kupienie konsoli

chomik01

Banned
Użytkownik
Mam pewien dylemat co do kupna konsol xbox 360. Chcę kupić konsole w wersji premium+ 20 gb twardy dysk, 2 pady bezprzewodowe i okablowanie. Jest jedno ale, nawet dwa. Mianowicie konsola ma 205W czyli starsze wersje od falcon'a i nie posiada poprawionego chłodzenia. Cały zestaw za 530 zł. I tutaj moje pytania :
1. Wiem że można każdą konsole przerobić, ale czy będę miał problemy z ROD'em ??? Bo nie ma poprawionego chłodzenia oraz 205W
2. Czy mógłby mi każdy napisać czy opłaca się to kupić bo ja się zastanawiam że w przyszłości będę mieć problemy z konsolką
Proszę o Waszą wypowiedź :D
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
MOim zdaniem bez sensu taki zakup.

Mozesz kupic sobie np. na raty nowego premiuma lub arcade. Wplacisz te zalozmy 450PLN i reszte na raty na rok , bedziesz wplacal po te 30 pln miesiecznie i masz nowa konsole. Przerobisz ja za 80pln i bedziesz mial pewnosc ze jest nowa. Ja bym sie nie ubieral w starego typu konsole.
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
nigdy ale to nigdy nie kupuj konsoli ze starym chlodzeniem....nie znasz powiedzenia co tanie to drogie???
 

DusiekPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie gadajcie też chłopakowi głupot. Przerobi u Juchego + weźmie Red Fixa (pewnie będzie tańszy nawet) i pożegna się z RoD'em na zawsze. Dostaniesz jeszcze gwarancję. Koszt max. to 110zł ale myśle że jak dobrze zagadasz to za 90zł ci to zrobią :p. Potarguj się co do konsoli jeszcze, (nie ważne czy to Allegro czy znajomy) powiedz że musisz jeszcze przerobić i poprawić chłodzenie. Bo w sumie taka konoslka ze starym chłodzeniem i nie przerobiona powinna kosztować max. 450zł... Także targuj się
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
Michael nie rob chlopakowi wody z mozgu....no chyba ze zaganiasz komus klientow i robisz komus reklame... przeciez nikt o zdrowych zmyslach nie kupilby teraz konsoli ze starym chlodzeniem
 

chomik01

Banned
Użytkownik
jednak się rozmyśliłem co do tej konsoli dobrze mówicie ze starym chłodzeniem nie ma co ale mam drugą oferte z poprawionym chłodzeniem, falcon 65mn i przerobiona ale mam jeszcze pytanie czy mógłbym wziąśc konsole samą bez niczego (dysku,pada itpitd)z błędeem E74 za 200-250 złotych ???bo czytałem że ten błąd to kabel AV a kabel taki 30 złotych kosztuje :p A jak byście wy zrobili kupili tego zbłedem e74 i podokupować wszysko ?
 

szczyl7

Użytkownik
Użytkownik
Kod:
http://x360iso.org/poradniki-sprzet/648-wytlumaczenie-wszystkich-bledow-rrod-e64-e65-e66.html
"E74: AV cable error... kabel AV jest uszkodzony, sprawdź czy na innym kablu ten błąd występuje. Jeśli tak to w 90% scaler chip "ANA"/"HANA" jest uszkodzony"
 

Do góry Bottom