kupno xboxa (arcade)

lasero

Świeżak
Świeżak
Witam chcę kupić nowego xboxa (arcade) z powodu braku kasy, ponieważ stary core się popsuł i sadze że nie ma sensu jego naprawa .
A więc proszę o wypowiedzi o Arcade czy się ostro psuje bo mam dosyć napraw

hashpl

Banned
w Arcade jasper w 99% wyeliminowano tzw. Rroda

maniak1994

Banned
Użytkownik
tak jak poprzednik :) 99% bez awaryjny :) Ja mialem arcade i byl idealny , sprzedałem i z tego co wiem nadal się trzyma :)

isser98

Użytkownik
Użytkownik
na 100% jasper jest bez rroda . gram na dzień 3h i nic

kalkam

Użytkownik
Użytkownik
polecam arcade ja sam mam wogole gram ogolem po 2 do 4h od 3mies i nic sie nie dzieje

ja gralem nawet czasami jak mialem wene na moim jasperku do 8h dziennnie i nic, na slimku mi sie tez tak zdarzam pograc jak cos wciagnie

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Kupuj arcade z wersją chłodzenia jasper. Konsola jest bezawaryjna. Sam mam, kilku moich znajomych też i nikt nie narzeka:D
Konsola posłuży Ci na długi czas jeśli będziesz przestrzegał podstawowych zasad: Odpowiednie umieszczenie konsoli umożliwiające swobodę w przepływię powietrze, nie kładź nic na nią aby nie zatkać dziur od wentylatorów aby jej nie ugotować, nie podłączaj po przyniesieniu z zewnątrz np. od kolegi. Możę wytworzyć się zamróz i konsola pójdzie z dymem. Na pewno wielu powie że to Jasper więc nic mu nie będzie. Ale proszę pamiętać że to tylko urządzenie i zawsze jest możliwość uszkodzenia jej. Tak więc profilaktyka nie zaszkodzi.
pozdrawiam

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam arcade jaspera teraz i miałem wczesniej. Ale uwiezcie mi ,ze oberwałem rrodem po moim jasperku .. :| ale pojechał do M$ i jest ok ;)

lasero

Świeżak
Świeżak
Czyli mogę bez obaw kupować Arcade ?

hashpl

Banned
dlatego piszemy ze w 99%, takie przypadki jak Twoje pszczola zdarzaja sie ale rzadko, trzeba miec pecha albo byc kompletnym debilem aby wylapac rroda w jasperze

@up
Arcade to jest nazwa najtanszego modelu bez dysku itp. kupuj jaspera

maximus86

Użytkownik
Użytkownik
Panowie przecież Arcade to jest wersja konsoli (nie ma dysku i innych pierdoł), dlatego pytanie powinno być inne Czy warto kupić XBOXa360 z procesorem Jasper? ;-) z czystym sumieniem można powiedzieć że Jaspera można kupować bo naprawdę jest stabilny i cichy...
A Arcade można wtedy kupić gdy nie ma się kasy na wersję konsoli z pełnym wyposażeniem ;-)

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Dokadnie
Jasper- typ chłodzenia
Arcade- wersja jeśli chodzi o wyposażenie(posiada kartę pamięci, która na savy wystarczy). To nie znaczy że nie możemy do arcade dokupić dysku i innych pierdół. Ogólnie jeśli masz dysk to jęsli zainstalujesz grę to płytę i tak woła do uruchomienia (oprócz JTAGa).

lasero

Świeżak
Świeżak
A i jeszcze jedno w xboxach arcade są tylko i wyłącznie jaspery ?

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
A i jeszcze jedno w xboxach arcade są tylko i wyłącznie jaspery ?
Nie. Dlatego na allegro trzeba uważać bo niektórzy opisują falcona jako wersja z poprawionym chłodzeniem co jest prawdą(w stosunku do poprzedniczek). Ale jaspera łatwo odróżnić po zasilaniu. Jeśli jest 12.1 to na 100 jasper

hashpl

Banned
i jesli data produkcji konsoli to 2009 to na 99% jest to jasper, a czy kupisz Jaspera arcade/elite to tylko zalezy od Ciebie i Twoich funduszy.Pamietaj aby to byl jasper

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
i jesli data produkcji konsoli to 2009 to na 99% jest to jasper, a czy kupisz Jaspera arcade/elite to tylko zalezy od Ciebie i Twoich funduszy.Pamietaj aby to byl jasper
Dokładnie jw. Data produkcji też wskazuję na wersję chłodzenia

lasero

Świeżak
Świeżak
To ten falcon ostro awaryjny?

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Ostro to pojęcie względne ale o wiele bardziej awaryjny niż jasper. Kupując falcona to bardzo duże prawd. na RROD gdyż mają już swoje lata:D

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście mam Arcade Jaspera i nie narzekam, nigdy się nie zepsuł, praktycznie nie ma zwiech... ;]

lasero

Świeżak
Świeżak
Aha no dzięki będę uważał przy kupnie arcade ;] pozdro

Do góry Bottom