Kupię Xboxa 360 (Arcade,Premium)

kopczyns1

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Kupię Xboxa 360 Arcade bądź Premium najlepiej nie zbanowana, Najlepiej żeby było wszystko co w oryginalnym pudełku ! Bez przeróbek, najlepiej jak najnowsza ;] Mam na to 550zł Pozdro !


UWAGA!! Założyłem ten temat tak na orientacji prawdo podobnie będę się rozglądał po świętach ;] Pozdro i sorry za problemy
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
bez sensu. Po swietach ceny moga byc zupenie inne wiec ten temat ci g... da.
 

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
za 550 sprzedam ci moja konsole z lipca 2008 w zestawie z pamiecia, headsetem, padem bezprzewodowym, kablami, pudełkiem i z banem.

stan idealny!!!

ja pokrywam koszt przesyłki

Xbox 360 Pad Kable Headset Pamięć Ban (839921434) - Aukcje internetowe Allegro

GG: 4949927
 

kopczyns1

Użytkownik
Użytkownik
Co mi ogranicza granie na konsoli z banem ? Podeślij jakieś fotki ;]
 

djezzer93

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli konsola jest zbanowana to znaczy że nie możesz na niej grać przez neta, nie masz po prostu dostępu do Xbox Live(żadnych aktualizacji, filmów dodatków do gier itp.).
Jeżeli interesuję cię gra przez neta no to sobie daruj z banem oczywiście ;D ale jeżeli wiesz, że tylko single player no to myślę, że możesz kupić zbanowaną konsolę.
Nie jestem w tym może jakimś specjalistą ale co nieco wiem. No i jeszcze konsole zbanowane są tańsze od niezbanowanych, ale to chyba logiczne.
 

bratze

Banned
Użytkownik
ja mam na sprzedaz arcade niezbanowanego z karta pamieci i grami 5x arcade na jednej plycie,konsola w falconie w calym sklepowym zestawie cena 550zl+przesylka jak co to pisz na gg 153403
 

Do góry Bottom