Wiedza Kupno gier z Rosyjskiego Marketu XBL

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ale zdrapki z plati.ru normalnie dalej hulają ? ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
ale zdrapki z plati.ru normalnie dalej hulają ? ;)
Tak :D
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
pytanko mam takie.
kupuję gry z xbl, amazona czy tam innych stronek. mam wirtualną kartę visa z bzwbk i wszystko cacy
chciałem kupić trochę rubli z plati.ru i po wprowadzeniu danych z karty wywala błąd payment rejected
kasy nie pobrało z konta
ktoś wie o co chodzi?
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
pytanko mam takie.
kupuję gry z xbl, amazona czy tam innych stronek. mam wirtualną kartę visa z bzwbk i wszystko cacy
chciałem kupić trochę rubli z plati.ru i po wprowadzeniu danych z karty wywala błąd payment rejected
kasy nie pobrało z konta
ktoś wie o co chodzi?
Karta z bzwbk (wirutalna) nie posiada zabezpieczenia Secure3D (czy jakoś tak) i nie zapłacisz nią na plati.
 

maciekww28

Użytkownik
Użytkownik
ok, dzięki za info
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Hej
Pomoże ktoś kupić Battlefield 1 z Indii ?
Wychodzi ok 200 zł. Kupowałem kiedyś z rosji ale tu nie ogarniam. Nie mogę znaleźć dobrego adresu. i Flyapn też jakoś licho na ten region.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Karty juz nie dzialaja na rejonach wiec nie kupisz
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Aha dzięki. Szkoda

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Aha dzięki. Szkoda

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Musiałbyś poszukać zdrapek na Indie o ile w ogóle są, bo zdrapki działają nadal, tylko karty nie.
 

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Raczej ciężki temat. Zamówiłem pudełko w media expert. 229 - 10 zł za newsletter. Czyli 219 może być

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

dzarek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupował ktoś ostatnio w amerykańskim xbox z wykorzystaniem zdrapek?
Mam 40$ i chciałem kupić gta kosztujące 38,99$. Wszystko robię standardowo, wybieram płatność i prosi o podanie karty mimo wszystko.
Mam dodany adres z californi, więc teoretycznie nie powinno doliczać żadnego podatku.
Przez powyższe płatność nie chce mi przejść. Przy próbie opłacenia zamówienia z polskim ip wyrzuca, że region płatności nie zgadza się z regionem mojego konta windows. Korzystając z vpn wyrzuca, że płatność nie może być zrealizowana, tak po prostu. Sugerują kontakt z supportem, alem to z wiadomych względów odpada.
Miał ktoś podobne problemy? Udało się znaleźć rozwiązanie?

Kupowałem ostatnio shadow of mordor i dopłacałem do karty polską kartą, bez żadnych vpn i poszło bez problemu.
 

Fixxxer1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupowałem jakieś 2 miesiące temu Contre. Miałem taki sam błąd. Seth zasugerował założenie nowego konta Xbl na dane z USA i kupno gry. Tak zrobiłem i kupiłem bez problemu.

Wysłane z telefonu.
 

dzarek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupowałem jakieś 2 miesiące temu Contre. Miałem taki sam błąd. Seth zasugerował założenie nowego konta Xbl na dane z USA i kupno gry. Tak zrobiłem i kupiłem bez problemu.

Wysłane z telefonu.
Dzięki, choć już na tym już mam wklepaną kasę, także muszę kombinować dalej :)
 

marthinez

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupował ktoś ostatnio w amerykańskim xbox z wykorzystaniem zdrapek?
Mam 40$ i chciałem kupić gta kosztujące 38,99$. Wszystko robię standardowo, wybieram płatność i prosi o podanie karty mimo wszystko.
Mam dodany adres z californi, więc teoretycznie nie powinno doliczać żadnego podatku.
Przez powyższe płatność nie chce mi przejść. Przy próbie opłacenia zamówienia z polskim ip wyrzuca, że region płatności nie zgadza się z regionem mojego konta windows. Korzystając z vpn wyrzuca, że płatność nie może być zrealizowana, tak po prostu. Sugerują kontakt z supportem, alem to z wiadomych względów odpada.
Miał ktoś podobne problemy? Udało się znaleźć rozwiązanie?

Kupowałem ostatnio shadow of mordor i dopłacałem do karty polską kartą, bez żadnych vpn i poszło bez problemu.
Może to głupie pytanie, ale po zmianie regionu widzisz te 40 dolarów na swoim koncie?
Brałem ostatnio Batmana za 12 dolców.
Kupiłem gift card za 12 USD, płaciłem PayPal z dodana polską karta.
Przy kupnie gry pytając o płatność miałem wybór. Zapłaciłem zdrapka.
 

dzarek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może to głupie pytanie, ale po zmianie regionu widzisz te 40 dolarów na swoim koncie?
Brałem ostatnio Batmana za 12 dolców.
Kupiłem gift card za 12 USD, płaciłem PayPal z dodana polską karta.
Przy kupnie gry pytając o płatność miałem wybór. Zapłaciłem zdrapka.
Tak, widzę. Próbuję zapłacić i oprócz salda konta, chce też kartę, pomimo, że saldo przewyższa koszt gry.

Edit: Na innym produkcie poszło, nawet z dopłatą z polskiej karty. Dziwne.
 
Ostatnia edycja:

spiewaczek1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam i o porady pytam.
Rozwodzi mi się o serwis plati.ru.. mam kilka pytań.
1. Jeżeli zakupie sobie Ruble to czym najlepiej i najszybciej płacić. Jeżeli już kartą to czy normalna karta mBank bądź millenium to ogarnie.
2. Jak długo idą przelewy.
3. Jak przychodzą kody na ruble. W wersji kody na maila czy jakoś inaczej. I jak długo się na nie czeka.

Z góry dzięki za odpowiedzi. Nigdy tam nie kupowałem a chciał bym spróbować. Może ktoś już to opisywał ( sposób płatności ) i mi pokaże gdzie szukać.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam i o porady pytam.
Rozwodzi mi się o serwis plati.ru.. mam kilka pytań.
1. Jeżeli zakupie sobie Ruble to czym najlepiej i najszybciej płacić. Jeżeli już kartą to czy normalna karta mBank bądź millenium to ogarnie.
2. Jak długo idą przelewy.
3. Jak przychodzą kody na ruble. W wersji kody na maila czy jakoś inaczej. I jak długo się na nie czeka.

Z góry dzięki za odpowiedzi. Nigdy tam nie kupowałem a chciał bym spróbować. Może ktoś już to opisywał ( sposób płatności ) i mi pokaże gdzie szukać.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
1.mozesz płacić paypalem badz karta zależy od sprzedającego co ma ustawione
2.przelewy ida pare sekund do nawet paru minut
3.przekierowuje sie po płatności na strone gdzie czekasz na kod (na @ tez przychodzi informacja )
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupował ktoś Wiedźmina z Rosji? Idzie bez problemów? Bo wychodzi niecałe 35zł.
 
  • Like
Reactions: gti

truluv

Użytkownik
Użytkownik
Kupował ktoś Wiedźmina z Rosji? Idzie bez problemów? Bo wychodzi niecałe 35zł.
Ja w weekend kupowałem WRC 5 i wolfensteina i przeszło bez problemu.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

jarecki1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupował ktoś Wiedźmina z Rosji? Idzie bez problemów? Bo wychodzi niecałe 35zł.
To jest cena za profil ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom