• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Kupno Kabla VGA - Który wybrać

peku

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowalem kupic sie jeden z tych tanich (podróbek) kabli VGA i prosze nie komentujcie że szajs, ze sie spierniczy itp. ;p ja to wiem i kupuje bo taką mam chęć. Jeżeli już to który wybrać do 30 zł ?

1.
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

2.

3.

Pozdro ;]

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno Kabla VGA - Który wybrać

^^ hehhe ktory najmniej tandetny ?

edit: licze tu na opinie kogos kto ma takowy kabel i dobrze sie spisuje :D

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

Ja bym bral ten pierwszy 8) Niemam takiego kabla ale jak tyle osób kupuje to raczej jest dobry taka technike biore na allegro i jeszzcze sie nieprzejechalem na tym

peku

Użytkownik
Użytkownik

tez tak mysle :p w sumie kazdy to szajs to wezme ten najtanszy :p a duzo osob bierze i jakos nie narzeka ;D ;]

peku

Użytkownik
Użytkownik

jakosc zapewne swietna... tylko brak funduszy mnie ogranicza niestety :-\

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik

To jedziemy ta tym samym wózku bo ja tez mało funduszy a musze kupic tanio pada, zasialcz i kabel do tv lub monitora crt ;D

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

Mam ten 3 z wymienionych przez Ciebie-i nie narzekam,dzis tez bym go kupil.Sam musisz sobie odpowiedziec na pytanie,czy 3 razy drozszy kabel da Ci 3 razy lepszy obraz.

peku

Użytkownik
Użytkownik

raczej nie da 3 razy lepszego obrazu... mysle ze gore 1 raz lepszy ito nie caly...

w sumie ten 3 to ten sam co 1 :p hhe tylko inna aukcja

kepaic

Użytkownik
Użytkownik

Jak juz gdzies pisalem ja mam taki nieoryginalny kabelek

i nie mam z nim zadnych problemow.

W ogole to teraz zdalem sobie sprawe ze np nikt nie mowi o tym zeby do PC miec dobry kabel, kazdy z nas jakis tam ma i nawet nie wie czy jest warty 10 czy 100zl, wydaje sie to obojetne, nie? :) Ale nad kablami do konsoli to juz jest powazna dyskusja, ze tani jest zly a drozszy da lepszy obraz itp. Wydaje mi sie ze drut to drut i wielkiego skoku w jakosci nie ma sie co spodziewac. Zastanawiam sie czy ma ktos moze np fotki z porownaniem obrazu na 2 roznych kablach (wiadomo, fotki duzo nie pokaza bo to trzeba zobaczyc w ruchu, ale zawsze bylo by cos)

peku

Użytkownik
Użytkownik

no ja mysle tak samo :p a ten twoj ma ladniejsze opakowanie niz ten 1 co chce kupic :p hehe

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

nr 1 ja mam - 0 problemów, extra jakość obrazu ! Bez zniekształceń etc.

ej a przecierz nr 1 i 3 to to samo :/

misiek8

Użytkownik
Użytkownik

a nie lepiej 1 dobra wodke 0,7:)Jakos optycznie mniej niz 7 piw czy 4 p.fajek:)

kepaic

Użytkownik
Użytkownik

Hahaha lol :D Nooooooo, to teraz musisz sie porzadnie zastanowic, bo widzisz, za te 30zl mozna sporo fajowych rzeczy kupic zamiast jakiegos tam kabelka :D

Do góry