Kupno Boxa

gOgonek

Użytkownik
Użytkownik
Siema. A teraz mam takie pytanie. chcem kupic sobie konslole i najbadziej pasuje mi box lecz boje sie ze dam 1000zl a zaraz wypuszca nowego. niektozy pisza ze za 3-5lat ma wyjsc nowy. wiec powiedzcie za ile mniej wiecej i z skad macie te informacje.

I teraz kolejne pytanie. lepiej kupic slima czy zwyklego? czym sie roznia? bo np w ps3 w zwyklym wyskakuje blad i konsola do wywalenia. poradzcie mi ktora wersje wybrac. jbc mam 1400zl ale raczej nie chcialabym wszystkiego wydac na konsole.


Dzieki za wypowiedzi.
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Nowy Xbox nie wyjdzie jeszcze przez spokojnie te 3 lata myślę,microsoft twierdzi że przez 5 lat.Weź Xbox 360 Slim 250GB+ fajna gierka i masz wypas.
 

gOgonek

Użytkownik
Użytkownik
a i jeszcze jedno. Czy na slimie i na zwyklym mozna grac na piratach? bo to tez wazne....
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
slim czy zwyka to kwestia tego czy chcesz konsole przerobic czy nie, roznice to desing i moze troche mniejsza awaryjnosc slima no i slim ma wifi
zwykla przerobisz bez problemu a jezeli chodzi o slima w gre wchodzi podmiana napedu
 

gOgonek

Użytkownik
Użytkownik
ale na slimie tez mozna grac na piratach? nie mam zamiaru przerabiac boxa. nie chce mi sie w to bawic
 

Troy1991

Użytkownik
Użytkownik
Każdą konsole musisz przerobić żeby grać na piratach. Różnica jest taka że Slima przerobienie drożej wychodzi (wymiana napędu).
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Weź lepiej elite nowego , jest tańszy sprawdzony, no i przeróbka jest tańsza jeżeli chciałbyś to zrobić.
 

kozaznosa

Użytkownik
Użytkownik
jak nie masz zamiaru przerabiac to bierz slima
 

gOgonek

Użytkownik
Użytkownik
Czyli co musze wymienic zeby grac na piratach? ile taki zabieg bedzie kosztowal?
 

kuba295

Użytkownik
Użytkownik
na starym flash napędu lt+ koło 50 - 70zł można kupić odrazu z flashem ja tak kupiłem i już mam miesiąc na nowym koło różnica jest taka że slima trzeba trochę pociąć 250 200 zł.
 

loRdRumek

Użytkownik
Użytkownik
A przeróbka na Slim'a pewnie wyjdzie jak rok temu na litki w następnym tygodniu :)
 

gOgonek

Użytkownik
Użytkownik
Ale xbox produkuje juz tylko slimy, wiewc wolalbym slima kupic, a co trzeba bylo by zrobic w slimie zeby go przerobic? Sory ze ciagle nowe pytania ale w pona po swietach chcem kupic konsole.
 

Do góry Bottom