• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

L.A. Noire - trailer ze sprawy "Nagiego Miasta"

Status
Zamknięty.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
#1
Mam dwie wiadomości dotyczące tego filmiku: pokazuje ciekawe kąski z gry, ale z tego jej kawałka, którego w Polsce nie dane nam będzie rozegrać.


Dlaczego? Bo dostępny będzie jedynie, jako dodatek wyłącznie dla osób zamawiąjących grę w przedsprzedaży w sklepie internetowym GameStop i mieszkających w USA, Kanadzie lub Wielkiej Brytanii.Fabuła dodatku nawiązuje bezpośrednio do filmu z roku 1948 zatytułowanego "Nagie Miasto" i opowiadającego historię detektywów badających sprawę blond piękności, która została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Początkowo wszystko wskazywało na samobójstwo, jednak szybko okazało się, że... historia jest cholernie wciągająca. Zatem, jeżeli jesteście ciekawi jak się kończy i nie planujecie wyjazdu do Ameryki Północnej, lub Wielkiej Brytanii, to polecam zaznajomienie się z filmem.

Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:


Status
Zamknięty.


Do góry