Kupno iHasa

Morien

Świeżak
Świeżak
Witam, chciałbym kupić sobie nagrywarke iHas, ale nie wiem dokładnie jaki model itd. Mógłby ktoś podać jakieś linki do tej nagrywarki? Ile będzie ona około kosztować?
Jeżeli bym już kupił, a nie chciał jej wbudowywać do komputera to czy da się jakoś ją podłączać np. do laptopa jakimś kablem?
Jak już wszystko będę miał to co dalej mam robić, żeby wypalić np. Fife 13 i żeby wszystko dobrze działało? Bo narazie nagrywałem zwyklą nagrywarką to pojawia się błąd: ''Nie można odczytać płyty...''
Proszę wszystko opisać bo nie znam się na tym.
 

jagielloma

Użytkownik
Użytkownik
Kupujesz LITEON iHasX24-XX rev. B (gdzie X to liczba z przedziału 1-6, a XX to różne liczby, które nie mają znaczenia). Koniecznie musi być rewizja B. Następnie wgrywasz oprogramowanie iXtreme Burner Max pod konkretne Media ID (w zależności jakiej płytki będziesz używał) do nagrywarki i nagrywasz według tego poradnika z forum:

LT3.0: http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
LT2.0: http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/

A tutaj masz linki do przykładowych nagrywarek:
NAGRYWARKA LITEON x24 iHAS124-04 REWIZJA B +GRATIS (3307177220) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
OKAZJA! DVD LITEON iHAS124 iHAS-124 REV B XBOX FV (3335592668) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co do podłączenia nagrywarki do laptopa to są przejściówki SATA -> USB, więc będziesz mógł podłączyć i będzie normalnie działało.
 

Do góry Bottom