Kupno xone czy może ps4

Ra1to

Użytkownik
Użytkownik
Hejka, może mi ktoś doradzić co wybrać? Planuje zakupić teraz konsolkę jakąś i kompletnie nie wiem co wybrać. Za ps4 przemawiają exy(yakuzy, nioh, bloodborn, uncharted, until dawn, horizon i można wymieniać i wymienić). Za xboxem cała reszta(pad, system, funkcjonalność typu 4k netflix itd. tylko to jeszcze można przeboleć), a jak jest z exami na xboxa? Przeglądam gry(exy na xone/w10) i jedyne co widzę to same forzy, gowy, halo oraz sunset. Jest coś jeszcze wartego uwagi(oczywiście chodzi o exy)? Fpsy mnie nie interesują, także zostaje forza i sunset... ale to trochę za mało, abym kupował konsole dla paru gier. Co do wstecznej kompatybilności to miałem x360, także nie interesuje mnie to za bardzo.
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hejka, może mi ktoś doradzić co wybrać? Planuje zakupić teraz konsolkę jakąś i kompletnie nie wiem co wybrać. Za ps4 przemawiają exy(yakuzy, nioh, bloodborn, uncharted, until dawn, horizon i można wymieniać i wymienić). Za xboxem cała reszta(pad, system, funkcjonalność typu 4k netflix itd. tylko to jeszcze można przeboleć), a jak jest z exami na xboxa? Przeglądam gry(exy na xone/w10) i jedyne co widzę to same forzy, gowy, halo oraz sunset. Jest coś jeszcze wartego uwagi(oczywiście chodzi o exy)? Fpsy mnie nie interesują, także zostaje forza i sunset... ale to trochę za mało, abym kupował konsole dla paru gier. Co do wstecznej kompatybilności to miałem x360, także nie interesuje mnie to za bardzo.
No to raczej sobie sam odpowiedziałeś.
PS4 ma więcej różnorodnych i lepszych exow (nie wymieniłeś jeszcze m.in. Horizon, Ratchet & Clank, jakby nie patrzeć aktualnie zremasterowany Crash). Dobrym rozwiązaniem jest posiadanie obu konsol ale wiadomo, nie każdy ma czas i pieniądze na dwa sprzęty. Miałem PS4 od premiery przez 3 lata, poza głośnością nie mogłem się przyczepić do niczego. Wiadomo pad od x one miażdży dualshocka, no i kultura pracy konsoli. Co do reszty to każdy ma swoje zdanie. Dla mnie konsola służy do grania także inne funkcje są dla mnie nieważne i z nich nie korzystam. Ja zastanawiam się na ponownym zakupem PS4 bo mam kilka exow do ogrania jeszcze a i w przyszłości wyjdą fajne gry m.in. days gone, Detroit become human, god of war, być może last of us 2.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Warto dodać jeszcze Until Dawn, który jest w plusie i jeśli nie grałeś prędzej na PS3 to jeszcze masz Zremasterowe TLoU i zremasterową trylogię Uncharted.
 

Ra1to

Użytkownik
Użytkownik
No to raczej sobie sam odpowiedziałeś.
PS4 ma więcej różnorodnych i lepszych exow (nie wymieniłeś jeszcze m.in. Horizon, Ratchet & Clank, jakby nie patrzeć aktualnie zremasterowany Crash). Dobrym rozwiązaniem jest posiadanie obu konsol ale wiadomo, nie każdy ma czas i pieniądze na dwa sprzęty. Miałem PS4 od premiery przez 3 lata, poza głośnością nie mogłem się przyczepić do niczego. Wiadomo pad od x one miażdży dualshocka, no i kultura pracy konsoli. Co do reszty to każdy ma swoje zdanie. Dla mnie konsola służy do grania także inne funkcje są dla mnie nieważne i z nich nie korzystam. Ja zastanawiam się na ponownym zakupem PS4 bo mam kilka exow do ogrania jeszcze a i w przyszłości wyjdą fajne gry m.in. days gone, Detroit become human, god of war, być może last of us 2.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Ten temat założyłem z nadzieją, że po prostu przeoczyłem/za mało szukałem tych fajnych exów na xboxa(nieszczególnie gier aa). A co do crasha to do końca roku wyjdzie także na xboxa ^ ^
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ten temat założyłem z nadzieją, że po prostu przeoczyłem/za mało szukałem tych fajnych exów na xboxa(nieszczególnie gier aa). A co do crasha to do końca roku wyjdzie także na xboxa ^ ^
Dlatego napisałem aktualnie jakby nie patrzeć przez pół roku będzie exem Sony. Tak jak kolega wyżej napisał Until Dawn, Wipeout Omega Collection, wyjdzie samodzielna w sumie gra z serii Uncharted z kobietą w roli głównej, Last Guardian i jeszcze jakieś tytuły by się znalazły.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"yakuzy, nioh, bloodborn, uncharted, until dawn, horizon" - Quantum Break jest lepszy niż większość tego crapu.
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
"yakuzy, nioh, bloodborn, uncharted, until dawn, horizon" - Quantum Break jest lepszy niż większość tego crapu.
Jak to przeczytałem to prawie spadłem z krzesła. Grałem w quantum break i jest to tylko dobra gra. Taki bloodborn wciąga ja nosem. Wiadomo każdy ma swoje zdanie skoro uważasz że QB jest lepsze od tych gier które wymieniłeś to albo w żadną z nich nie grałeś albo masz po prostu słaby gust jeśli chodzi o gry

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak to przeczytałem to prawie spadłem z krzesła. Grałem w quantum break i jest to tylko dobra gra. Taki bloodborn wciąga ja nosem. Wiadomo każdy ma swoje zdanie skoro uważasz że QB jest lepsze od tych gier które wymieniłeś to albo w żadną z nich nie grałeś albo masz po prostu słaby gust jeśli chodzi o gry

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Raczej to ze słabym gustem. Mi QB kompletnie nie siadło i wspominam bardzo źle tą grę.
Co do tematu to bierz bez zastanowienia PS4. Na Xboxie nic ciekawego z gier nie ma, a Sony jednak się postarało o porządne gry. Kij, że wiele z nich jest remasterami, ale nadal są to świetne gry. Ja z ciekawości dla exów dokupiłam PSkę do XO i jestem bardzo zadowolona z exów Sony, czego nie mogę powiedzieć o exach MS. Brakuje mi na XO takich gier pokroju TLoU, Order, Until Dawn, Horizon Zero Dawn, a o platformówkach pokroju Knack, Ratchet & Clank czy nowy remaster Crasha już nie wspominając. Jeśli patrzysz po exach to zdecydowanie PS4 bez dwóch zdań.
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Niestety jeżeli kierujesz się egzamin bierz Ps4 sam rozważam zakup drugiej konsoli dla exow ;)
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale to jest forum xbox zdrajcy, a polecacie ps4 faklodżik.A japońskich gier i platformówek nie lubię,nie podchodzą mi.Strzelać ma się świetnie a trup słać gęsto ! QB jest świetne. 2 razy przeszłem.
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale to jest forum xbox zdrajcy, a polecacie ps4 faklodżik.A japońskich gier i platformówek nie lubię,nie podchodzą mi.Strzelać ma się świetnie a trup słać gęsto ! QB jest świetne. 2 razy przeszłem.
No i co że forum Xboxa, ja nie jestem zapatrzony w jedną platformę, nie jestem fanbojem. Dostrzegam plusy i minusy różnych sprzętów i tego czego oferują. Kup sobie PS4 i do tego The Order 1886, to Ci się na pewno spodoba, przejdziesz pewnie nie 2 a 10 razy. Mimo, iż gra zebrała mnóstwo niepochlebnych opinii uważam i tak że jest lepsza nie QB. Gierka bardzo fajna. Naprawdę PS4 ma więcej ciekawych gier (i różnorodnych) na swojej konsoli. Do tego killzone, który również nie jest może tak dobry jak część 2 ale i tak daje radę.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

konjo11

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No i co że forum Xboxa, ja nie jestem zapatrzony w jedną platformę, nie jestem fanbojem. Dostrzegam plusy i minusy różnych sprzętów i tego czego oferują. Kup sobie PS4 i do tego The Order 1886, to Ci się na pewno spodoba, przejdziesz pewnie nie 2 a 10 razy. Mimo, iż gra zebrała mnóstwo niepochlebnych opinii uważam i tak że jest lepsza nie QB. Gierka bardzo fajna. Naprawdę PS4 ma więcej ciekawych gier (i różnorodnych) na swojej konsoli. Do tego killzone, który również nie jest może tak dobry jak część 2 ale i tak daje radę.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Przejdzie z 10 razy i to w 1 dzień .
 

axell

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Muszę przyznać, że mi też szczena opadła jak widzę tu tylu agentów wroga ;P.
Prawda jest taka, że też bym pograł w tak zachwalane exy konkurencji, ale nie mam czasu, żeby ograć własne kupione wieloplatformowe gry, których aż tak wiele nie mam, żeby ubolewać nad brakiem innych.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale to jest forum xbox zdrajcy, a polecacie ps4 faklodżik.A japońskich gier i platformówek nie lubię,nie podchodzą mi.Strzelać ma się świetnie a trup słać gęsto ! QB jest świetne. 2 razy przeszłem.
To że jesteśmy na forum Xbox, to nie znaczy że trzeba nienawidzić i hejtować inne platformy do grania.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No i co że forum Xboxa, ja nie jestem zapatrzony w jedną platformę, nie jestem fanbojem. Dostrzegam plusy i minusy różnych sprzętów i tego czego oferują. Kup sobie PS4 i do tego The Order 1886, to Ci się na pewno spodoba, przejdziesz pewnie nie 2 a 10 razy. Mimo, iż gra zebrała mnóstwo niepochlebnych opinii uważam i tak że jest lepsza nie QB. Gierka bardzo fajna. Naprawdę PS4 ma więcej ciekawych gier (i różnorodnych) na swojej konsoli. Do tego killzone, który również nie jest może tak dobry jak część 2 ale i tak daje radę.

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
Gra ma potencjał, jednak jej problem jest długość gry w stosunku do wysokiej ceny na premierę.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie wiedziałam, że jak jestem na forum Xboxa to mam tylko tą konsolę chwalić. Cóż za absurd. Kolega zapytał, napisał o co mu chodzi, więc dostał odpowiedź co wydaje się lepszym rozwiązaniem. U mnie np. PSka jest tylko do grania w exy, tak to zbiera kurz od exa do exa, a na co dzień gram na Xboxie we wszystkie multiplatformy, ponieważ jako platforma do grania to Xbox mi bardziej odpowiada. Ma lepsze ściąganie gier po livie, rzadko kiedy są awarie, pad dużo wygodniejszy i przede wszystkim mogę grać na padzie kilka dni, a nie max 6h bez ładowania, dużo lepsza jakość rozmów w grupie, tańsze gry, lepsze promocje, kultura pracy konsoli z płytą w napędzie. Dużo można tak wymieniać. Ogólnie jeśli ktoś patrzy po exach to zdecydowanie PS4, jeśli ktoś ma w nosie dobre exy i woli całą resztę to Xbox ;p

Gra ma potencjał, jednak jej problem jest długość gry w stosunku do wysokiej ceny na premierę.
Obecnie ta gra jest niedroga, więc nie stanowi to problemu.
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
The Order 1886, to Ci się na pewno spodoba, przejdziesz pewnie nie 2 a 10 razy. Mimo, iż gra zebrała mnóstwo niepochlebnych opinii uważam i tak że jest lepsza nie QB. Gierka bardzo fajna. Naprawdę PS4 ma więcej ciekawych gier (i różnorodnych) na swojej konsoli. Do tego killzone, który również nie jest może tak dobry jak część 2 ale i tak daje radę.
bez przesady... The Order mnie znużyło chyba po 2 godzinach i nie wróciłem do tego tytułu... QB nie jest na pewno jakimś fenomenalnym arcydziełem ale jak dla mnie duzo lepsze od The Order... Killzone... nie jest tak dobry jak cześć 2 ? Ten killzone to szmata ;) Został wydany tylko po to aby na premierę PS4 było z czym ją sprzedawać... Ludzie chyba poprzez sentyment do poprzednich części mówia że to dobra gra bo jakby takie IP wyszło jako nowe to tragedia...
 
Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
bez przesady... The Order mnie znużyło chyba po 2 godzinach i nie wróciłem do tego tytułu... QB nie jest na pewno jakimś fenomenalnym arcydziełem ale jak dla mnie duzo lepsze od The Order... Kilzone... nie jest tak dobry jak cześć 2 ? Ten kilzone to szmata ;) Został wydany tylko po to aby na premierę PS4 było z czym ją sprzedawać... Ludzie chyba poprzez sentyment do poprzednich części mówia że to dobra gra bo jakby takie IP wyszło jako nowe to tragedia...
A z tym się akurat zgodzę, Order też mnie nie zachwycił, a te Killzone: Shadow Fall tym bardziej nuda. Ogólnie ani Order, ani Killzone, ani QB :p Wcześnie wspomniałam o Orderze, bo miałam na myśli tylko grę z historią, podobały mi się te przerywniki filmowe z obrad, rozmów itd, ale arcydziełem bym tej gry nie nazwała.
 

prawomen

Użytkownik
Użytkownik
A ja bym poczekał do jesieni na Xboxa X ;)
 

Ra1to

Użytkownik
Użytkownik
A ja bym poczekał do jesieni na Xboxa X ;)
Ale co to zmieni jak dalej gier nie ma? . Grafika mnie jakoś nie interesuje, dlatego myślę nad xboxem S albo zwykłym ps4 ew. slim. Ale raczej będę się rozglądał za ps4, z powodu gier A co do QB, to akurat wyszło na steama(w7, 8.1, 10) także ograłem to na pc i gra jest okay, ale żadną perełką na pewno nie jest.
 

Do góry Bottom