Kupno PS4, jaka wersja?

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Podobnie jak oniegdaj zakupiwszy PS3 będąc z niego bardzo zadowolonym, tak teraz chciałbym byłbym skory nabyć PS4 w celu zaduśćuczynienia szczerym chęciom wypróbownia tworów konkurencji.
W tłumaczeniu, jestem na kupnie PS4, by ograc kilka ekskluzywnych pozycji. Słyszałem, że pojawiła się cichsza i bardziej energooszczędna wersja konsoli Sony. Pytanie, czy warto zwracać na takie szczegóły uwage kupując konsolę jedynie dla kilku gier.
Co sądzicie?
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Poczekaj na neo. :D
 
T

Turin

Guest
Czekaj na NEO, na jesień powinna wyjść :D No i obowiązkowo VR do tego :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czekaj na NEO, na jesień powinna wyjść :D No i obowiązkowo VR do tego :D
Po co komu ten nocnik na łeb :D Jedynie co to faktycznie bym już poczekała na Neo.

Co do tematu to ja mam tą nowszą i cichszą jest to model CUH-1216B. Obecnie to ryż chodzi ciszej niż moje XO, no chyba że się spoci przy Uncharted 4 to wtedy je głośniej słychać. Ogólnie kupując PS4 uzbrój się w ogrom cierpliwości przy pobieraniu czegokolwiek tam :D

Poniżej screen z pobierania na kablu przy necie 120Mb/s :D
 
Ostatnia edycja:

Abandon

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jezeli faktycznie tylko dla exclusiwow badz do rzadszej gry to bierz jak najtaniej bo konsola będzie i tak więcej stała nieużywana. Jezeli jednak do regularnej gry to poczekaj na neo . Co do pobierania jak wyżej na ps4 trzeba uzbroić sie w cierpliwosc bo jest to tragedia ja najczęściej gdy pobieram cos na ps4 to odpalam xboxa bo trwa to wieczność
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jezeli faktycznie tylko dla exclusiwow badz do rzadszej gry to bierz jak najtaniej bo konsola będzie i tak więcej stała nieużywana. Jezeli jednak do regularnej gry to poczekaj na neo . Co do pobierania jak wyżej na ps4 trzeba uzbroić sie w cierpliwosc bo jest to tragedia ja najczęściej gdy pobieram cos na ps4 to odpalam xboxa bo trwa to wieczność
Ja w sumie też kupiłam tylko do exów i do doszukania się wszystkich słabszych stron PSki względem XO :D Mi zajęło ok 2 miesięcy na ogranie wszystkich gier na jakich mi zależało z exów, jakby mi zależało na ograniu jeszcze kilku mniej interesujących to max 2 kolejne miechy i konsola stoi i się kurzy, bo i tak wolę XO po porównaniu sobie :)

O tu doszukałam się mojej opini nt. PS4 :D
http://xboxforum.pl/threads/czy-kupilbys-jeszcze-raz-xo.139923/page-8#post-1301493
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
@kuleczka91 to widzę, że PSN dalej leży i kwiczy..
Jak już na PS3 mam coś pobrać ze store przy łączu 100-150mb/s to masakra totalna.
Może raz się zdarzyło, że szło na prawdę dobrze. W innych przypadkach bardzo długie ściąganie + długa instalacja (krew mnie zalewała przy GT6 jak jeszcze mi wyskoczyło pobierz patch, który też ładnie ważył myślałem, że zwątpię totalnie).

Porównując szybkość xbl do psn to xbl miażdży psn.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@kuleczka91 to widzę, że PSN dalej leży i kwiczy..
Jak już na PS3 mam coś pobrać ze store przy łączu 100-150mb/s to masakra totalna.
Może raz się zdarzyło, że szło na prawdę dobrze. W innych przypadkach bardzo długie ściąganie + długa instalacja (krew mnie zalewała przy GT6 jak jeszcze mi wyskoczyło pobierz patch, który też ładnie ważył myślałem, że zwątpię totalnie).

Porównując szybkość xbl do psn to xbl miażdży psn.
Ano nie ma za pięknie. Przy pobieraniu z psn zdążysz zrobić posiłki na cały dzień dla całej rodziny :troll:. Ja jak widzę jakąś aktualizację do jakiejś gry czy konsoli to nie wiem czy mam śmiać się czy płakać, ogólnie to zawsze się załamuję, bo wiem, że to będzie wieki trwało...Zdecydowanie MS ma o wiele lepsze serwery :)
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak myślę właśnie, żeby brać jak najtaniej. Tylko kilka gier i pójdzie dalej. Żeby jak najmniej stracić. Choć na kupnie i sprzedaży PS3 akurat zarobiłem. Liczyłem, że PS4 będą teraz tanieć, ale trzymają france cenę.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Tak myślę właśnie, żeby brać jak najtaniej. Tylko kilka gier i pójdzie dalej. Żeby jak najmniej stracić. Choć na kupnie i sprzedaży PS3 akurat zarobiłem. Liczyłem, że PS4 będą teraz tanieć, ale trzymają france cenę.
Poczekaj miesiąc...premiera Neo jest 7 września to cena obecnych PSek spadnie tak jak spadły ceny XO w sklepach :>

Edit: To jednak tylko prezentacja konsoli, jeszcze nie sprzedaż :p
 
Ostatnia edycja:

lordrayden

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Do wszystkich napierd.....cych na ściąganie z PSN.
Próbowaliście prostego triku z Testem połączenia?
Np mi przy ostatniej aktualizacj BO3 najpierw pisało coś koło 18h , a po 2 testach skoczyło na 1h24.
Wiem ze tak nie powinno być, ale lepsze to niż nic .
 

Do góry Bottom