Poradnik Kupowanie na obcych regionach przez Revolut

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Próbowałem teraz na zupełnie nowym drugim koncie i lipa . Czyli na chwilę obecną kaplica. Udało się aby wczoraj kupić AC Odyssey ultimate i gta 5 w sumie za 91 ziko :D

Na checker tutka wrzucili
 

Piotrek Jóźwiak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja przed chwilą kupiłem FC Primal i poszło normalnie przez www bez vpn.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Ja przed chwilą kupiłem FC Primal i poszło normalnie przez www bez vpn.
Nie wiem może na kontach z dłuższym stażem działa dalej, ja nie chcę przesadzać na moim głównym koncie i teraz dla próby nawet jakiegoś taniego crapa nie kupię. Na dwóch założonych dziś nie działa.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ok, sprawdziłem przed chwilą i udało mi się zakupić kilka rzeczy. Musiałem doładować konto Revolut :D

Poza tym próbowałem zdrapkę kupić, ale nie przeszło.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kurde teraz nawet dolców nie mogę kupić, a wcześniej kupowałem bez problemu zanim pojawiła się metoda Revolut.

Jak ktoś może kupować upominki to GOLD 6 miesięcy jest za $ 599,00 nie jest to 80 zł za rok, ale i tak spoko.
 
Ostatnia edycja:

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Kupiłem teraz bez problemu uno na koncie które zakładałem ponad rok temu. wychodzi na to że nowe konta są przyblokowane .
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Hmmm może revolut zacznie wydawać karty z bin Argentyny jak to zablokuja :)
 
  • Like
Reactions: bld

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Hmmm może revolut zacznie wydawać karty z bin Argentyny jak to zablokuja :)
Fajnie by było , tylko ponoć mają jakieś kłopoty , ktoś tutaj linka dawał
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To chyba nie jest temat od gier z allegro...
Następnym razem wszyscy po kolei idąc w dół od autora postu dostana po 4 pkty za OT...
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Powiem wam tyle nie ma żadnej zasady z tymi zakupami. Właśnie przeszedł zakup metro gold na koncie utworzonym wczoraj. Jedyne co to gra poleżała kilka godzin w koszyku na koncie. Z tym koszykiem wyczytałem na pepper
 

Attachments

  • Like
Reactions: bld

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
U mnie na nowym koncie nie działa :(
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
U mnie na nowym koncie nie działa :(
Konta zakładałem w sobotę A kupić udało się wczoraj wieczorem
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@brattanek ruszyło coś u Ciebie? U mnie niestety nie. W piątek po kilku próbach odpuściłem i wczoraj na wieczór spróbowałem jeszcze - brak rezultatu nadal. Dzisiaj to samo. Akurat DwG nie ma nic interesującego to mogę poczekać.
Poczekam do niedzieli (o ile nadal będzie działał sposób) i jeszcze raz spróbuję.
@kuleczka91 Usunąłem starą kartę, wyłączyłem cykliczne odnawianie powiązane ze starą kartą (subskrypcje jeszcze za czasów vpn). Po dodaniu nowej karty, automatycznie uzupełniło adres z arg, co używałem z metodą vpn (tam wszystko działało) tu niestety nic.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@ArassPL u mnie na początku działało wszystko czyli kupowanie na konto, upominki i gift cardy, a teraz zostało już tylko kupowanie bezpośrednio na konto. Czyli jak zwykle w MS jednym działa, a innym nie.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
A trzeba było kupować z IP z Argentyny a nie bez.... ''bo działa bez bo ktoś tak napisał'' a tak teraz konta pousadzane na parenaście dni w sklepie...
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A trzeba było kupować z IP z Argentyny a nie bez.... ''bo działa bez bo ktoś tak napisał'' a tak teraz konta pousadzane na parenaście dni w sklepie...
Zmiana konta nic nie daje, więc wychodzi na to że dodatkowo jeszcze karta przyblokowana. Pewnie nowa karta by rozwiązała problem, ale jakoś nie chcę mi się z tym bawić. Zdrapki z USA kupowałem z Polskim IP bez problemu i żadnej blokady nigdy nie było.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nowa karta albo inne Ip podczas zakupu.
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
A trzeba było kupować z IP z Argentyny a nie bez.... ''bo działa bez bo ktoś tak napisał'' a tak teraz konta pousadzane na parenaście dni w sklepie...
Według mnie nie ma zasady na starych kontach kupiłem cztery gry ,na pierwszym dwie, drugim dwie . W sobotę po południu założyłem dwa nowe konta i nie dało się nic kupić . Spróbowałem w niedziele wieczorem i gra kupiona . robiłem zakupy bez vpn
 
Ostatnia edycja:

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Dzisiaj kupiłem way out i płatność przeszła bez problemów gra się ściąga i wydaje się być wszystko ok. Jednak w aplikacji revoult dziejesza płatność wygląda tak:
3910


Tak samo wygląda też pobrane na początku 3.10zl za aktywację karty.
Pozostałe zakupy z całego weekendu wyglądają tak:

3911


I teraz się zastanawiam czy tamte też tak wyglądały jako do weryfikacji tylko nie zwróciłem uwagi a później zmieniły się na "rozrywka" czy tym razem coś jest nie teges.
Jak to u was wygląda?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom