1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Kupowanie gier z innych regionów

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez prodarek, Czerwiec 8, 2018.

1. prodarek

prodarek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

czy znane są przypadku blokowania\banowania kont za kupowanie gier z innych regionów świata mam na myśli ładowanie konta za pomocą gift kart na inną walutę i kupowanie za nie gier?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3094
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja nic o takim działaniu nie słyszałem. Blokują, usuwają i banują za transakcję z kradzionych kart gdzie poszkodowany się o to upomniał.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    3696
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ja też nie słyszałam. Kupuję gry już z innych regionów 2 rok. Nic mi nie zniknęło, ani nie miałam żadnych kłopotów z tym związanych ;)

5. prodarek

prodarek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli trzeba uważać skąd kupuje się gift karty tak? zauważyłem że trochę gier w fajnych cenach cenach jest do kupienia z regionu USA i w Turcji, Brazylii strasznie tanio.
    Gdzie macie sprawdzane miejsca do kupowania gift kart?

Gdzieś w komentarzy obiło mi się o uszy że można doładować konto $ z linka używając normalnie PL karty kredytowej
    https://www.microsoft.com/en-us/p/x...ode/cfq7ttc0k63h/0002?cid=msft_web_collection

Prawda to? jeśli tak to może i można doładować sobie konta tymi lirami tureckimi i brazylijskimi dolarami..... :D

Próbowałem kupić z regionu USA to udało mi się choć miałem problem na początku bo nie pokazywało mi opcji zapłaty poprez saldo konta dopieor jak dodałem karetę kredytową z danymi usa to taką kartę dodało i pokazuje już do wyboru zapłatę przez saldo. na regionie Brazylia już takie coś nie przeszło nie można dodać karty z innym adresem.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Czerwiec 11, 2018
  6. malinka98

malinka98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem to za coś takiego nie dają na pewno bana. Bana przeważnie dostaje się za łamanie regulaminu.

Wczytywanie...

Poleć forum