Dark Zero full komplet tzn. pudelko, plyta, okladka, ksiazeczka z tym ze ksiazeczka i okladka sa w jezyku francuskim jednakze sama gra jest po angielsku. Cena to 25 zł +przesylka.
 

MikeL

Użytkownik
Użytkownik
Posiadam Army of Two. Zainteresowany?
 

chelini

Świeżak
Świeżak
Nfs Undercover ang, 45 zł z wysyłką?
 

Do góry Bottom