Kupowanie gier z innych regionów

prodarek

Świeżak
Świeżak
Witam

czy znane są przypadku blokowania\banowania kont za kupowanie gier z innych regionów świata mam na myśli ładowanie konta za pomocą gift kart na inną walutę i kupowanie za nie gier?

Pozdrawiam

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja też nie słyszałam. Kupuję gry już z innych regionów 2 rok. Nic mi nie zniknęło, ani nie miałam żadnych kłopotów z tym związanych ;)

prodarek

Świeżak
Świeżak
Czyli trzeba uważać skąd kupuje się gift karty tak? zauważyłem że trochę gier w fajnych cenach cenach jest do kupienia z regionu USA i w Turcji, Brazylii strasznie tanio.
Gdzie macie sprawdzane miejsca do kupowania gift kart?

Gdzieś w komentarzy obiło mi się o uszy że można doładować konto $ z linka używając normalnie PL karty kredytowej
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Prawda to? jeśli tak to może i można doładować sobie konta tymi lirami tureckimi i brazylijskimi dolarami..... :D

Próbowałem kupić z regionu USA to udało mi się choć miałem problem na początku bo nie pokazywało mi opcji zapłaty poprez saldo konta dopieor jak dodałem karetę kredytową z danymi usa to taką kartę dodało i pokazuje już do wyboru zapłatę przez saldo. na regionie Brazylia już takie coś nie przeszło nie można dodać karty z innym adresem.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

ValterB

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiem, że temat stary ale chciałem zakupić na tureckim msstore season pass do Cities:Skylines bo jest w dobrej cenie w porównaniu do naszego kraju. Nigdy nie kupowałem nic w innych regionach i nie bardzo wiem z czym to się je na jakiej stronie najlepiej szukać giftcardy i jak to później użyć? Pozdrawiam i nie denerwujcię się

Do góry Bottom