KUPNO XBL -> Jakie gry? Dylemacik + dodatkowe pytanie odnośnie RDR!

wozel

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich na forum,
Do tej pory korzystałem z konsoli tylko do gry SP.
Mam w planach zakupić rocznego GOLD'a i mam pare pytań do osób doświadczonych :)

1. Czy kupilibyście COD:Black Ops na allegro dużo taniej i kupic COD:MW3 dopiero parę miesięcy po premierze, czy wręcz przeciwnie, zamówilibyście preorder COD'a: MW3 i grali w niego od początku ???
2. W jakie inny gry warto zainwestować, starsze produkcje w multi , czy może coś co dopiero wyjdzie? W planach mam też FIFĘ12 :p

Pytanie dodatkowe:

Gra Red Dead Redemption jest od dawna na mojej liście must have, myślę, że gra już wystarczająco zeszła z ceny, lecz mam dylemat, czy kupić, lub poczekać bo mam przeczucie, że skoro zapowiedziano nowy drugi dodatek pokroju Undead Nightmare, to może finalnie gra doczeka się wydania Complete Edition, jak to miało miejsce z GTA... Jak myślicie ? Czekać na Complete, czy kupić tylko podstawkę ?

Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam!
 

ZERO-GRAVITY

Użytkownik
Użytkownik
1. Na Twoim miejscu wolałbym poczekać na COD MW 3. Wszystko zależy od ciebie. Kwestia cierpliwości. Polecam również BF3.
2. ''Red Dead Redemption'' - w tę grę warto zainwestować - naprawdę warto. Sam od niedawna w nią gram i jestem zachwycony multiplayer(em). Singleplayer też świetny.
3. Jak napisałem wyżej, kup teraz niż masz czekać pół roku na wydanie kolekcjonerskie.
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam wszystkich na forum,
Do tej pory korzystałem z konsoli tylko do gry SP.
Mam w planach zakupić rocznego GOLD'a i mam pare pytań do osób doświadczonych :)

1. Czy kupilibyście COD:Black Ops na allegro dużo taniej i kupic COD:MW3 dopiero parę miesięcy po premierze, czy wręcz przeciwnie, zamówilibyście preorder COD'a: MW3 i grali w niego od początku ???
2. W jakie inny gry warto zainwestować, starsze produkcje w multi , czy może coś co dopiero wyjdzie? W planach mam też FIFĘ12 :p

Pytanie dodatkowe:

Gra Red Dead Redemption jest od dawna na mojej liście must have, myślę, że gra już wystarczająco zeszła z ceny, lecz mam dylemat, czy kupić, lub poczekać bo mam przeczucie, że skoro zapowiedziano nowy drugi dodatek pokroju Undead Nightmare, to może finalnie gra doczeka się wydania Complete Edition, jak to miało miejsce z GTA... Jak myślicie ? Czekać na Complete, czy kupić tylko podstawkę ?

Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam!
1. Hmmm to zależy czy wytrzymasz tyle bez porządnej sieczki multi. Ja bym wziął MW albo MW 2 bo są dosyć tanie a względem multika będą bardziej zblizone niż BO. Do listopada jeszcze sporo czasu więc coś do tego czasu Ci sie przyda chociażby żeby poprawić skilla.
2. To zależy czy interesuje Cie klasyczny meczowy multik czy coś innego. Borderlands to fajna gierka i można tłuc kampanie całą w co-op'ie.
Multik to napewno COD'y mi osobiście podszedł MW2 bardzo, ale jakos później przestawiłem sie na BO i tak... Niby multik gorszy a też wkręca. BFBC2 też ponoć bardzo dobry, a przynajmniej bardzo zachwalany ( mi nie podszedł i nie polecam choć możesz przetestować, a może trafi w twoje gusta )
Ogólnie starsze produkcje ( 4 lata ,a dla EA 2 ) często gęsto mają wyłączone serwery więc to spore ograniczenie.

Nie liczyłbym na jakiś taki pack. GTA tak wydali bo dodatki były tylko DLC, a w przypadku RDR wyszedł dodatek pełnoprawny wydany fizycznie. ( z tego co kojarze tylko EA taki pack zrobiło z Dragon Age origins ale nie wydali go w polsce już np. )
Albo bierz RDR teraz jakim jest i później może dodatek ( ceny już nie spadną raczej ) jak Ci gra podejdzie albo możesz kupić konto z RDR'em na allegro. Z tego co widziałem sporo tego jest i za 15 zł jest pełny RDR.
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
1. i 2. - Kup MW (COD4) i poćwicz trochę, zanim wyjdzie MW3 :D
Polecam również Battlefield Bad Company2 do multi... ;)
Obie gry masz tutaj - 19.99 zł - 392 Call of Duty 4 Battlefield: Bad Co. 2 (1753548672) - Aukcje internetowe Allegro
3. - Red Dead Redemption + Undead Nightmare - 19.99zł - Red Dead Redemption + Kolekcja Undead Nightmare (1764675735) - Aukcje internetowe Allegro
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
1. Nie warto, mnie nie wciągnął jak CoD: MW2, co do kupna CoD: MW3 lepiej kupić 1-3 miesiące po premierze :)
2. Battlefield Bad Company 2 :) wciąga jak cholera :)
3. Jest warta. Bardzo fajna fabuła oraz dobre multi. Bierz bez zastanowienia :)
 

Do góry Bottom