Poradnik Kupowanie na obcych regionach przez Revolut

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to jeszcze jedna kwestia. Jak próbujecie ciągle na jednym i tym samym koncie to Wam to i tak nie przejdzie, bo za sam komunikat "Skontaktuj się z supportem" MS daje bana na jakieś 3dn na zakupy. Dopiero po tych kilku dniach spróbujcie ponownie. Tak samo jest ze zdrapkami na Argentynę, że po tym monicie trzeba odczekać 72h żeby spróbować ponownie zakupić i wtedy przechodzi. Tak teraz Wam nie przejdzie jak ciągle robicie to na jednym koncie, tylko wydłużacie sobie czas niepotrzebnie.
Pierwsza próba i od razu taki komunikat dostałem. Dziwne, bo kartę MS zweryfikował.
Trzy dni to skończy się promocja na wd2 i fr5.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pierwsza próba i od razu taki komunikat dostałem. Dziwne, bo kartę MS zweryfikował.
Trzy dni to skończy się promocja na wd2 i fr5.
No już trudno....gry od Ubi często są w promocji MS. Dla mnie to już w Waszym przypadku by się liczyło to, żeby w końcu taka karta siadła i działała na koncie. Gry bym odżałowała na poczet przyszłych zakupów. Ja wczoraj robiłam zakup z fizycznej MC na innym koncie i nie poszło, dzisiaj zrobiłam wirtualną MC na swoim prywatnym i tam zadziałało, a na poprzednim koncie kartę dodam dopiero za 3-4dn i zobaczymy co będzie dalej. Nie ruszam tamtego konta żeby sobie czasu nie wydłużać.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
U mnie nie działa, fizyczna US i wirtualna UK
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
U mnie nie działa, fizyczna US i wirtualna UK
Wirtualna ma być na USA, a nie na UK...Fizyczna na USA też mi nie działa. Wywaliłam wirtualną VISE na UK i wygenerowała sie na USA MC i ta przeszła.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Wirtualna ma być na USA, a nie na UK...Fizyczna na USA też mi nie działa. Wywaliłam wirtualną VISE na UK i wygenerowała sie na USA MC i ta przeszła.
tylko jak teraz skasuje wirtualna to ms nie odda 3 zł :D
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
tylko jak teraz skasuje wirtualna to ms nie odda 3 zł :D
Odda. Kasa wraca na konto, a nie na numer karty. Jak kiedyś sobie ubiłam kartę chcąc kupić znajomemu zdrapkę 5USD na wallmarcie. Poszłam do sklepu, karta nie przeszła, poszłam do bankomatu to mi tą kartę zeżarło. Oczywiście nie wiedziałam wtedy że mam ubitą kartę. Nie miałam wtedy ani karty, ani zdrapki. Bank całkowicie usunął tą kartę, a mi wisiał zwrot środków na koncie. Mimo iż karta nie istniała od tygodnia to kasa wróciła normalnie na saldo konta.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja mam kilka kont na których nam gry i jest ok. Część wymieniałem, cześć sprzedałem. Zróbcie sobie nowe konto na próbę i powinno działać, chociaż po ataku rodaków na sklep MS w Argentynie to pewno już niedługo.
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Rano dodałem kartę do swojego głównego konta i przeszło bez problemu za pierwszym razem.
 

Attachments

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
czy jak już mam kartę wirtualną, to trzeba ją usunąć i dodać na nowo, czy jak? opłata za kolejną to 25zł i niestety obie karty mam na UK (fizyczna i wirtualna). i czy podczas generacji karty jest tam jakieś oczekiwanie na ok, czy każda zmiana karty to usuniecie/dodanie? bo nie za bardzo mi się widzi, żeby zakładać (aż do trafienia) kartę za 25zł :)

EDIT : Usunięcie i dodanie nowej karty za friko - i mam na US :D
 
Ostatnia edycja:

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
czy jak już mam kartę wirtualną, to trzeba ją usunąć i dodać na nowo, czy jak? opłata za kolejną to 25zł i niestety obie karty mam na UK (fizyczna i wirtualna). i czy podczas generacji karty jest tam jakieś oczekiwanie na ok, czy każda zmiana karty to usuniecie/dodanie? bo nie za bardzo mi się widzi, żeby zakładać (aż do trafienia) kartę za 25zł :)
Usuń kartę wirtualną i wyjdź z appki. Zaloguj się ponownie i dodaj za darmo nową kartę wirtualną MasterCard.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Jakby się ktoś zastanawiał to EA access też idzie kupić, na rok za ~29zł
Szkoda że Game Pass jest tylko na 1 miesiąc, ciekawe ile by wyszła taka subskrypcja na rok :D
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"Ponte en contacto con nosotros en Microsoft. Tenemos problemas para procesar tu pago. "

Chyba już po zabawie.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Heh nie spodziewałem się że aż tak szybko
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może są jakieś limity gdzieś poustawiane ?
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
3888


i nie dziala :(
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
"Ponte en contacto con nosotros en Microsoft. Tenemos problemas para procesar tu pago. "

Chyba już po zabawie.
U mnie to samo. Mam nadzieję, że mi konta nie zbanują, bo mam na nim jeszcze inne gierki kupione na ARG jeszcze sprzed blokady :/
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
U mnie to samo. Mam nadzieję, że mi konta nie zbanują, bo mam na nim jeszcze inne gierki kupione na ARG jeszcze sprzed blokady :/
Kurde zdrapki nie idą albo zablokowali albo żeczywiscie jest jakiś limit a 5 kolejnych gier kupiłem bez problemu.
 
Ostatnia edycja:

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Właśnie kupiłem The Mooseman , poszło , ale czy mi cofną to nie wiem :D
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Właśnie kupiłem The Mooseman , poszło , ale czy mi cofną to nie wiem :D
jaka masz karte?
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
jaka masz karte?
USA 5273 działa aelegacko tylko że ja zanim dodałem wywaliłem wszystko stare
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom