Kupiłem kabel VGA - i dostałem chiński śmieć :P Kabel przesyła obraz miernej jakości.

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem 2 takie same kable na allegro (jakieś takie po 20-30zł). U kumpla śmiga normalnie a ja mam przebicia (na 2 różnych monitorach). Porzyczałem kumplowi mój kabel mi mówił, że nie ma żadnych przebić, więc o co kaman? Nie żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało, ale fajnie by było się tego pozbyć... Any ideas?
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
any ideas...kazdy monit ma inne wlasciwosci,moze masz zle uziemiona listwe...duzo do kombinowania,ale ja mowie:kabel nie dziala?sprzedaj i kup inny,nie bedziesz dla kabla przestawial calego pokoju
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
jak kupujecie kable to tylko z tzw. filtrem ferrytowym - przeciwzakłóceniowym który eliminuje odbicia ,to taki walec na kablu - zaznaczony na foto




ten kabel co masz - spróbuj go rozciągnąć w linii prostej ,aby nie był poskręcany jak to nie pomoże to zwróć sprzedawcy
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
A mi wlasnie padl kabel za 19 zl :( (konsola wlacza sie ok 20 sek dluzej tak jak gdyby nie mogla rozpoznac monitora a wczesniej bylo dobrze) znowu musze grac na TV z kablem EURO
 

norbertino

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem taki kabelek za 20 zł i niejestem zabardzo zadowolony :| Obraz jak by miał swojego własnego ducha... Jak by 2 obrazy naraz tylko jeden troche słabszy i przesunięty ... Monitor mam dobry, był podłączony do odtwarzacza Blu-ray i wszystko było poprostu wpaniale :| Sprawdzalem na innych odbiornikach... Na telewizorze LG 32' Obraz rozmazany a dzwięk jak z gameboya :D, na Sonym Brawi 42' To lepsza sytuacja, jest normalny głos... ale tylko na jeden głosnik a obraz jaki był taki jest... i ostatni test... Projektor. niebede oceniać poprostu napisze co w tym momęcie powiedziałem, "Co to ku**a Jest ?!" ... Niewarto kupować kabli na ślepo bo pisze ze niby HD obługuje... jak przez ducha wszystko sie chrzani ... Kupujcie kabel z renomowanej firmy i nie z allegro. Gość który mi to sprzedał na moje pytanie,"czemu taka słaba jakość?" zignorował mnie :whistle: Macie sklep w poblizu ? nawet taki Carefour ma kabel M$ VGA :D co mnie troche ździwiło :D i kupcie w sklepie gdzie wiecie potem komu tu wpierd*l Spuścić .
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
ja kupilem kabel za 25 zl,na moim starym monitorze byl taki jakby rozmyty,podwójne bylo wszysko;/ niedawno kupilem nowy monitor LG i tak samo,wiec to wina kable,nie wiem czy wszystkie takie są czy tylko taki mi sie trafil...
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez mialem rozmyty obraz, to jest wina kabla poprostu jest albo raczej nie jest ekranowany
 

Loord

Użytkownik
Użytkownik
U mnie obraz jest ostry jest wszystko git
tylko nie mam czerwonego koloru ;D
O co kaman ...
 

xboxik

Banned
Użytkownik
tylko nie mam czerwonego koloru ;D
hahaha milooo

Ja rozwalilem wtyczke od strony AV/HD (tą co sie podlacza do klocka, czyli nie D-Sub :p), w srodku sa kabelki grubosci szpilki, gruuuubooo hehe.
 

Do góry Bottom