Wiedza Kupno gier z Rosyjskiego Marketu XBL

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Mam dwa pytania czy jak mam golda i zmienię region na USA to dalej posiadam golda na ten region, i czy jest jakiś limit zmian regionu na konsoli czy można robić ile się chce?
 

truluv

Użytkownik
Użytkownik
Mam dwa pytania czy jak mam golda i zmienię region na USA to dalej posiadam golda na ten region, i czy jest jakiś limit zmian regionu na konsoli czy można robić ile się chce?
Aby kupić grę na innym regionie robi się zmianę na stronie (dolny lewy róg), nie na konsoli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Panowie w tym temacie jestem zielony... Tak ogladam i ceny faktycznie ciekawe nigdy nie kupowałem u Ruskich.. Wieć prosilbym kogos o pomoc ( jak dla niemowlaka:)) Jak sie za to zabrać mam karte z pko podpięta pod konto bo kupuje z naszego XBL.. Czytałem jednak że zmiana regionu na stronie nci nie pomoże więc jak to ogarnąc i jakims najprosciej sposobem żeby cieszyć się taka gra>

Wprawdzie juz kupiełm wieska goty ale tak patrze na tym Plati i np wiesiek goty kosztuje 967,08 Rub. co w przeliczeniu daje neicale 67 zł
 
Ostatnia edycja:

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Karta nie zaplacisz przeczytaj pare postow. wszystko juz zostalo napisane
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
widze że trzeba kupci jakies karty podarunkowe, ale co i jak to nadal nie wiem jak by ktoś miał chwile i napisał krok po kroku jak to zrobić bede wdzeczny jak i pewnie grono innych niewtajemniczonych
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kup doładowanie w rublach na plati.ru, doładuj konto, potem zmieniasz stronę na rosyjską, jak zapyta o dane rozliczeniowe podajesz dane jakiegoś sklepu np. z Moskwy i kupujesz grę.

Wysłane z mojego LG-D320
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
na tym plati mozna placic karta z PKO? Hm
1 499,40 rubli potrzebuje

widze sa 1000 rub i 500 karty ale czym tam placic na tej stronce widze ze sa waluty ruble, euro i usd
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Mozna karta z pko:) placic na plati. ja zawsze dawalem zeby przewalutowalo z rubli na pln
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
no tka ale biore 1000 powiedzmy i mam do wyboru tam albo rub albo euro abo usd nie ma pLN
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dajesz rub dopiero bank ci robie przewalutowanie

Dasz eur badz usd tez ci przejdzie ::)niewiem co bardziej bedzie korzystne . ja zawsze biore rub
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
dobra to to juz ustalilem i teraz jak kupie te kody to an meila dostaje je czy gdzie?? i pozniej co wchodze na xbxo com wybieram np wiedzmin 3 daje na dole ten wybor na rosje i daje kup czy jak?
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak zaplacisz zostaniesz przekierowany na strone na ktorej jest zegar po paru sek jak kase zaksiegowi sie to tam dostajesz kod . wchodzisz na konsole zmieniasz region na rosje dodajesz kody ktore dostales. po dodaniu kodow ruble masz na profilu . wchodzisz na strone zmieniasz market na rosje i kupujesz gre( konsole zmieniasz na polski i pobierasz gre i tyle)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
dobra to to juz ustalilem i teraz jak kupie te kody to an meila dostaje je czy gdzie?? i pozniej co wchodze na xbxo com wybieram np wiedzmin 3 daje na dole ten wybor na rosje i daje kup czy jak?
Kod dostaniesz i na stronie, na której kupujesz i na maila, którego podasz.
Nie, przez strone Ci to już nie przejdze, bo MS to poblokował. Na www to się trzeba srać z VPNami, bo Ci wyskoczy, że masz zdrapkę na inny region niż konto. Tu masz moją instrukcję jak to zrobić: http://xboxforum.pl/threads/obejscie-blokady-ms-na-ruskich-zdrapkach.163652/
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
dzieki za pomoc, ale widze jest tym troche roboty i czy roznica 20 zł to gra warta swieczki
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
dzieki za pomoc, ale widze jest tym troche roboty i czy roznica 20 zł to gra warta swieczki
Teraz różnicy 20zł, czasami o wiele więcej :) Wcale nie ma z tym roboty, jak ogarniesz za pierwszym razem to wszystko zrobisz ;) Swoją drogą wydaje mi się, że wystarczy konsolę mieć na regionie Rosja, a język ustawić na Polski i powinno też działać bez zmian regionu konsoli na promki ;)
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najprostszy sposób na dodanie zdrapki, to zmiana regionu na komputerze z Win10. Zobaczcie załącznik.
Wybieramy z listy kraj, nic nie trzeba restartować, włączamy sklep, Ctrl+V kod i już gotowe.
 

Attachments

damianq90

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jeszcze tak dla pewności, jeżeli kupię w Rosyjskim markecie np. Wiedźmina 3, to będzie normalnie wersja PL? (po ponownej zmianie lokalizacji?)
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Będzie.
 

BialyGTi

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
jeszcze tak dla pewności, jeżeli kupię w Rosyjskim markecie np. Wiedźmina 3, to będzie normalnie wersja PL? (po ponownej zmianie lokalizacji?)
zmieniasz na pl pobierasz i bedzie pl
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najlepiej kupić na kompie, nic nie zmieniać na konsoli, to od razu po zakupie zacznie pobierać właściwą wersję.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom