Kupowanie gier z innych regionów

prodarek

Świeżak
Świeżak
Witam

czy znane są przypadku blokowania\banowania kont za kupowanie gier z innych regionów świata mam na myśli ładowanie konta za pomocą gift kart na inną walutę i kupowanie za nie gier?

Pozdrawiam

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja nic o takim działaniu nie słyszałem. Blokują, usuwają i banują za transakcję z kradzionych kart gdzie poszkodowany się o to upomniał.

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja też nie słyszałam. Kupuję gry już z innych regionów 2 rok. Nic mi nie zniknęło, ani nie miałam żadnych kłopotów z tym związanych ;)

prodarek

Świeżak
Świeżak
Czyli trzeba uważać skąd kupuje się gift karty tak? zauważyłem że trochę gier w fajnych cenach cenach jest do kupienia z regionu USA i w Turcji, Brazylii strasznie tanio.
Gdzie macie sprawdzane miejsca do kupowania gift kart?

Gdzieś w komentarzy obiło mi się o uszy że można doładować konto $ z linka używając normalnie PL karty kredytowej
https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-gift-card-digital-code/cfq7ttc0k63h/0002?cid=msft_web_collection

Prawda to? jeśli tak to może i można doładować sobie konta tymi lirami tureckimi i brazylijskimi dolarami..... :D

Próbowałem kupić z regionu USA to udało mi się choć miałem problem na początku bo nie pokazywało mi opcji zapłaty poprez saldo konta dopieor jak dodałem karetę kredytową z danymi usa to taką kartę dodało i pokazuje już do wyboru zapłatę przez saldo. na regionie Brazylia już takie coś nie przeszło nie można dodać karty z innym adresem.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

malinka98

Świeżak
Świeżak
Z tego co wiem to za coś takiego nie dają na pewno bana. Bana przeważnie dostaje się za łamanie regulaminu.

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiem, że temat stary ale chciałem zakupić na tureckim msstore season pass do Cities:Skylines bo jest w dobrej cenie w porównaniu do naszego kraju. Nigdy nie kupowałem nic w innych regionach i nie bardzo wiem z czym to się je na jakiej stronie najlepiej szukać giftcardy i jak to później użyć? Pozdrawiam i nie denerwujcię się

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
https://xboxforum.pl/threads/obejscie-blokady-ms-na-zagranicznych-zdrapkach.163652/

Czyałeś pierwszy post tego tematu? Analogicznie jak u ruskich... nic inaczej się ie robi...

Do góry Bottom