kupno konta z grami pytanie

grekuu

Świeżak
Świeżak
witam,

na jednym z portali aukcyjnych znalazłem oferty kupna po taniości kont silver z grami, sprzedawca mówił że jest to bezpieczne i wystarczy tylko "przerzucić licencje"
jak to jest w praktyce ? jest to bezpieczne ?

Pozdrawiam
 

djdoubleb

Użytkownik
Użytkownik
Tak . Kupujesz takie konto i smiga. Nie ma z nim problemu ;)
 

grekuu

Świeżak
Świeżak
ale mogę grać w gre z tego konta na moim głównym koncie ?
 

Klocuuu

Świeżak
Świeżak
Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi ale jeżeli pobierzesz grę na główny dysk to działa ona na wszystkich profilach konsoli.
 

grekuu

Świeżak
Świeżak
jest konto na którym są wykupione gry, i czy jak kupie te konto to bede mogl sciagnac te gry i bede mógł grać na własnym gamertagu ?
 

Kostner

Użytkownik
Użytkownik
Kupujesz konto, przenosisz licencje na swoją konsole, sciagasz z tego konta na dysk i pózniej mozesz grać ze swojego konta. Sprawdzone, u mnie działa i polecam takie rozwiazanie, bo za kilka złotych można znaleść naprawdę fajne tytuły.


Sent from my iPhone
 

pablourban

Świeżak
Świeżak
Witam
a jak często można robić taki numer i jak się to robi
czy ktos moze mi dac link do takiej aukcji
Dzienx
 

gołąb1962

Użytkownik
Użytkownik
pablourban - tzn nie wiadomo czy ten sam koleś może ci wysłać 2 razy osobno konto z grami przenosząc licencję ,bo licencję przenosić można raz na 4 miesiące.
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Ale to 4 miesiące dotyczy pojedynczego konta, tzn. takie konto możesz po 4 miesiącach komuś sprzedać (tylko, że ty też już nie pograsz jak ktoś sobie przeniesie licencje).
Możesz w jeden dzień kupić dowolną ilość kont z grami i wszystkie przenieść na swoja konsolę. Sam korzystam z tego rozwiązania i szczerze polecam.
 

pablourban

Świeżak
Świeżak
OK dzieki panowie, zara kupuje pierwsze
 

thomaspl

Użytkownik
Użytkownik
Tak dla informacji możesz śmiało po 4 miesiącach odsprzedać i jak ktoś kupi i przeniesie licencje to Ty dalej normalnie możesz na każdym koncie grać. O dziwo nie usuwa to licencji na starej konsoli.
 

pablourban

Świeżak
Świeżak
Witam
zakupiłem moje pierwsze konto z gra na allegro
gar to battlefield 2
problem w tym że nie mogę w niej strzelać zaznaczę że gre wyciągnąłem 2 razy, ponadto po ściągnięci w GTA po ściągnięciu tej gry auto zamiast hamować i jechać na wstecznym tylko się toczy i delikatnie zwalnia
jeśli ktoś z was wie co się mogło stać i jak temu zaradzić będę wdzięczny za pomoc, może to konto jest z robakiem
zastanawiam sie na usunięciem tego konta ale prawdopodobnie to w niczym nie pomoże ponieważ próbowałem na innych kontach konsoli i sytuacja wygląda podobnie
dzienx
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Omg :D
Lewy* spust w padzie Ci siadł... LOL
To nie wina kont.

* - edit

Sent from my U20i using Tapatalk
 

Do góry Bottom