kupno x-boxa

kacper000777

Użytkownik
Użytkownik
Polecicie jakąś konsole do 700zł zeby miała gwarancjie (najlepiej nowa) pod flash lt (wiem ze z slimami jest problem)
 

pelikan15

Użytkownik
Użytkownik
Kup elita jaspera używanego, a z gwarancje tracisz po flashu
 

kacper000777

Użytkownik
Użytkownik
tracisz nietracisz suszarka i jest git ^^ tylko szkoda ze to niedziala ze slim :(
 

nitros5

Użytkownik
Użytkownik
Ja kupiłem to : XBOX 360 HDMI Jasper 65nm Nowy LT+ 1.9 new dash (1723426623) - Aukcje internetowe Allegro i jestem bardzo zadowolony:) Przeróbka działa w 100%. Mój rekord gry na nim bez wyłączenia to około 20 godzin i był zimny po grze. Nie mam żadnych problemów:)
 

kacper000777

Użytkownik
Użytkownik
no ale z gwarancjia ms na 3 lata i za 600zł sambym taka kupil :(
 

Kubaszej

Użytkownik
Użytkownik
Postaraj sie wyrwać slima 250gb. Przeróbki już nie sprawiają problemu. Cena jej to 100-150 najczęściej
 

kacper000777

Użytkownik
Użytkownik
tak wiem ale chodzi o gwarancjie zwali mi sie po 1roku i kolejne 200zł beda na marne
 

bartez1994

Użytkownik
Użytkownik
Po przeróbce tracisz gwarancje.... więc co za różnica? Lepiej chyba nowszą kupić...
 

BeMoL

Świeżak
Świeżak
Jeśli masz troszkę ponad 700zł to polecam, ma wgrany już LT+v1.91 :) XboX 360,HDMI LT+v1.91 JASPER,3 GRY, PLOMBA, GWAR. (1767161950) - Aukcje internetowe Allegro

albo ten XBOX 360 JASPER ELITE 120GB +6 GIER ! NOWY LT+1.91 (1774964254) - Aukcje internetowe Allegro

@edit

Sorry ale nie zauważyłem że tam jest tak mało gwarancji.
 

kacper000777

Użytkownik
Użytkownik
inaczej jest jakas szansa ze wymysla sposub na przerobienie slim bez utraty gwarancji ?
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Ty BeMoL chyba oszalales zobacz jaka kosmiczna cena haha 749 z dyskiem 20 GB! haha nie wprowadzaj goscia w błąd , powiem tak za zwyklego arcade nawet bez dysku nie dałbym wiecej jak 450zl sam dysk moze osobno dokupic za 70 zl 60gb !Wiec do autora nie kupuj konsoli za tak kosmiczną cene!Cena flashu to kolo 40-60zł!
 

BeMoL

Świeżak
Świeżak
Kiedyś może wymyślą ale jak na razie to chyba nikomu się nie udało, ja też gwarancje straciłem niestety a jeszcze nie przerobiłem ;P

@up

Tak ale Jasper a Arcade to jest różnica...
 

kacper000777

Użytkownik
Użytkownik
dalbym nawet 100zł wiecej byle by miał przynajniej te 2 lata na e74 i rod
 

Kondorro

Użytkownik
Użytkownik
Jaka różnica?Toć są Jaspery Premium i zwykłe Arcade!Chłopie!
 

kacper000777

Użytkownik
Użytkownik
niby bezawaryjne a jednak moge miec pecha
 

pelikan15

Użytkownik
Użytkownik
Co do slima to nie ma. Patrząc na obecne realia to przerobisz konsolę nie zrywając plomb za miesiąc znowu i znowu, później ci się zwali i znowu rozbiórka i ofw. Myślisz, że ile taka plomba wytrzyma, sądzisz, że ms się nie skapnie? A słyszałem plotki że mają sposoby sprawdzania czy był inny fw w napędzie.
 

kacper000777

Użytkownik
Użytkownik
konsole jak bym przerabial to max 1 raz na rok no moze 2 a plombe bym odkleił i przykleił dopiero jak by sie popsuła
 

Do góry Bottom