Kupno konta z GTA V na allegro ?

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zastanawiam się nad zakupem konta na allegro gdzie znajduje się GTA V a dokładnie o to aukcje :

GTA V XBOX 360 POLSKA WERSJA NAJTANIEJ (3871346600) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jak wygląda sprawa z Banem ? Czy będzie sie dało grac Online bez pobranej licencji ? Wystarczy pobrać gry o tyle ? I grac można dowoli na konsoli ? Czy lepiej sie nie bawić w to ?

Czy może lepiej przerobić konsole na LT+3.0 i wykonać kopie na zwykłej nagrywarce ( chodź nie ukrywam ze wole oryginały niż kopie) lecz aktualnie nie mam tylu $$ by kupić gre za ponad 200 zl

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

klaudia2697

Użytkownik
Użytkownik
Bez przeniesienia licencji troszkę krucho ponieważ musisz się logowac na profil z gra i swój. Jeżeli pobierzesz licke spokojnie odpalisz grę z swojego profilu. Jeśli zdecydujesz się na kupno z miła checia możemy się dogadać i dam ci parę moich profili za twoj. W sensie pożyczyć bez zmiany hasła. A no i mozna grać przez neta bez obawy o bana

Posiadam parę kont bez licencji.


1 CoD MW 2 alien vs predator
2 Max peayn 3 i jakieś samoloty
3 Mirror's Edge Alone In The Dark Red Dead Redemption
4 Dance Central 2
5 Burnout Paradise + DLC


Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka
 

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko na aukcji pisze cos takiego : " wystarczy pobrac gre na dysk konsoli a gra pokaze sie w pelnej wersji na kazdym profilu twojej konsoliPO UDANYM POBRANIU WYSTARCZY WYKASOWAC NASZ PROFIL Z KONSOL"

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

klaudia2697

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie widzę. Coś wydaje mi się nie tak. Ponieważ bez przeniesienia licencji jest to mało możliwe. Zobacz opinię tego gościa. Nie chce zebys przezemnie wydał kasę a potem okaże się że to jest lipa.

Zawsze pisze jak pobrać grę i jak przenieś licencję. Dziwi mnie fakt że to jest profil a dostępne jest 50 sztuk . Chyba że to jest kod na grę z co wątpię bo każe usunąć profil

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka
 

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tyle ze sprzedaje koleś nie 1 gre i ma same pozytywne komentarze ostatnio dodane

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

klaudia2697

Użytkownik
Użytkownik
Może być tak. Tworzy profil i kupuje grę na xbox.pl ty logujesz się i gra jest w kolejce pobieranych. Czyli pobiera się automatycznie na twoja konsole. Została kupiona na twojej konsoli 1 raz pobrana. Więc nie trzeba przenosić licencji. Co miało by sens. A konto potem pewnie sprzeda jeszcze raz tylko że licencję.

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka
 

AndrzejS

Świeżak
Świeżak
A nie lepiej dołożyć z 20zł i kupić używaną wersję pudełkową?
 

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To gdzie za 100 zl kupie używana pudelkowa ? Po za tym wole cyfrowa wersje i nie wstawać ciągle wkładać płytkę. Choć jak by była za 100 zl pudelkowa to od razu bym kupil

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

klaudia2697

Użytkownik
Użytkownik
AndrzejS ma w sumie rację. Gościu troszkę podejrzane ma te licytację. Ale jak byś jedak kupywał u niego i miał byś ochote się wymienić to pisz mogę dac ci każdy profil.

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka
 

rasta312

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Poczekam na opinię kogoś co tak kupował i wtedy zdecyduje co dalej

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

klaudia2697

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupywalam tylko konta z możliwością przenoszenia licencji. Takie aukcję pierwszy raz na oczy widzę.

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom