Kupno

mkolik

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Nie jestem jeszcze posiadaczem konsoli, ale zamierzam niedługo kupić wersję Premium. I teraz mam parę pytań:
1. Czy jeśli kupię konsolę na allegro, to mam pewność, że nie była flash'owana?
2. Czy jeśli kupię konsole teraz, to będzie ona droższa niż gdybym kupił ją za rok?
3. Czy jeśli podłączę konsolę do router'a, to internet będzie wolniejszy(kolega ma konsolę i powiedział, że prędkość będzie taka, jak nie przez router, tylko tak jak bym normalnie kablem internet ciągnął)?
4. Wybrałem konsolę w wersji Premium. Czy powinienem ten wybór zmienić, czy zostać przy takim (mój kapitał to około 800 zł).
 

Szolder

Użytkownik
Użytkownik
1. Jak trafisz na sensownego gości to tak :p Chociaż nigdy nie wiadomo ;]
2. Tak
3. Nie wiem
4. To zależy tylko i wyłącznie od ciebie, ja osobiście posiadam arcade bez dysku bo nie gram na necie :)
 

mkolik

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przepustowość kabla to 100 mb/s, więc jeżeli masz szybszy internet to będzie wolniejszy. Jak nie to nie.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
1. Patrz na komentarze :) i najlepiej brać przesyłkę za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości lub odbiór osobisty
2. Za rok albo ceny się utrzymają albo spadną :) nikt tego nie wie
3. zależy od neta. Ja mam konsole podłączoną do routera i wszystko chodzi szybko :)
4. Ja osobiście polecam Xboxa 360 Elite, można już kupić za 900 zł
 

mkolik

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli ceny spadną, to w jakiej cenie można będzie kupić wersję Premium w okolicach grudnia '10 r.?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Xbox-a 360 Premium już nie dostaniesz w tym okresie co podałeś jedynie używaną, ta wersja konsoli została już wycofana z produkcji :) więc jak chcesz kupić nową konsole Xbox 360 Premium to kupuj teraz.
 

TheRamzes

Użytkownik
Użytkownik
To jakie teraz produkują skoro premiumy są wycofane? Pytanie z czystej ciekawości :)

//Up konsola mało używana po wystawie w sklepie? NIGDY W ŻYCIU! :)
 

mkolik

Użytkownik
Użytkownik
Kolega UP ma racje.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Xbox 360 Arcade i Elite (Core i Premium nie są już produkowane) :)
 

TheRamzes

Użytkownik
Użytkownik
Heh dzięki, zawsze to +1 do wiedzy :)

Pozdrawiam.
 

Kuba 2255

Banned
Już lepiej jakbyś kupił Arcade Jasper nową (600-700zł) i jeszcze zostaje na grę na start albo na dysk.Masz gwarancję,Jaspera (minimalna awaryjność) no i troche kasy.
Jeśli pomogłem podziękuj:D
 

mkolik

Użytkownik
Użytkownik
Co do dysku, to w jakich cenach się bujają i jaką pojemność najlepiej kupić?
 

TheRamzes

Użytkownik
Użytkownik
20 GB - 75 zł , 60 GB - 140zł , 120 GB - 250 zł.

Warto kopić 60 albo 120 :)
 

mkolik

Użytkownik
Użytkownik
To może poczekam i kupie Arcade/Jaspera pod koniec roku :)
 

piter51

Banned
Użytkownik
TheRamzes, przesadziłeś trochę z ceną 120gb, w takie oryginalne dyski można się zaopatrzyć mając 180zł w kieszeni, za 250zł można trafić nawet czasem na BEVS / BEVT 250gb z obudową :)
 

mkolik

Użytkownik
Użytkownik
Widzę, że dyskusja się rozwinęła. A zaczęło się od 4 pytań :)
Gdzie można najpewniej kupić XboX (chodzi mi o sklepy internetowe). Nie piszcie allegro, bo już raz mnie tam oszukali :(
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja sie wtrace co do tych cen. Nie stawialbym na to ze ceny pod koniec roku spadna. Dlaczego? Ano dla tego ze wychodzi Projekt Natal, co za tym idzie chyba glupie by bylo gdyby obnizyli ceny konsoli, [chociaz jest taka mozliwosc] bo mniej by zarobili.
 

Do góry Bottom