Kupno MW2 przez allegro

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Na allegro znalazłem aukcję, na której dostaję konto silver z 6k MSP za które mogę kupić MW2. O co w tym dokładnie chodzi? Wtedy tracę wszystkie swoje punkty za achievy itp?

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Kupujesz konto, koleś daje Ci passy, ty odzyskujesz je na swojej konsoli. Ściągasz gry i je masz. To normalna wersja, jednak chodzi bez płytki. Z tym wymienianiem to dziwna sprawa, za każdym razem kiedy ja pożyczyłem komuś konto, bądź ktoś mi to konto zostało zablokowane. Można zalogować się na nie tylko przez stronę, a na konsoli już nie. Dlatego nie usuwaj później gier z dysku, ja usunąłem Alan Wake i przepadł. ;d

damian7154

Użytkownik
Użytkownik
A czy takie coś jest legalne i nie podlega banicji?
Opłaca się kupować tak? Jak wy kupujecie?
Widziałem BF BC2 + Vietnam za 55 zł na allegro, a samo BC2 pudełkowe ok 100 zł, więc jeśli chodzi o kase to sie opłaca

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Nie dostaniesz bana. Czy się opłaca? Według mnie tak, ale gry nigdy nie usuwaj z dysku bo konto może zostać zablokowane(mi zawsze blokowało). Fajnie jakbyś miał duży dysk, BC2 zajmuje około 7gb. Ja mając dysk 60gb zapełniłem go. Teraz kupuję gry pudełkowe, bo nie opłaca mi się kupić grę by po usunięciu w nią nie zagrać. Chociaż niektórzy mogą pobrać ją jeszcze kilka razy. Mi do tygodnia blokowało konta.

Do góry