L.A Noire - problemy

posel

Świeżak
Świeżak
Proponuję moim problemem zacząć temat. Gram w LA NOIRE i jestem przy sprawie zabójstwa Antoni Maldonado. Byłem w mieszkaniu jej, mężą w barze El Dorado na targu i w filmikach na youtube jest tak że gdy jestem na targu to załancza się nowa lokalizacja jaką jest posterunek policji by przesłuchać światków. U mnie to nie wyskakuje i nie moge przejść do dalszej części gry. O czym mogłem zapomnieć ? co jest tego powodem ?? Pomóżcie
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
odkryles skladnice lewego wina na tym targu??
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie wiem tylko czy to u mnie problem, ale chyba PIRACI NIE PRZEJDĄ TEJ GRY


tutaj gdzie odpalamy tak jakby w kinie film to niestety po dobrze ustawionych regulacjach ;p nic się nie dzieje. ZERO REAKJI gry,
2:35
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
U mnie dzialalo bez problemow, pokretlami ustawiamy obraz i dzwiek, przelacznikiem na dole odpalamy film.
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
no ja dobrze ustawiam i się nic nie dzieje ;x
spróbuję jeszcze raz nagrać płytę z innego źródła, jak to nie pomoże to przejdę ;p gre na youtube u DSP
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Panowie a ja mam takie pytanie
zaczolem od dzisiaj grac i jestem w 3 sprawie ta z tym zabujstwem przy butiku... i takie pytanie jak przeslu****e ta babke z butiku wybralem odpowiedz dzwiek klawiszy znaczy ze dobrze..i ponizej wyskakuje cos takiego Questions 0/1 sorki pewnie zle to napsialem ale o to chodzi..co to oznacza?>
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
i druga sprawa jeszcze czy jak wybiore zla odpowiedz moge sie zrewanzowac?? czy juz nie?? czy moge powrocic do rozmowy jakos
Zaznacze ze mialem dzwiek tych klawiszy po wybraniu odpowiedzi...i chcialem ejchac w jedno miejsce z notesu i wyskoczyl mi taki napis:
CASE FAILED CRIME SCENE CONTAMINATED..
o co chodzi?
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Questions 0/1 oznacza ze zle oceniles odpowedz. Dzwiek dla dobrej/zlej odpowiedzi jest dosyc podobny.
Rozmow nie mozna powtarzac, jedyna opcja to wysc do glownego menu i zaczac od ostatniego checkpointu.
Crime scene contaminated oznacza ze naruszyles miejsce zbroni np wjechales w tasmy/barierki ogradzajace miejce.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
a jak wyglada wlasnie to ze jak zle wybiore odpowiedz...to sprawe uda mi sie skaczyc pozytywnie?? bo wlasnie ta babka cos nie psozlo tak zawinolem tego Kalu i teraz ci nie podam mu za dowody to wymiguje sie ja wychdoze i szef kaze mi wracac i tak od poczatku ciagle
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
przy pierwszym przesluchaniu musisz to zrobic na perfekt bo gra nie ruszy dalej, pozniej juz nie musisz ale im mniej poprawnych odpowiedzi tym pozniej mniej gwiazdek dostajesz za ocene sledztwa, a ja nie wiem wracajac pare postow wyzej jak mozna nie wiedziec czemu nas zona zostawila... bez znajomosci angielskiego sie mozna z kontekstu filmikow domyslec
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
ale wlasnie czy gra nas informuje ze zle zrobilismy i bede wiedzial ze mam sie cofnac czy nie?? bo wlasnie chyba zlapalem ten moment
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
i gdzie mzoe sprawdzic ile poprawnych odpowiedzi wybralem?
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
W notesie przy zadanym pytaniu pojawia sie X jesli wybrales zle albo 'ptaszek' jesli dobrze. To czy zebrales wszytkie dostepne dowody pojawia dopiero po zakonczeniu sprawy.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
i w tym notesie moge sprawdzic w kazdej chwili to czy zadalem prawidlowo pytania tak?
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
W kazdej chwili raczej nie, tylko w czasie rozmowy. Kolejnosc zadawania pytan nie ma znaczenia. Zaznaczone jest czy dobrze wybrales truth, doubt, lies dla danego pytania. Po zadaniu wszytkich pytan, jesli nie podoba ci sie rezultat, mozesz wyjsc do glownego menu i zaczniesz przed rozmowa z czystym kontem.
 

Tomalone

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jeśli zebrałeś wszystkie dowody w lokacji to słychać sygnał dźwiękowy i w notesie ta lokacja zostaje skreślona :)
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
hmm gdzie dokaldnie w notesie zostaje skreslona??
i jeszcze jedno pytanie slyszalem ze mozna zrobic tak zeby zaznaczylo ci na mapie dowody zeby nie chodzic i szukac tylko zeby zaznaczylo..jak to zrobic?
 

Tomalone

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
skreślona zostaje tam gdzie jest spis lokacji ;)
do zaznaczenia na mapie dowodów potrzebujesz punktów intuicji, otwierasz notes -> Intuition -> Show all clues
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
a jak sie mozna cofnac fo poprzedniego checkpointa?? bo jak daje pause to tylko mam restart i sprawa idzie od poczatku..
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wyjsc do menu i dac resume, wtedy wczytuje od ostatniego zapisu
 

Do góry Bottom