Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

pabloxprt

Świeżak
Świeżak
Panowie mam niezły patent.
Mieszkam teraz w UK i tu jest niezła jazda z oddawaniem zepsutych konsol.
Mianowicie raz z kumplem objaraliśmy sie jak stonki, i kumpel zamiast zmienić giere dorzucił 1 płytkę do napędu jego x'a 360, zamknął napęd z dwoma płytami i spalił napęd.
Następnego dnia koleś poleciał do sklepu " GameStop" gdzie kupił swojego, i koleś za ladą wziął i dał mu drugiego na wymianę. Nie musiał czekać na żadne wysyłki do serwisu.
2. Ja przed kupnem swojego x-klocka też pytałem w Smyths o ew. wymianę jakby był ROD i powiedzieli że dostaję od ręki nowego x-klocka.

Albo w polsce sprzedawcy są tacy zrąbani albo ja nie wiem.
Tak czy siak może lepiej przylecieć na wyspę po swoje pudło. Tanie linie czasami za 200zł za w tą i z powrotem sobie liczą. Funt spadł jak diabli. Same plusy

Aha. Nawet jak kupowałem swojego w "Currys" pozwolili mi zobaczyć jaki model dvd jest. Mam benq po flashu ixtreme 1.4 buuuuhahahahhahaahahaaahhahah :D ;D :D ;D :D ;D
 
P

Piri001

Guest
Odp: Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

W anglii jest takie cos jak full ubezpieczenie (moj braciszek ma to wiem ) - kupisz sprzet , ******** nim o sciane , idziesz do kolesia ktory ci to wcisnął i on nawet nie mrugnie okiem i da ci nowy sprzet w blisztrze/folii . Takie patenty juz znam - za nokie n95 na rok placi sie 20funciakow a rzucasz o sciane ile chcesz i koles odrazu daje nowa
 

Dante

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

możesz polecić jakieś sklepy angielskie, może jakieś stronki żeby luknąć po ile x360 tam stoi?
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

200zl za przelot to tyle co naprawa klocka + jeszcze stracony czas i nerwy (a jak nie znasz jezyka to sobie lepiej odpusc) pomysl troche spalony
 
P

Piri001

Guest
Odp: Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

Nie jak masz tam znajomego/ rodzine . Ja mam 3 braci i siostre a kumpli juz nie licze wiec powiedziec im kup mi
i przywiez to nie problem . Problem jest pozniej jak trzeba zaplacic
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

Realizer 200zł za przelot ale dostajesz konsolę nową a nie się w naprawy bawisz
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

A nie wiecie jak jest w Irlandii? Może jest podobna "promocja"?
 

pabloxprt

Świeżak
Świeżak
Odp: Kupujcie w UK, jest no problem jeśli ROD sie pojawi

Co do sklepów-
http://www.currys.co.uk/martprd/store/cur_page.jsp?BV_SessionID=@@@@0163796754.1208938209@@@@&BV_EngineID=ccggadedlhdfjigcflgceggdhhmdgmh.0&page=Product&sku=466894
http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001001&langId=-1&searchTerms=xbox+360&Submit=GO+%3E
http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=5789&cm_sp=x360-_-topnav-_-bundles
Tylko w Game'ie nie dało sie oddać xclocka dobrego musiałby być zepsuty żeby go przyjęli i dali nowy.
Funt po 4,20 na dzień dzisiejszy, można być posiadaczem premiuma za 840zł, elite za 1200 + koszty przelotu, lub prowizja kolegi który pracuje w uk i jedzie na urlop do domu.

Czasem warto dopłacić i mieć pewność że w razie padniecia x'a nawet po przeróbce mozna dostać nówkę.
8) 8) ;)
 

Do góry Bottom