• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

L.A. Noire: Nowe fotki od Rockstar!

Status
Zamknięty.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Rockstar zaserwował nam kolejną przepiękną galerię z nadchodzącego L.A. Noire. I znowu nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to będzie świetna gra.

Po raz kolejny możemy zobaczyć świetnie oddane twarze bohaterów. Grymasy i zmarszczki wyglądają genialnie. Tego inne studia będą zazdrościć grze od Team Bondi. Przesłuchania, rozpoznania na miejscach zbrodni - to będzie siła tej gry. Mam nadzieję, że twórcy nie przesadzą z ilością misji "strzelanych".

Galeria:

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
kto mi powie czym wszyscy się jarają, to tylko fotki po renderingu, poza tym były juz gameplay, nie rozumiem czym tu się zachwycać

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Te zdjęcia nie mają tylko zachwycać grafiką, która na zdjęciach pewnie jest poprawiona, ale sytuacjami jakie ujrzymy w grze.

PASSION

Użytkownik
Użytkownik
Ekstra to wygląda, dla mnie liczy się tylko Crysis, Homefront i L.A. Noire. Pewnie bedzie hit jak każda gra od R* :)

Sent from my Milestone using Tapatalk

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
mega fotki :D kurde chciałbym pograc, ale niestety taka gra po angielsku jest nie do przejścia, masa smaczków jest nie do uchwycenia.. szkoda.
I tu się mylisz. Przejdziesz napewno , ale nie wszystko zrozumiesz , a to duża różnica. Zresztą z pokazanego gameplay'u można wywnioskować , że w notatniku podczas przesłuchań masz obok konkretnych pytań do świadka , również symbol do którego odnosi się pytanie , a to napewno pomoże.
A prawdę mówiąc niewyobrażam sobie , aby ktoś nie zagrał w tę grę tylko z powodu braku wersji PL , to zwykłe głupstwo moim zdaniem.

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kurde, nie wiem dlaczego, ale jakoś mi się nie podoba ten samochód z trzeciego zdjęcia, coś z nim jest nie tak ;/

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
I tu się mylisz. Przejdziesz napewno , ale nie wszystko zrozumiesz , a to duża różnica. Zresztą z pokazanego gameplay'u można wywnioskować , że w notatniku podczas przesłuchań masz obok konkretnych pytań do świadka , również symbol do którego odnosi się pytanie , a to napewno pomoże.
A prawdę mówiąc niewyobrażam sobie , aby ktoś nie zagrał w tę grę tylko z powodu braku wersji PL , to zwykłe głupstwo moim zdaniem.
zagrac pewnie zagram, przejśc pewnie przejdę, ale gra bez rodzimego języka traci 50% na wartości, szkoda.

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Napewno zagram, mam tylko małe pytanko czy historia opowiadana będzie miała ścisłą ścieżkę, czy będzie tryb "policjanta" że będziemy mogli sie zająć jego robotą nie wglębiając w fabułe?

Status
Zamknięty.

Do góry