L.A. Noire - darmowe dodatki przy zamówieniach przedpremierowych

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Paatryk1

Banned
L.A. Noire nadchodzi wielkimi krokami, dlatego wydawca wytacza ciężkie działa marketingowe. Zgodnie z zapowiedziami twórcy przygotowali specjalne dodatki przy współpracy z sieciami sprzedaży oferującymi grę w przedsprzedaży.

Darmowe dodatki będą też dostępne w naszym kraju, co potwierdziła firma Cenega Poland. Niestety nie zdradzono, jakie dokładnie rozszerzenia otrzymają polscy gracze. Szczęśliwie możemy się już zapoznać z amerykańską ofertą, która daje obraz tego, co możemy się spodziewać w naszym kraju.

L.A. Noire otrzyma kilka bardzo ciekawych rozszerzeń oferowanych za darmo w przedsprzedaży. Najciekawszym będzie pakiet dostępny w sieci GameStop, która oferuje paczkę dwóch dodatkowych misji. Klienci tej sieci będą mogli rozwiązać sprawę samobójstwa modelki i rozwiązać zagadkę zaginięcia odznak policyjnych. Ta druga misja odblokuje też garnitur zwiększający ilość dostępnej amunicji. Dodatkową misję oferuje też sklep Wal-Mart, który da możliwość rozprawienia się ze zorganizowaną grupą przestępczą.

Najmniej atrakcyjny dodatek oferuje sieć Amazon, która da graczom dwa garnitury zwiększające wytrzymałość i celność bohatera. Przypomnijmy, że L.A. Noire zadebiutuje na rynku 17 maja równocześnie na Playstation 3 i Xbox 360. Polscy gracze muszą jeszcze poczekać na ogłoszenie przedpremierowych dodatków.

Źródło:http://www.gry.banzaj.pl/L-A-Noire-darmowe-dodatki-przy-zamowieniach-przedpremierowych-24324.html
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
nie lubię takich akcji, jest to takie trochę wymuszanie kupna przed premierą, po najdroższej możliwej cenie. już wolę kupic rok po premierze używkę za 30% ceny pierwotnej i nie miec tych dodatkow
 

mihcal5

Banned
mogli by demko zrobić tej gierki
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No fajnie - coraz modniejsze to się robi - co sklep to inne dodatki :)
 

bartolinos15

Użytkownik
Użytkownik
Jak tak dalej będzie to kupimy grę z jednym poziomem za 200zł, a resztę trzeba będzie dokupić jako DLC. Choć wierzę, że L.A. Noire zgodnie z zapowiedziami starczy na dłużej.
 

lechuszusz

Użytkownik
Użytkownik
Z Cenegą jest o tyle fajnie, że mają program lojalnościowy. Ileż to ja kasy już oszczędziłem zamawiając u nich gry ze zniżkami. Z LA Noire będzie tak samo ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom