Kupno X360

Cypisek2

Użytkownik
Użytkownik
Hmmm, może to nie zabrzmi oryginalnie, ale zamierzam stać się posiadaczem Xbox'a 360. Z racji, że moje środki finansowe są bardzo ograniczone, przyglądam się do za kupna wersji Arcade, a na oryginałach nie mam zamiaru grać. Czy Arcade ze swoim napędem od Benq to dobry wybór dla osoby chcącej "działać" na piratach ? Czy problem z "teksturami" występuje tylko w Grand Theft Auto IV ? Czy dokupienie dysku wyeliminuje ten problem ? Jak jest z trwałością dysków, warto kupować używane ? A może jest jakaś inna tania alternatywa zakupu nowego X360 (w co wątpię) ?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Kupno X360

Jeżeli chcesz kupić konsole do przeróbki to się spiesz, bo M$ wprowadził nowy napęd LiteON i on jest teoretycznie nie do przerobienia, więc kupuj teraz starszą wersję puki jeszcze są, a tekstury tylko w GTA IV dysk powinien wyeliminować ten błąd.

PS. LiteON można przerobić ale koszt przeróbki to 250zł Chip NME V2 i około 50zł za założenie :) Więc mało osób się skusi na przeróbkę :p
 

Cypisek2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno X360

A żeby było śmieszniej ten nowy LiteOn jest w każdej wersji X'a ?
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Kupno X360

tak
 

Cypisek2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno X360

A ile jeszcze mogą byc "starsze wersje" w sprzedazy (oczywiscie orientacyjnie) ?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Kupno X360

Jeszcze jest ich trochę, ale się pośpiesz bo na pewno znikną szybko :D
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno X360

Kup xa i od razu GTA IV orginalne. Nagraj się, przejdź i sprzedaj z niewielką przecież stratą :) Później flash.
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Kupno X360

btw. by miec pewnosc ze konsola jest "przerabialna" to kup najlepiej juz zflashowana na allegro
 

Cypisek2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno X360

A jak jest z używanymi dyskami do konsoli ? "Po przejściach" czy nowe brać ?
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno X360

Iksboks.eu - Juchy tam sprzedaje ARCADE przerobione czyli na pewno z BENQ.
Dysk można kupić używany i nowy. A zależy jakie "przejścia" masz na myśli ?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Kupno X360

Bierz nówkę, używane często są kombinowane, wiem z własnego doświadczenia kupiłem kiedyś dysk do kompa używka na początku było OK ale po dłuższym działaniu strasznie się grzał, okazało się że panu ten dysk kiedyś upadł i dlatego go tak tanio sprzedał... a dalej już domyśl się co było :mad:
 

Cypisek2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno X360

A "testował" ktoś relasa GTA IV od Unknown na Arcade ?
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Kupno X360

U mnie troche lepiej ,ale przyczyna moze byc plytka bo ICON'a nagralem na Philips'ie ,a Unkown'a na Verbatce
 

waco7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Kupno X360

Niechce tu robic offtopa ale kiedy maja wprowadzic nowy naped? bo x zamierzam dopiero kupic w sierpniu wiec zdarze jeszcze "zalapac" sie na stare x360? :-\
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Kupno X360

Już są nowe napędy, musisz się spieszyć i teraz kupić :p
 

waco7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Kupno X360

no to fajnie chyba x360 pozostanie moim marzeniem . :-\
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno X360

Od czego jest allegro :)
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno X360

Kup nowke przeflashowana na allegro i po problemie. Albo tu-> vega.shop.pl mozesz kupic Arcade/Premium/Elite z Benq juz z flashem.
 

auron123

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupno X360

Ja kupiłem konsole z flashem www.konsoleigry.pl
 

waco7

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Kupno X360

no tak ale co mi to daje jesli i tak niemam na dzien dzisiejszy niemam money? a bede mial kase dopiero w polowie lipca wiec klapa.a jesli juz jest wprowadzony nowy naped to x360 ze starym napedem nawet na allegro niebedzie. :(
 

Do góry Bottom