Wiedza Kupno gier z Rosyjskiego Marketu XBL

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ustach

Użytkownik
Użytkownik
Na co teraz promocja dobra i za ile?
I gdzie

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

sephitorh

Użytkownik
Użytkownik
Cześć. Mam pytanie do was. Jest jeszcze możliwość kupowania w argentyńskim sklepie po dodaniu karty i zmianie IP, czy zablokowali takie zakupy?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Cześć. Mam pytanie do was. Jest jeszcze możliwość kupowania w argentyńskim sklepie po dodaniu karty i zmianie IP, czy zablokowali takie zakupy?
Zablokowali, tylko prepaidy.
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak wygląda podatek w Kanadzie? Bo Ryse za 9,90 CAD kusi, ale zdrapka 10 CAD może nie starczyć, a żaden interes kupować 15 CAD.
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
Jak wygląda podatek w Kanadzie? Bo Ryse za 9,90 CAD kusi, ale zdrapka 10 CAD może nie starczyć, a żaden interes kupować 15 CAD.

+5% w najtańszym stanie http://helpsme.com/tools/free-gst-hst-pst-sales-tax-calculator-canada

potrzebujesz 10.39 cad może być np 800 msp = 11.60 cad
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy z Rosyjskiego Marketu można kupić dodatki do gier i czy będą one działać? Interesuje mnie Paladins Founder's Pack.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Można.
 

bartyi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przechodzą wam zakupy na nilt.ru bo mi się ostatnio zacięło i nie chce przechodzić?
 

Piotrek Jóźwiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przechodzą wam zakupy na nilt.ru bo mi się ostatnio zacięło i nie chce przechodzić?
Mi z mastercard nie idzie, tylko visa przechodziła.
 

bartyi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mi właśnie visa nie chciała przejść ostatnio.Nie wiem czemu ale gdzieś ostatnio więcej problemów z tym płaceniem.
A próbował ktoś płacić revolutem i czy to się lepiej opłaca?
Bo tak się zastanawiam nad tą kartą czy brać
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Napiszę tak, u ruskich, za Bugiem Nowy Rok + święta obchodzi się cały miesiąc. Ogólnie styczeń to tylko jedno picie i nic więcej. Mało co można załatwić, w dzień mało ludzi. Być może serwerownia zapiła i nienadążna. :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja ostatnio może z tydzień temu kupowałam zdrapki na nilcie i normalnie mi Visa przeszła bez problemu :)
 

bartyi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Napiszę tak, u ruskich, za Bugiem Nowy Rok + święta obchodzi się cały miesiąc. Ogólnie styczeń to tylko jedno picie i nic więcej. Mało co można załatwić, w dzień mało ludzi. Być może serwerownia zapiła i nienadążna. :D
Akurat u nich to nowy rok jest dwa razy obchodzony 1 stycznia i wg kalendarza juliańskiego 13 albo 14.Także 2 okazje do picia więcej
Ja ostatnio może z tydzień temu kupowałam zdrapki na nilcie i normalnie mi Visa przeszła bez problemu :)
Ja akurat próbowałem przed nowym rokiem na nilcie chyba najtaniej zresztą ale i tak kupiłem na plati.ru Bo i tak sporo udało się zaoszczędzić
 

Tobah1990

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was już kupował zdrapki na Meksyk i gry z tego marketu czy są normalnie potem po PL lub ANG zależy od wersji. Proszę o pomoc i jak wygląda sprawa z meksykańskim adresem dodanym do konta? Obojętnie jaki czy tak jak w US trzeba jakiś region bez podatku wybrać?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, chciałem się dowiedzieć czy ktoś z was już kupował zdrapki na Meksyk i gry z tego marketu czy są normalnie potem po PL lub ANG zależy od wersji. Proszę o pomoc i jak wygląda sprawa z meksykańskim adresem dodanym do konta? Obojętnie jaki czy tak jak w US trzeba jakiś region bez podatku wybrać?
Jeśli cyfra posiada język polski to będziesz miał grę po polsku. Kup zdrapki i zobacz czy za grę Ci pobierze tyle ile jest napisane w store czy więcej. Jak więcej to musisz wstawić inny adres na Meksyk. Ogólnie chyba tylko USA ma te podatki w zależności od stanu no i Kanada, w innych krajach się z tym nie spotkałam.
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam. Czy ktoś ostatnio kupował gry z Argentyny? Czy można kupić, jeśli tak to w jaki sposób ( chodzi o sprawdzony ) ? Czy sposobem VPN + karta płatnicza idzie dalej zakupić?
Pozdrawiam
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zdrapki musisz mieć.
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zdrapki musisz mieć.
SETH to są zdrapki na Argentynę??
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie, szukaj regionów zdrapkowych, na takich co są zdrapki.
 

MasterD23337

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie, szukaj regionów zdrapkowych, na takich co są zdrapki.
Czyli z Argentyny nie idzie nic kupić żadnym sposobem.? Bo z USA czy Rosji już kupowałem. Mi chodziło teraz o Argentynę tylko.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom