Poradnik Kupowanie na obcych regionach przez Revolut

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Mi działa to ale a innym koncie na swoim nie mogę wgl tej karty podpiąć. Nie chce mi się w to bawić, coś pewnie znów jest przyblokowane jak zdrapki albo namieszane w adresach. A czyścić nie będę bo mam aktywne subskrypcje na tym co mam ustawione.

I tam pewnie będzie działać dopóki MS nie zablokuje tego nowego BINu Revoluta.
Jakiś idiota o nicku ''Mr Kulawy'' już się pochwalił na www.xbox-now.com tym sposobem a ta strona tam jest monitorowana przez MS.
Ostatnio sie dosrali do admina tej strony że nie ma propagować sposobu na ''enter'' i poradnik musiał zniknąć ze strony.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
3891

Niestety dalej nie działa :/

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
View attachment 3891
Niestety dalej nie działa :/
Wywaliłeś wszystko co było związane z poprzednimi danymy @-=SETH=- może mieć racje ze znowu coś jest poblokowane.

Może spróbuj na innym nowym koncie.

Mi działa to ale a innym koncie na swoim nie mogę wgl tej karty podpiąć. Nie chce mi się w to bawić, coś pewnie znów jest przyblokowane jak zdrapki albo namieszane w adresach. A czyścić nie będę bo mam aktywne subskrypcje na tym co mam ustawione.

I tam pewnie będzie działać dopóki MS nie zablokuje tego nowego BINu Revoluta.
Jakiś idiota o nicku ''Mr Kulawy'' już się pochwalił na www.xbox-now.com tym sposobem a ta strona tam jest monitorowana przez MS.
Ostatnio sie dosrali do admina tej strony że nie ma propagować sposobu na ''enter'' i poradnik musiał zniknąć ze strony.

Jeszcze nie ma na głownej wiec pewnie admin tej www nie opublikuje tego.

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakby się ktoś zastanawiał to EA access też idzie kupić, na rok za ~29zł
Szkoda że Game Pass jest tylko na 1 miesiąc, ciekawe ile by wyszła taka subskrypcja na rok :D
GamePass kosztował mnie 417$, czyli około 40 zl za trzy miesiące. Obecnie widzę, że następna opłata 717$ co daje już ~70zł.

"Ponte en contacto con nosotros en Microsoft. Tenemos problemas para procesar tu pago. "

Chyba już po zabawie.
Akurat to mam od początku i nic nie mogę kupić, mimo, że karta i adres się zgadza.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
GamePass kosztował mnie 417$, czyli około 40 zl za trzy miesiące. Obecnie widzę, że następna opłata 717$ co daje już ~70zł.

Akurat to mam od początku i nic nie mogę kupić, mimo, że karta i adres się zgadza.
Ja niestety nie dostaję promocji na game passa, wisi u mnie 40 zł

Ja nie mam problemu z grami, wczoraj kupiłem kolejne pięć tytułów ale zdrapek już kupić nie mogę, nie wiem czy MS ich po prostu nie zablokował. Dzisiaj jeszcze zobaczę w robocie przez VPN czy pójdzie.

bld

XBOX MANIAK
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja dzisiaj kupiłem EAA na rok , płatność przeszła

Płacone revolutem

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja póki co kupiłem bez problemu (wszystko robię z kompa przez www) - po tym jak zrobiłem cały myk w czwartek to nic nie zmieniałem. Dzisiaj wziąłem na próbę jakiegoś gniota Battleship za 5,5zł i płatność z revoluta przeszła

3892

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Tez nie miałem problemu z zakupem :)

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Zrobiłem nowe konto na Argentynie, dodałem wirtualnego revolta USA ,adres z Argentyny ,3 PLN pobrało. Chciałem kupić metro i lipą. Kontakt z Microsoft :)

Rejon konta Argentyna

Ostatnia edycja:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jakby się ktoś pytał to zdrapki nawet przez VPN nie idą, lipa.

@baton To zostało chyba już tylko założyć nowe konto revolut.

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl

@baton To zostało chyba już tylko założyć nowe konto revolut.
Czyli mówisz że karta jest już uwalona . Na głównym koncie kupiłem wczoraj dwie gry, na jeszcze innym na samym początku monopol. Te dziś to jest czyste nowe konto.

Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No czyli już ogarnęli BIN, trochę szybko... Generowanie nowej karty nic nie da bo to nadal ten sam BIN będzie. Końcowe numery się tylko zmieniają, jedynie nowe konto MS.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupno zdrapek czy zakup przez zdrapki?

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja 3min temu kupiłem dalej tym samym sposobem i tą samą kartą co w czwartek FarCry5 i Sezon Pass do AC Origin

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupno zdrapek czy zakup przez zdrapki?
Kupno zdrapek w oficjalnym sklepie MS bez prowizji.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To jest chyba jakieś zabezpieczenie MS, jak po blokadzie VPN gdzie nawet osoby z Argentyny nie mogły kupować.

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Też tak myślę ponieważ działało i przestało, może nawet w ogóle tymczasowo zablokowani sprzedaż. Wpis pewnego dzbana na pewnym forum mógł to też spowodować kto wie.

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też tak myślę ponieważ działało i przestało, może nawet w ogóle tymczasowo zablokowani sprzedaż. Wpis pewnego dzbana na pewnym forum mógł to też spowodować kto wie.
Raczej sam MS widzi jak się ruch zwiększył na regionie Argentyna i zareagował, dlatego pewnie długo nie podziała i trzeba korzystać.
Druga opcja to janusze biznesu zwęszyli interes i kupowali gifty i zdrapki w dużych ilościach, żeby później handlować na allegro.

Ostatnia edycja:

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ile zdrapek udało Ci się kupić zanim przestało działać?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupiłem jedną na próbę, działało. Miałem mało na koncie a był problem do dodawaniem środków więc odczekałem jakiś nieokreślony czas i gdy próbowałem kupić kolejną już wywaliło błędem przetwarzania płatności. Gry i EA ac bez problemu.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom