Kupno xbox 360

wujek20

Świeżak
Świeżak
Witam, chciałbym kupić sobie xboxa 360 znalazłem jakiegoś z roku 2008 ale przeczytałem że to ponoć lipa, chciałbym prosić o jakaś pomoc w wyborze xboxa żebym nie wydał pieniędzy w błoto ?
 

silver1217

Użytkownik
Użytkownik
Proponuję ci zakupienie xbox 360 slima ,najmniej awaryjny raczej
 

wujek20

Świeżak
Świeżak
a zapomniałem dodać że chciałbym wydać za zestaw jakoś koło 500 zł ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
W moim temacir znajdziesz slimy w takiej cenie
 

wujek20

Świeżak
Świeżak
Znalazłem ciekawego X'a slim ale z dyskiem 4gb nie bardzo wiem czy mi wystarczy czy raczej dokupić jakiś większy ?
 

dragon1493

Banned
Slim 4gb to nie jest dysk tylko pamiec wewnetrzna konsoli, dysk mozesz spokojnie sobie dokupic np. 320gb i wtedy masz ta 4gb + 320gb, jak dla mnie lepsze rozwiazanie niz kupowanie slimki z hdd 250gb bez wewnetrznej pamieci :)

Tylko to tez zalezy ile kto sobie zyczy za ta 4gb :) Ja bym wiecej jak 350zl bez gier nie dal za taka.
 

wujek20

Świeżak
Świeżak
Mógłby ktoś polecić jakaś konsolkę z all ? bo ta co mówiłem to 425 + fifa 11 :(
 

dragon1493

Banned
All to znaczy co ?
Bo sa rozne zestawy np. 2 pady, hdd 320, hdd 250gb, gry...
 

wujek20

Świeżak
Świeżak
No ogólnie jakiś dobry zestaw, który jest godny uwagi w cenie do 500 zł może być z grami lub padami bo pamieć dokupię sobie sam
 

piccolo

Banned
Sprzedam dział lub od jakiegoś fach mistrza z forum kupisz. Slim+lt.
 

wujek20

Świeżak
Świeżak
 

piccolo

Banned
Pierwsza ujdzie ciekawe jaka data produkcji jak z 2010 to napewno 450zl nie jest warta. Co do drugiej jak chcesz piracić czy grać legalnie bo to licytacja cena dojdzie powyżej 600zl lekko. Przy przeróbcę ci orginały są zbedne.
 

wujek20

Świeżak
Świeżak
Pierwsza to własnie 2010 rok, a nie chce piracić tylko boje się że licytacja pójdzie mocno w górę no ale dzięki za pomoc ;)
 

Do góry Bottom