Kupno uzywanej konsoli

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Jakub Kuś

Świeżak
Świeżak
siemka jestem kompletnie zielony w tym temacie dlatego mam pytanie na co trzeba/warto zwracać uwagę przy kupnie konsoli jaka najlepiej wybrac i oco chodiz z tym LT. Mile widziane ciekawe oferty w przedziale cenowym do ok. 500 zł.
Pozdrawiam
 

Talibrr

Użytkownik
Użytkownik
Na forum masz temat na co zwracać uwagę i wszystko jest tam wyjaśnione. Poza tym w dziale giełda znajdziesz oferty użytkowników forum.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
siemka jestem kompletnie zielony w tym temacie dlatego mam pytanie na co trzeba/warto zwracać uwagę przy kupnie konsoli jaka najlepiej wybrac i oco chodiz z tym LT. Mile widziane ciekawe oferty w przedziale cenowym do ok. 500 zł.
Pozdrawiam
Ja bym ci radził kupno przeróbki już pod RGH bez bawienia sie w nagrywanie płyt konsole taką już dostaniesz od zaprzyjaznionych sprzedawców z forum a i przy ewentualnej reklamacji nie bedzie problemu
 

Jakub Kuś

Świeżak
Świeżak
A co powoduje zbanowana konsola ?i co musi miec konosla żebym mógł grac w pobrane gry( w opisach gier widze jakies LT) i co to jest rgh ?
 

Kizo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A co powoduje zbanowana konsola ?i co musi miec konosla żebym mógł grac w pobrane gry( w opisach gier widze jakies LT) i co to jest rgh ?
Poczytaj na forum co to RGH zciągasz gre z torentów przerabiasz w programie iso2good ( bardzo proste) wrzucasz na pena potem z pena na dysk i grasz bez meczenia sie z nagrywaniem płyt
 

marcin-25

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Za 500 zł dostaniesz już slima z rgh, ale bez dysku.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A co powoduje zbanowana konsola ?i co musi miec konosla żebym mógł grac w pobrane gry( w opisach gier widze jakies LT) i co to jest rgh ?
Ban oznacza koniec z xbox live...(przy rgh to bez znaczenia).
Rgh to przeróbka czipowa pozwalająca na odpalanie gier bez płyt.
Mam slimkę z rgh, w sygnaturze odnośnik do ogłoszenia.
 

Jakub Kuś

Świeżak
Świeżak
A powiedzcie mi czy jak chciałbym grać np. w GTA Online to musze za cos płacic ? bo gdzies słyszałem ze zeby grac na multi trzeba miec golda czy cos
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
A powiedzcie mi czy jak chciałbym grać np. w GTA Online to musze za cos płacic ? bo gdzies słyszałem ze zeby grac na multi trzeba miec golda czy cos
Tak, no i na RGH na XB Live nie pograsz..
 

Jakub Kuś

Świeżak
Świeżak
A gdzies czytałem o jakiejs przerobionej wersji xbox live - LiNK ktoś cos wie więcej na ten temat ? czy da sie na tym grac w gta onlien
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie da sie. Na LINK'u przy rgh działają tylko gry, które mają opcję SYSTEM LINK - wygoogluj sobie jakie :)
Link za to jest za free.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

Jakub Kuś

Świeżak
Świeżak
A powiedzcie mi czy któraś z tych ofert jest warta uwagi (nie wiem czym sie kierowac przy wyborze konsoli) jesli sa warte to ktora byscie z tych 3 polecili ?
1
2
3
 

Jakub Kuś

Świeżak
Świeżak
Ja bym ci radził kupno przeróbki już pod RGH bez bawienia sie w nagrywanie płyt konsole taką już dostaniesz od zaprzyjaznionych sprzedawców z forum a i przy ewentualnej reklamacji nie bedzie problemu
Kizio radzi kupic konsole z RGH żeby nie bawic sie w nagrywanie płyt, wytłumaczcie mi czy mozna w jakis sposób grac w pobrane gry z ******** bez posiadania rgh ( nagrywanie płyt ) ?
i czy jesli sie da nagrywając płyty(moze usb) to czy grozi za to ban ?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Można, musisz mieć LT3.0 w napędzie i nagrać płytę.
Na LT3.0 można grać na XBL, małe prawdopodobieństwo bana :)

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4
 

Jakub Kuś

Świeżak
Świeżak
A co zrobic zeby miec LT 3.0 w napędzie i to ma być naped xboxa czy pc ? i czy mając juz to lt 3.0 moge pobrac dowolny ******* czy musi byc jakoś specjalnie opisany ze ma np. lt 3.0 czy jak sciagne torenta w ktorym nie bd tego napisu to tez to bd działało ?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Musisz wgrać do napędu xboxa (LT to FW, które pozwala xboxowi odtwarzać kopie), najlepiej daj to żeby Ci w serwisie zrobili jeśli już, bo widze że kompletnym laikiem jesteś.
Pobierasz gre na xbox360, obraz .iso, puszczasz przez abgx360 i wypalasz płyte, poradniki na forum

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4
 

MrocznyImperator

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chłopaki, najpierw poczytajcie forum, bo tyle tego tu jest, że znajdziecie wszystko, tym bardziej takie podstawowe pytania, bez zbędnego pier*olenia i śmiecenia :p

Kura pazurem nastukała i z gównianego ST26i napisała :>
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Chłopaki, najpierw poczytajcie forum, bo tyle tego tu jest, że znajdziecie wszystko, tym bardziej takie podstawowe pytania, bez zbędnego pier*olenia i śmiecenia :p

Kura pazurem nastukała i z gównianego ST26i napisała :>
Egzakli .... Zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom