• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

pabloxprt

Świeżak
Świeżak
Panowie mam niezły patent.
Mieszkam teraz w UK i tu jest niezła jazda z oddawaniem zepsutych konsol.
Mianowicie raz z kumplem objaraliśmy sie jak stonki, i kumpel zamiast zmienić giere dorzucił 1 płytkę do napędu jego x'a 360, zamknął napęd z dwoma płytami i spalił napęd.
Następnego dnia koleś poleciał do sklepu " GameStop" gdzie kupił swojego, i koleś za ladą wziął i dał mu drugiego na wymianę. Nie musiał czekać na żadne wysyłki do serwisu.
2. Ja przed kupnem swojego x-klocka też pytałem w Smyths o ew. wymianę jakby był ROD i powiedzieli że dostaję od ręki nowego x-klocka.

Albo w polsce sprzedawcy są tacy zrąbani albo ja nie wiem.
Tak czy siak może lepiej przylecieć na wyspę po swoje pudło. Tanie linie czasami za 200zł za w tą i z powrotem sobie liczą. Funt spadł jak diabli. Same plusy

Aha. Nawet jak kupowałem swojego w "Currys" pozwolili mi zobaczyć jaki model dvd jest. Mam benq po flashu ixtreme 1.4 buuuuhahahahhahaahahaaahhahah :D ;D :D ;D :D ;D

P

Piri001

Guest
Odp: Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

W anglii jest takie cos jak full ubezpieczenie (moj braciszek ma to wiem ) - kupisz sprzet , ******** nim o sciane , idziesz do kolesia ktory ci to wcisnął i on nawet nie mrugnie okiem i da ci nowy sprzet w blisztrze/folii . Takie patenty juz znam - za nokie n95 na rok placi sie 20funciakow a rzucasz o sciane ile chcesz i koles odrazu daje nowa

Dante

Użytkownik
Użytkownik

możesz polecić jakieś sklepy angielskie, może jakieś stronki żeby luknąć po ile x360 tam stoi?

P

Piri001

Guest

Nie jak masz tam znajomego/ rodzine . Ja mam 3 braci i siostre a kumpli juz nie licze wiec powiedziec im kup mi
i przywiez to nie problem . Problem jest pozniej jak trzeba zaplacic

Laska

Użytkownik
Użytkownik

Realizer 200zł za przelot ale dostajesz konsolę nową a nie się w naprawy bawisz

pabloxprt

Świeżak
Świeżak

Co do sklepów-
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

Tylko w Game'ie nie dało sie oddać xclocka dobrego musiałby być zepsuty żeby go przyjęli i dali nowy.
Funt po 4,20 na dzień dzisiejszy, można być posiadaczem premiuma za 840zł, elite za 1200 + koszty przelotu, lub prowizja kolegi który pracuje w uk i jedzie na urlop do domu.

Czasem warto dopłacić i mieć pewność że w razie padniecia x'a nawet po przeróbce mozna dostać nówkę.
8) 8) ;)

Do góry