kupowanie gier na allegro z innego profilu

Border

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam zamiar kupic gre State of Decay + Tomb Raider PL + Far Cry 3 PL (3335657472) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., i chce wiedziec czy nic sie nie stanie gdy to pobiore i przeniose licencje. Nie bedzie jakiegos bana czy cos?
 

czaaki

Użytkownik
Użytkownik
Za takie zabawy grozi ban. Regulamin XBL mówi, że nie można udostępniać nikomu swojego konta i nie można korzystać z czyjegoś.
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Przypnę sie do tematu.
To tak w teorii ale jak jest w praktyce??
Mam przerobiony napęd ale czy jak bym grał w gry tylko z dysku online to nie dostanę bana?
 

xtomashx

Użytkownik
Użytkownik
Bana możesz dostać właśnie za przerobiony napęd.

Co do tych kont. Jeżeli kupisz od pewnej osoby (np. znajomego) jej konto nic nie powinno się stać. Gorzej jest z takimi sprzedawcami na allegro którzy jedno konto sprzedają 10000 razy co często zwraca uwagę MS.

Kiedyś ludzie tak nie kombinowali aż pojawił się jeden kozak który po np 2 tyg próbował logować się na konta i w razie nie zmienienia danych po prostu kradł i sprzedawał jeszcze raz.
 

bololabich

Użytkownik
Użytkownik
Czyli nawet jak gram z dysku wykryją ze mam lt3? Co gdybym każdorazowo odpinał dvd?
 

Rob1N

Banned
Użytkownik
Czyli nawet jak gram z dysku wykryją ze mam lt3? Co gdybym każdorazowo odpinał dvd?
Nie o to chodzi. Chodzi o to że kupując takie konto łamiesz regulamin Xbox live i w razie jakiegoś "śledztwa" w sprawie konta którego licencje przeniosłeś dostaniesz bana. Samym lt bym sie nie przejmował bo sam mam od 2 lat i gram bez problemu.
Btw co się dzieje z tym forum? Czy tylko mi wyzerowało posty? To jakaś parodia. Najpierw punkty teraz to...
 

Rob1N

Banned
Użytkownik
edit: dubel do usunięcia :/
 

tomson19

Świeżak
Świeżak
ok a jeśli kupie konto i pobiorę grę bez przenoszenia licencji a konto wykasuje z konsoli ?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to i tak nie zagrasz w te gry bez przeniesienie licencji... po drugie KAZDA taka zabawa grozi banem, i to nie ma znaczenia czy je wykasujesz czy nie, ja pobralem kilka takich gier i do tej pory nic sie nie dzieje ale ostatnio ktos na forum pisal ze dostal za to bana
 

tomson19

Świeżak
Świeżak

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
twoja decyzja... ja mam 3 gry, 10 gier arcade i mase dodatkow za punkty pobranych przez takie profile i nie dostalem bana do tej pory, ostatnio ktos twierdzil ze dostal za takie gry bana ale strasznie mieszal w swoich postach i nie wiadomo czy to prawda, chcesz to kupuj, boisz sie to doloz 10 zl i kup Dirta w pudelkowej wersji
 

tomson19

Świeżak
Świeżak
a gdzie takiego taniego Dirta widziałeś?
 

tysszek

Użytkownik
Użytkownik
szukałem na allegro tych aukcji ale ostatnio coś znikły. Nie wiem czy to koniec czy co :(
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
na chwilę obecną bezpieczniejsze jest LT niż te GUNWO konta z allegro z grami!!!!!!!!1
 

Do góry Bottom