Poradnik Kupowanie na obcych regionach przez Revolut

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Niektórzy @suki to chcieliby wszystko na tacy a posiedzieć na necie poczytać, pomyśleć i pokombinować to nie :D

Od dobrego tygodnia nie dawało mi spokoju dlaczego niektórym działa a innym nie i wczoraj to rozgryzłem gdy skompletowałem informację od tych szczęśliwców.

1. Zakładanie konto na Revolut z tego linku* https://www.revolut.com/pl-PL
  2. Zakładacie wirtualną kartę i ja weryfikujecie. **
  3. Doładowujecie konto Revolut
  4. W aplikacji Xbox na telefonie*** ustawiacie region Argentyna
  5. Wyszukujecie interesującą grę i klikacie kup, wybieracie dodaj płatność i dodajecie swoją Mastercard oraz wybieracie adres Argentyński lub jak go nie macie to dodajecie.
  6. kupujecie.
* Prawdopodobnie ta końcówka sprawia że karty są za friko. -=SETH=- //Prawdopodobnie to jest reflink.... wymazane!!!
** Po wygenerowaniu karty sprawdzacie BIN https://iin-bin.com/ jest na USA ? OK, nie ? Restart aplikacji i od nowa.
*** Prawdopodobnie działa tez na PC ale nie mam już co kupić by to sprawdzić.

Ps. Ja najpierw założyłem fizyczną kartę a dopiero wirtualną ale to raczej nie ma różnicy, teraz bym olał fizyczną ale skoro jest w drodze..

Attachments

Ostatnio edytowane przez moderatora:

freq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mnie nie działa. mam Revolta, karta po binie niby USA, region w apce na Argentyna, adres z Argentyny...i tak nie możemy przetworzyć Twojej płatności:(

Ostatnia edycja:

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Testowo crapa kupilem :p

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Kupiłem bez problemu przez przeglądarkę w tel wirtualną kartą. Ciekawie kiedy to zablokują?

Attachments

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Niektórzy @suki to chcieliby wszystko na tacy a posiedzieć na necie poczytać, pomyśleć i pokombinować to nie :D

Od dobrego tygodnia nie dawało mi spokoju dlaczego niektórym działa a innym nie i wczoraj to rozgryzłem gdy skompletowałem informację od tych szczęśliwców.

1. Zakładanie konto na Revolut z tego linku* https://www.revolut.com/pl-PL/?p=PL_BF18
  2. Zakładacie wirtualną kartę i ja weryfikujecie. **
  3. Doładowujecie konto Revolut
  4. W aplikacji Xbox na telefonie*** ustawiacie region Argentyna
  5. Wyszukujecie interesującą grę i klikacie kup, wybieracie dodaj płatność i dodajecie swoją Mastercard oraz wybieracie adres Argentyński lub jak go nie macie to dodajecie.
  6. kupujecie.
* Prawdopodobnie ta końcówka sprawia że karty są za friko.
** Po wygenerowaniu karty sprawdzacie BIN https://iin-bin.com/ jest na USA ? OK, nie ? Restart aplikacji i od nowa.
*** Prawdopodobnie działa tez na PC ale nie mam już co kupić by to sprawdzić.

Ps. Ja najpierw założyłem fizyczną kartę a dopiero wirtualną ale to raczej nie ma różnicy, teraz bym olał fizyczną ale skoro jest w drodze..
Kurde kuszące. Do tej pory revoult mnie odrzucał bo musiałem wysyłać skany dokumentu tożsamości, jakoś mi się to nie podobało. Dalej trzeba to robic? Jakie dokumenty wysłaliście?

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Kurde kuszące. Do tej pory revoult mnie odrzucał bo musiałem wysyłać skany dokumentu tożsamości, jakoś mi się to nie podobało. Dalej trzeba to robic? Jakie dokumenty wysłaliście?
Nie wiem jak teraz , ja jak zakładałem to foto prawka robiłem, najmniej danych które mogą zaszkodzić według mnie.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
PESEL tam jest a można na zdjęciu niektóre dane zamazac? Właśnie np pesel lub adres? Żeby nie było całości?

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
PESEL tam jest a można na zdjęciu niektóre dane zamazac? Właśnie np pesel lub adres? Żeby nie było całości?
Sprawdź najwyżej nie przejdzie. Dużo ludzi z forum ma revolt i nie widziałem żeby ktoś miał przypał

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na tym linku wyżej kilka postów jest tylko tak jakby odnośnik do aplikacji. Rozumiem że to przez nią trzeba zakładać konto tak?

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Na tym linku wyżej kilka postów jest tylko tak jakby odnośnik do aplikacji. Rozumiem że to przez nią trzeba zakładać konto tak?
Nie pamiętam ale raczej tak

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Przez ten link jest chyba darmowa dostawa fizycznej karty.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Próbowałem książeczkę wojskową ale nie chciało przejść, kłóciłem się na chat że dowodu os. w Polsce się nie kopiuję ale jak o ścianę. Zamazywanie też nic nie dawało ciągle błąd weryfikacji, w końcu wymiękłem.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No dobra ale żeby było USA to muszę podczas tworzenia konta dać że jestem USA czy Polska i dopiero później jak robię kartę wirtualna to się gdzieś daje żeby była USA?

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
No dobra ale żeby było USA to muszę podczas tworzenia konta dać że jestem USA czy Polska i dopiero później jak robię kartę wirtualna to się gdzieś daje żeby była USA?
Daj polska i podaj prawdziwie dane bo dostaniesz kartę fizyczną. Wirtualną zrobisz w aplikacji. Mi za pierwszym razem zrobiło wirtualną na USA

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
:cool:Musisz podać swoje prawdziwe dane i je zweryfikować. Revolutem możesz normalnie płacić w sklepie w kraju i zagranicą. Nie wiem co tak się tego boicie. Wpłacasz tam ile chcesz i tyle, możesz wyłączyć płatności online po każdej płatności i mieć spokój. Kupuję na Aliexpress, Amazonie i płacę Revolutem nie przejmując się kursem waluty.

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Udało się kupić monopoly ale dziwnie pobrało mi 2x środki z revoult (mam wrażenie że 2x coś kliknąłem na kompie - sam nie wiem)

3884

ale w historii na stronie MS mam tylko jedną pozycję:

3885

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Udało się kupić monopoly ale dziwnie pobrało mi 2x środki z revoult (mam wrażenie że 2x coś kliknąłem na kompie - sam nie wiem)

View attachment 3884

ale w historii na stronie MS mam tylko jedną pozycję:

View attachment 3885
MS weryfikuje kartę przy dodaniu do konta , za kilka dni zwrócą Ci 3,10

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
MS weryfikuje kartę przy dodaniu do konta , za kilka dni zwrócą Ci 3,10
Dzięki za info, jakoś o tym nie pamiętam (z karty polskiej) albo po prostu nie wiedziałem. Dzięki za info. Czyli działa :) jak to ktoś powiedział pytanie: jak długo?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Próbowałem książeczkę wojskową ale nie chciało przejść, kłóciłem się na chat że dowodu os. w Polsce się nie kopiuję ale jak o ścianę. Zamazywanie też nic nie dawało ciągle błąd weryfikacji, w końcu wymiękłem.
Ja próbowałam zamazać kilka danych w tym i zdjęcie i też mi odrzucali. W końcu też wymiękłam i wrzuciłam normalnie...
Dzięki mistrzu za tanie zakupy :poklon:

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Watch Dogs 2 kupione :) za 11,60 ;) @krzys1190 zrobiłeś kawał dobrej roboty :)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom