L.A Noire - Oficjalny Gameplay!!!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

pawel1503

Banned
Zapewne wiele osób na niego czekało! Niestety jest to tylko taki trailer z niewielkimi elementami gameplay'u(z interfejsem)
Proszę tu macie link: L.A. Noire | Rockstar Games


Źródło: Rockstar Games
 

pawel1503

Banned
Wygląda to niesamowicie!! nawet grafika stoi na bardzo wysokim poziomie. To taka o wiele bardziej rozbudowana Mafia II tylko, że po drugiej stronie 'płotu'
Cenega można powiedzieć, że nas Wydyma*a. Tutaj naprawdę trzeba będzie umieć angielski, te wybory moralne i przesłuchania, ehhh... szkoda gadać. Takie wyjątkowe IP wychodzi raz na kilka lat, a nawet im się nie chce spolszczyć. To samo było z RDR i Gta IV
 

gozdzikowa

Użytkownik
Użytkownik
Teraz sobie uświadomiłem jak trudno będzie mi coś zrozumieć w tej grze :/ Głupi R* . Nie zwalajcie winy spolszczenia na Cenega bo to nie ich wina .
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Nie zwalajcie winy na Rockstar , to wasz brak znajomości angielskiego;)
Nie spinać się , nie tylko Polacy nie dostaną ojczystych napisów... ale Qurva , gdzie jak gdzie tu by się przydały!
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
miodnie wygląda :D
 

pawel1503

Banned
Nie zwalajcie winy na Rockstar , to wasz brak angielskiego;)
Nie będę miał problemów z większością gry jeżeli chodzi o język, ale musisz przyznać, że Cenega, lub R* dali ciała ze spolszczeniem ;|
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kurna jak czytam te głupoty to mam ochotę coś rozwalić... Czy Wy nie pojmujecie że to nie wina polskiego wydawcy - Cenegi? To Rockstar! Tak Rockstar Games zakazał lokalizować tę grę więc proszę - nie płaczcie że nie ma dubbingu... ani kinowych napisów...

O kurna mimika twarzy robi wrażenie a całość gameplay'u opiera się na silniku RDR :p Ale graficznie będzie grubo i myślę że ten klimat właśnie z tą wspaniałą grafiką zapewni sukces tej grze ;)
 

pawel1503

Banned
Kurna jak czytam te głupoty to mam ochotę coś rozwalić... Czy Wy nie pojmujecie że to nie wina polskiego wydawcy - Cenegi? To Rockstar! Tak Rockstar Games zakazał lokalizować tę grę więc proszę - nie płaczcie że nie ma dubbingu... ani kinowych napisów...
Szczerze mówiąc nie wiedziałem kto jest odpowiedzialny na spolszczanie gier, myślałem, że wydawca, który wydaje grę w danym kraju. Skoro to wina Rockstar to zwracam honor Cenedze
 

TymonPRO

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Rockstars i wszystko jasne,fenomenalnie się zapowiada,ta mimika twarzy to prawdziwa rewolucja,niech zrobią już GTA 5 bo w tych klimatach to będzie coś wielkiego
 

pawel1503

Banned
Rockstars i wszystko jasne,fenomenalnie się zapowiada,ta mimika twarzy to prawdziwa rewolucja,niech zrobią już GTA 5 bo w tych klimatach to będzie coś wielkiego
Tylko, że R* jest deweloperem tej gry, a nie jej twórcą, jak w przypadku serii GTA
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Tylko miasto wydaje mi się odludnione. Pokaz z wersji PS3 co dziwne....
Gameplay ciekawe się prezentuje , strzelanie z ostatnich gier Rockstara (RDR , GTAIV) , animacje chodu ładne , pojazdy świetnie odbijają otoczenie. Grafika podobna do GTA IV , ale widać większy zasięg terenu i bez blura jest. Mam nadzieję , że dadzą możliwości z GTA IV i do każdego pojazdu będzie można wsiąść , z każdego strzelać , z każdego wyskoczyć...i do tramwaju. Ogólnie jak narazie jestem grą zachwycony i napewno kupię!
 

RAKU PL26

Banned
mimka twarzy niszczy wszystko, graficznie też jest zaje...biście ;D będę się czuł jak bym oglądał film ale nawet pier...doloncyh napisów nie ma, a w mafii były i też się czułem jak bym film oglądał :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tylko, że R* jest deweloperem tej gry, a nie jej twórcą, jak w przypadku serii GTA
Ale Rockstar w jakimś tam stopniu pomaga i przyczynia się znacząco do powstania LA Noire :) Silnik graficzny trochę podobny do RAGE :)
 

T0Mmy

Banned
Świetny trailer z elementami gameplayu widać że będzie dużo zagadek i dialogów . Szkoda że nie będzie w pl języku . Gra przypomina mi Mafię 2 ale bardzej mroczniejszą i wcale nie uważam że na niej sie sugerowali . Grafika dobra , za mało gameplayu z jazdy samochodem nic nie można stwierdzić . Czekamy na więcej
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Twarze to wogóle the best of the best. Lepszych w żadnej grze nie ma , tylko ciekawe jak mimika wyglądać będzie poza cutscenkami , napotkani ludzie itp...
 

Kris22

Użytkownik
Użytkownik
Kurna jak czytam te głupoty to mam ochotę coś rozwalić... Czy Wy nie pojmujecie że to nie wina polskiego wydawcy - Cenegi? To Rockstar! Tak Rockstar Games zakazał lokalizować tę grę więc proszę - nie płaczcie że nie ma dubbingu... ani kinowych napisów...

O kurna mimika twarzy robi wrażenie a całość gameplay'u opiera się na silniku RDR :p Ale graficznie będzie grubo i myślę że ten klimat właśnie z tą wspaniałą grafiką zapewni sukces tej grze ;)
Jeśli czegoś nie jesteś pewien lub nie wiesz - nie pisz,

Więc,

W Gwoli ścisłości

L.A. Noire nie jest tworzone na silniku RAGE (Rockstar Advanced Game Engine),a autorskim silniku Team'u Bondi - Rockstar jest wydawcą gry i wsparciem dla TB, tak samo jak Epic Games dla People Can Fly w przypadku Bulletstorm'a.

Spis gier stworzonych w oparciu o RAGE znajdziecie w ww. linku.


Cóż, uprzedzono mnie, ale raczej nie zaszkodzi małe przypomnienie :p.

Nawet gdyby Rockstar chciał to L.A. Noire nie mógłby korzystać z RAGE, dlaczego? Bo RAGE nie jest przystosowany do korzystania z animacji tworzonych przy pomocy mo-capa.
 

pawel1503

Banned
Ciekawi mnie czy gra będzie podzielona na chaptery, i w każdym chapterze jedno śledztwo, ale nie tak jak w Gta: pojedź, zabij, wróć. Żeby każda misja trwała z godzinę i była bardzo rozbudowana. Nie chciałbym typowego sandoboxa, tzn. sklepy i otwarte miasto może być, ale żeby misje zaczynały się jak w Mafii 2
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ale Rockstar w jakimś tam stopniu pomaga i przyczynia się znacząco do powstania LA Noire :) Silnik graficzny trochę podobny do RAGE :)
Podobno najważniejsi ludzie od GTA i RDR pomagają w tworzeniu tytułu.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
I znowu te podniecanie sie wszystkim co ma R* w znaczku...
Graficznie - może jestem ślepy ale dla mnie to GTA IV. Fakt, mimika wymiata ale to nie jest cała gra. Śmiesznie będzie jeśli gameplay będzie polegał na chodzeniu i patrolowaniu :)
Śmieszna akcja w banku - policjant idzie i rozwala na lewo i prawo a kolesie oczywiście ślepi i z 15m nie mogą go rozwalić.
Model jazdy jest troche sztuczny, auto skręca gwałtownie a dalej jedzie jak po szynach.
Elementy policyjne zdają się nudne, szukanie poszlak czy przesłuchwanie to do przygodówek, nie gier akcji.
Ogólnie tak jak do dzisiaj nie rozumiem zachwytu nad RDR tak nie rozumiem zachwytu nad L.A Noire. Dla mnie jest gdzieś w pudełku podpisanym "pograć kiedy stanieje do 20zł"
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
I znowu te podniecanie sie wszystkim co ma R* w znaczku...
Graficznie - może jestem ślepy ale dla mnie to GTA IV. Fakt, mimika wymiata ale to nie jest cała gra. Śmiesznie będzie jeśli gameplay będzie polegał na chodzeniu i patrolowaniu :)
Śmieszna akcja w banku - policjant idzie i rozwala na lewo i prawo a kolesie oczywiście ślepi i z 15m nie mogą go rozwalić.
Model jazdy jest troche sztuczny, auto skręca gwałtownie a dalej jedzie jak po szynach.
Elementy policyjne zdają się nudne, szukanie poszlak czy przesłuchwanie to do przygodówek, nie gier akcji.
Ogólnie tak jak do dzisiaj nie rozumiem zachwytu nad RDR tak nie rozumiem zachwytu nad L.A Noire. Dla mnie jest gdzieś w pudełku podpisanym "pograć kiedy stanieje do 20zł"
I znowu nie rozumiem po co wypowiadasz się w tym temacie hejterze? Skoro Cię nie interesuje kolejna mega produkcja od R* to milcz proszę :)

@Kris22

Rzeczywiście mój błąd, co nie zmienia faktu że trochę to podobne do RAGE'a :) A wogóle nie chodziło mi o silnik GRAFICZNY tylko o silnik gry (sterowanie itp.) no ale nie ważne...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom