Wiedza Kupno gier z Rosyjskiego Marketu XBL

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To jest cena za profil ?
nie za gre bez dodatków
 

zapsu28

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
nie za gre bez dodatków
A jest wersja z dodatkami? Jaka cena?

Tak w ogóle to gdzie sprawdzacie te ceny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Znajdujesz dana gre na pc/lapku na stronie xbox.com gdy znajdziesz juz gre powiedzmy wiedzmin 3 na samym dole po lewej stronie masz zmiane regionow zmieniasz powiedzmy na rosje i wyskakuje ci cena w tamtej walucie (obliczasz mniej wiecej ile to wyjdzie)
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Ja w weekend kupowałem WRC 5 i wolfensteina i przeszło bez problemu.
jaką platnoscia kupiłeś zdrapki czy karta?
 

truluv

Użytkownik
Użytkownik
jaką platnoscia kupiłeś zdrapki czy karta?
Kupowałem na g2a.com, płaciłem paypalem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Panowie & Panie, jestem zupełny świeżak w temacie i szczerze mówiąc dzisiaj kupiłem konsolę (XBOX ONE S) , mam w gratisie 6miesięcy golda, gry jakie mnie interesują to: WIEDŹMIN 3 COMPLETE EDITION, UFC 2 DELUXE, LIFE IS STRANGE.
Jak w najprostszy sposób to ogarnąć by zakupić najtaniej?
Widzę tą stronę z najtańszymi opcjami obsługującymi prepaid i wyszło, że:
LIFE IS STRANGE = 230.67 RUB = 15,07PLN
UFC 2 = South Africa = 284.70 ZAR = 84,50 PLN
WITCHER 3 COMPLETE EDITION = 1,249.50 RUB = 81,57PLN

Jak to naprościej rozegrać? Gry można kupić np. 2 razy w Rosji a raz w Afryce, czy lepiej od razu wszystkie 3 tytuły, które mnie interesują w Rosji?
Prosiłbym o możliwie zrozumiałą instrukcję, w jaki sposób lepiej płacić? karta prepaid?
Z góry dzięki, pozdr :smuggrin:
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Karta sobie odpuść bo za duzo kombinowania i tłumaczenia (oczywiscie mozna) lepiej w twoim przypadku kupic sobie ruble i kupic dana gre

musisz tylko dodac ruble do konta oraz posiadac dane rozliczeniowe na rosje (tu pomaga wujek google) jak dobrze poszukasz zdrapki na Afryke tez znajdziesz
 

truluv

Użytkownik
Użytkownik
Karta sobie odpuść bo za duzo kombinowania i tłumaczenia (oczywiscie mozna) lepiej w twoim przypadku kupic sobie ruble i kupic dana gre

musisz tylko dodac ruble do konta oraz posiadac dane rozliczeniowe na rosje (tu pomaga wujek google) jak dobrze poszukasz zdrapki na Afryke tez znajdziesz
Myk z drugą kartą i VPN już od dawna nie działa, przy kupowaniu zdrapkami ustawia się tylko na dole strony region (Rosja) i wskazuje się jako metodę płatności gift card. Wcześniej oczywiście trzeba kupić zdrapkę na plati lub g2a i ją dodać również na regionie rosyjskim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeżeli chodzi o zakup wszystkich 3 w Rosyjskim sklepie to z przelicznika xbox-now wychodzi dokładnie: 1499,70+ 1249,50+230,67=2979,87rubli czyli na tym plati.ru musiałbym kupić zdrapki na 2000 + 1000 ? zmieszczę się bez problemu jeżeli wychodzi tak zbliżona kwota do 3000 (2979,87) czy trzeba zostawić coś więcej na koncie wtedy? w ogóle jaka płatność na tym plati?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
3 tys ci starczy w zupełności placisz tyle ile wyskakuje przy daniej gierce nic nie dopłacasz . Na Plati mozna placic PP badz karta wszystko zalezy co dany sprzedawca ma ustawione

PS. musisz sobie przeliczyc bo nieraz bardziej oplaca sie kupic wiecej zdrapek po 500 rubli bo wychodzi taniej niz np 2000+1000
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
DIGITALKEYS pewniaki na g2a?
bo w sumie tak przeliczyłem to jeszcze najlepiej cenowo wychodzi 2500+500 na g2a = 145,80 + 31,45 = 177,25.
Można tam bez tego g2a shield kupować bez ryzyka? nic tam więcej nie dolicza niż cena podana na stronie, czy płacąc paypalem samo sobie stosuje jakiś ekstra przelicznik?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ja zawsze na Plati kupuje na g2a bez Shield bym nie kupował
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
DIGITALKEYS pewniaki na g2a?
bo w sumie tak przeliczyłem to jeszcze najlepiej cenowo wychodzi 2500+500 na g2a = 145,80 + 31,45 = 177,25.
Można tam bez tego g2a shield kupować bez ryzyka? nic tam więcej nie dolicza niż cena podana na stronie, czy płacąc paypalem samo sobie stosuje jakiś ekstra przelicznik?
Bez ochrony na g2a jak Ci poślą zły kod to nawet nie dostaniesz poprawnego, bo po to się kupuje tą ochronę jakby z kodem coś nie banglało ;)
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
no a na plati jest jakaś ochrona?
znalazłem w sumie podobną opcję na plati i cenowo najkorzystniej wychodzi:
http://plati.com/itm/xbox-live-payment-card-2500-rubles/1974892
+
http://plati.com/itm/payment-card-xbox-live-windows-store-500-russian-rubl/1869404
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
no a na plati jest jakaś ochrona?
znalazłem w sumie podobną opcję na plati i cenowo najkorzystniej wychodzi:
http://plati.com/itm/xbox-live-payment-card-2500-rubles/1974892
+
http://plati.com/itm/payment-card-xbox-live-windows-store-500-russian-rubl/1869404
ja kupowałem i nigdy nie było złego kodu
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
no a na plati jest jakaś ochrona?
znalazłem w sumie podobną opcję na plati i cenowo najkorzystniej wychodzi:
http://plati.com/itm/xbox-live-payment-card-2500-rubles/1974892
+
http://plati.com/itm/payment-card-xbox-live-windows-store-500-russian-rubl/1869404
Nie tam nie ma żadnych ochron. Nigdy nie dostałam zużytego kodu czy też niepoprawnego ;p Akurat od tych 2 ziomków najczęściej biorę :)
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Okej, no nic konsola jutro przyjdzie to też chcę się jakoś teoretycznie do tego ogarnąć, a że zależy mi naprawdę na tych 3 gierkach to jeżeli da się taniej bez żadnego "ale" to pewnie, że skorzystam ;) no ale to już może jutro sfinalizuje to wszystko po podłączeniu konsoli.. przy płatności kartą zazwyczaj szybko wysyłają te kody z plati?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Okej, no nic konsola jutro przyjdzie to też chcę się jakoś teoretycznie do tego ogarnąć, a że zależy mi naprawdę na tych 3 gierkach to jeżeli da się taniej bez żadnego "ale" to pewnie, że skorzystam ;) no ale to już może jutro sfinalizuje to wszystko po podłączeniu konsoli.. przy płatności kartą zazwyczaj szybko wysyłają te kody z plati?
Od razu. Do 5min jak system zaksięguje wpłatę to od razu pokazuje się kod. Na ogół trwa to kilka sekund.
 

truluv

Użytkownik
Użytkownik
DIGITALKEYS pewniaki na g2a?
bo w sumie tak przeliczyłem to jeszcze najlepiej cenowo wychodzi 2500+500 na g2a = 145,80 + 31,45 = 177,25.
Można tam bez tego g2a shield kupować bez ryzyka? nic tam więcej nie dolicza niż cena podana na stronie, czy płacąc paypalem samo sobie stosuje jakiś ekstra przelicznik?
Ja zawsze kupuje bez shielda na g2a. Nie kupuj ufc 2 - lepiej wykup abonament ea access. Za 80zl/ rok będziesz miał kilkanaście gier w tym ufc 2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja zawsze kupuje bez shielda na g2a. Nie kupuj ufc 2 - lepiej wykup abonament ea access. Za 80zl/ rok będziesz miał kilkanaście gier w tym ufc 2


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
no właśnie też się zastanawiam nad EA ACCESS, ale nawet oprócz tego te 79,99PLN się zawsze znajdzie, tylko chodzi o to że UFC 2 naprawdę chciałem mieć, baa pierwsza gra jaka mi przychodzi na myśl po kupnie X'a to właśnie ten tytuł, więc chciałbym mieć zawsze dostęp, czy to z netem , czy bez neta, pewnie +200zł bym za DELUXE wersję nie dał, za to 90zł ~ brzmi kusząco.. :D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom