L.A. Noire DISC 1

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Nie,na początku myślałem że to wina trefnych Verbatimów,potem kupiłem 4 kolejne płyty i kombinowałem na różne sposoby,bo nie pamiętałem i do tej pory nie pamiętam czyw IMG ustawiałem coś w opcjach oprócz prędkości na 1x
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
podsumowując...








wszystkie płyty z dmi i ss....​
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie.
Czy ten patch (ofc poprawny, wymagany aby odpalić DVD2/3) trzeba dograć do DVD 1?
Jak widać na zdjęciach powyżej jest imo dograny,a wiem że wcześniej tak nie robiono. Dzisiam wszystkie release na screenach z abgxa wyglądają jak te post wyżej.
Więc pytam, musze dograć czy nie ? I jeśli dogram to coś się stanie, gra nie będzie działać ?
Prosze o odpowiedź do tego i tego a nie tylko słowo Nie, pozdrawiam.

Tutaj mój screen: (Błędów PFI nie licze, gdyż ABGX jest w starszej wersji, więc wszystkie gry z wave 4 tak się pokazują).
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zktualizuj sobie abgxa
 

kamil13216

Świeżak
Świeżak
Ponawiam pytanieczy jak mam ixtreme 1.6 i uzywam activate.iso oraz wszystkie te nowe gry mi chodzą typu crisis 2 mk ac:b to czy musze wgrywać pat*a do dvd 2 i dvd 3 ? z góry dzięki za odp
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie przez activate iso nie bedzie sprawdzany wave gry
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Kris,a jeśli dogram to coś się z obrazem stanie ? bo widze tylko takie release teraz.

@ nie, nie zrobie aktualizacji bo strasznie mi ten nowy nie leży ;)



Widze że wszędzie jest ten sam patch i raczej wszyscy uploaderzy montują go też do DVD1 (pewnie przezornie)
Czyli rozumiem że jeśli sobie spat****e to będzie spoko działał ?
 

kamil13216

Świeżak
Świeżak
Dzięki za odp. tak wiec zabieram sie do ścią****a. A tak pozatym to skad pobraliście bo mi z nie będę kradł leci 10kb/s
 

marcinhome

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pytanie i prosze o odpowiedż, bo pomimo przeczytania wielu stron nie znalazlem jednoznacznej odp. wiec jesli ktos wie to prosze mnie oswiecic: Otoz, przerobke mam ex1.41 lub 1.51(kazda gre robie zawsze PPF o matic i zawsze grala gitara) ostatni dash wgrywalem do konsoli sposobem 3xdash, tak by spokojnie pograc w AC:B i Fable3 i wszystko dzialalo. Od momentu jak pojawil sie Crysis 2 i Dragon2 juz mi tak latwo nie idzie;) Otoz gry sie nei odpalaly, rozumiem ze powinienm miec dasha 12625 aby tak bylo, ale dalej juz tak prosto nie jest, bo z tego jak to rozumiem to strace mozliwosc pogrania wlasnie w AC:B(pol biedy bo juz przeszedlem) i Fable 3(ciagle w kolejce wlasnie, choc tutaj tez jest furtka w postaci wersji na PC juz dostepnej) o ile z Crysis 2 i Dragonem 2 moglem sie wstrzymac o tyle W LA baaaardzo bym chcial pograc rzecz jasna;) Do tej pory nie wgralem tego 12625 z obawy ze strace mozliwosc grania w poprzednie tytuly, teraz jestem gotow to zrobic, orientuje sie ktos zatem czy jak go wgram do konsoli to LA mi ruszy?? i strace tylko gry z ap2,5?? Czy lepiej nie dashowac z tego co mam(przypominam 3xdash) i zalatwic to jakos inaczej? Ale z tego co rozumiem to w moim przypadku nawet ten LT+ nie dawalby pelni szczescia bo wiekszosc gier mam spaczowane na niski wave przez tego PPF wlasnie a tam paczowac nie lzja...takak oto zagwozdka...Nochyba ze sie myle, stad te moje przydlugawe pytanie/a do madrzejszych w temacie ode mnie. Pomozecie??!!:)
PS.
Dodatkwo pytanie uzupelniajace: Czy nie majac w ogole zamiaru grac online bede musial jakkolwiek paczowac dalsze plytki LA?? z tego co wyczytalem to nie, ale skoro juz pytam o jedno...
 

Squashik

Banned
Acziki trudne do zdobycia ? ;D
 

kamil13216

Świeżak
Świeżak
Ijeszcze jedno pytanie czy do dvd 2 i 3 trzeba tego fixa wgrywać jezeli mam w/w activaye.iso ?
 
D

Deleted member 71916

Guest
Ja mam taki problem, że gra ciągle się zawiesza. W różnych momentach, nagrywałem 3 verbatimy clonem i imgburnem i nic. agbx nie pokazuje żadnych błędów. Nie mam już pomysłu co to może być. Mam lt+, nagrywałem wersje spatchowane do niższego wava i bez patchowania i wszystkie się zawieszają.

Okazuje się, że starsze wersje X się przegrzewają. Podobno ma to coś wspólnego z zapisywaniem gry ale L.A. wiesza się kiedy chce także motyw z saveami to bajka. Na PS3 też się wiesza. Porażka na maxa. Pozostaje jedynie podstawić dodatkowe chłodzenie, jakiś wiatrak czy coś hehe i czekać na patcha.
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Ijeszcze jedno pytanie czy do dvd 2 i 3 trzeba tego fixa wgrywać jezeli mam w/w activaye.iso ?
Przeczytaj dokładnie ten temat.
WYSTARCZY pomyśleć i na logike nasuwa się odpowiedzieć, bo przecież pisze CO TEN FIX ROBI !
 

Futami

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Właśnie nagrałem sobie La noire ale z tego co widze to gra każe się aktualizować. Czyli po aktualizacja dash boardu nie będą mi działały gry z AP 2.6 jeśli dobrze rozumiem?
Jest jakiś sposób aby to pominąć bo ostatnio dużo gram w halo reach, a z tego co wiem ona ma AP 2.6
Dodam, że zpatchowałem gre na wave 2 ponieważ mam extreme 1.5 softa.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie ma takiej opcji
 

Futami

Użytkownik
Użytkownik
Ok, rozumiem. A mogę zpatchowac ten dashboard z płyty La noire czy może mam to zrobić z pendrive.
Dodam, iż mój obecny dashboard to: 2.0.9199.0
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skoro spatchowałeś obraz, to aktualizacja z płyty nie zadziała.
Musisz przez pendrive.
 

mpelson

Użytkownik
Użytkownik
Koledzy pytanie z innej beczki, mam xtreme bodajże 1.51 ten pierwszy co na lite-ona był, na jaki wave muszę spatchować te L.A. Noire? z góry dzięki
 

marcinhome

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Właśnie nagrałem sobie La noire ale z tego co widze to gra każe się aktualizować. Czyli po aktualizacja dash boardu nie będą mi działały gry z AP 2.6 jeśli dobrze rozumiem?
Jest jakiś sposób aby to pominąć bo ostatnio dużo gram w halo reach, a z tego co wiem ona ma AP 2.6
Dodam, że zpatchowałem gre na wave 2 ponieważ mam extreme 1.5 softa.
Tak jak piszesz, gry z AP2.5(bo o to pewnie sie rozchodzi) nie beda Ci chodzić. Sam zadałem pytanie nieco wyżej, niestety nikt nei raczył mi pomóc, takie forum widać, więc zaryzykowałem i wgrałem z pena dash 12625 i L.A. Crysis i DA2 ruszyły az miło, za to musiałem się pożegnać z Fable 3 i AC:B a Ty z pewnością z tym Halo(choć pewnosci nei mam, nie mam halo nie jestem fanem). Z tego co sam sie dowiedizałem wertując od jakiegoś czasu forum(nie siedze non stop w konsoli i tematach okolo xboksowo-forumowych) to na dzien dzisiejszy nie ma powrotu dla nas do gier z AP2.5. Z drugiej strony jednak nie ma ich znowuż tak wiele a nowości potrzebują nowszysch dashy, więc...wybór nei był łatwy ale Assasinka przeszedłem, i poświęciłem Fable;a dla LA i DA2, coś za coś. O ile sie orientuje to jedynym sposobem na dzien dzisiejszy jest przerobka na LT+ ale wiaze sie to chyba z tym ze trzeba by wszystkie gry, ktore dotad paczowalismy na niski wave zeby dzialalo(tez mam ex1.51 lub 1.41 nawet, sam nei wiem) nagrac od nowa bez paczowania ich...jesli sie myle niech ktos poprawi.

@mpelson :
Na niski wave, bodaj 2 lub 3, w kazdym razie zrob to programikiem ppf omatic z patchem 1,4-1,5 jakos tak to sie zwie, powinno byc w paczce i dzialalo zawsze u mnie, oczywiscie pamietajac od czasu do czasu o aktualce dashboardu, ktorego to odpowiednia wersje sciagamy z netu , wgrywamy na pena i jazda do konsoli, bo obraz po paczowaniu nei posada juz update.
 

mpelson

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki marcinhome, mam właśnie tego ppf ale wyskakuje jakiś błąd ;/
 

Do góry Bottom