LA Noire : Nagrywanie,firmware napędu

Malinbox

Użytkownik
Użytkownik
Witam !
Z tego powodu że dawno mnie tu nie było i jestem 100 lat za wszystkimi aktualnymi pojęciami xboxowymi to chciałbym się spytać o kilka rzeczy:
1.Ściągam LA Noire i moje pytanie to czy ktoś ściągał tego torrenta jak tak to czy działa :) LA Noire XBOX360 Region Free disk 2 (download *******) - nie będę kradł (oczywiście to disc 2 ale chodzi mi o cały "pakiet" tego użytkownika)

2.Zakładam że nagrywa się to tak samo jak wszystkie gry ale dla pewności chciałbym się spytać czy na pewno potrzebne jest tylko plik .iso .dvd i program (Cd Clone, Img burn)? Czy trzeba z tym obrazem coś jeszcze zrobić?

3.Gra ta jest w wave 11 i moje pytanie to czy coś będę musiał zrobić z tym obrazem (patchować czy jak to się kiedyś nazywało :p) robić gdy mój firmware napędu to xtreme LT 1.1 (a domyślam się że aktualnie to stary firmware) a mój dashboard to starutka ale poczciwa wersja 9199.

Najbardziej interesuję mnie odpowiedz na pytanie 3 bo jest to dla mnie zagadka :)
Pytania te kieruję do "zaawansowanych" którzy znają się na rzeczy.
Jeśli taki temat był to proszę o przeniesienie mnie do niego a ten pozostawiam w rękach moderatorów
Pozdrawiam :)
 

pikusfikus

Świeżak
Świeżak
1.Poszukał bym innego torrenta , jeśli to już musi być *******. - bo chyba ten nie jest zbyt pewny , sądząc po komętarzach .
2.Plik iso jest niezbędny ,co do pliku .dvd możesz go samemu stworzyć lub puścić obraz do sprawdzenia w programie abgx , on ci taki plik sam stworzy. Odnośnie obrazu odpowiedz w pkt 3.
3.Z tego co wiem LA:Noire nie posiada zabezpieczenia AP25 ,oraz jako że masz LT odczyta ci każdy rodzaj Wave bez zająknięcia , tak więc przy obrazie gry nie musisz nic kombinować . Inna sprawa jest wersja Dashboard , może się okazać iż niezbędna będzie aktualizacja - przy czym ostrzegam przed wgrywaniem najnowszej , która kasuje przeróbke .

Jeśli się gdzieś pomyliłem , poprawcie mnie .
 

Malinbox

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wielkie ! :)
A jaki dobry ******* byście polecili mi aby pobrać te gre? Przyznam że po likwidacji praktycznie doskonałego Heavensource.org i tematu na tym forum związanymi z pobieraniem gier stałem się dosyć bezradny i chociaż znam dużo tych stronek ale nie wszystkie są dobrego źródła a jednak dla mnie pobieranie gry ważącej 21 gb to troszke czasu więc nie chciałbym go stracić żeby odpalić pozniej i tu bubel :)
Co do dashboardu to jednak na to wychodzi że potrzebna mi najnowsza przeróbka która omija te wszystkie zabezpieczenia?
 

frostek

Użytkownik
Użytkownik
Nie sciagaj najnowszego bo Ci usunie przerobki. Poszukaj na necie Dashboarda 12xx (nie wiem dokladnie) ktorego wymaga LA Noire.
 

Malinbox

Użytkownik
Użytkownik
Ale chodzi mi że wgram najnowszego xtrema i dopiero później wgram najnowszego dashboarda. Albo zrobie tak jak powiadasz.. musze poczytać jeszcze troche na forum bo jestem bardzo w tyle :)
Teraz chodzi mi aby znaleźć jakiś dobry ******* z grą bo z tego co wyszukuje to same fake z wyczytanych komentarzy :/ dlatego bardzo bym prosił o podanie jeśli nie linku z grą to przynajmniej dobrej strony z torrentami i aby LA się na tej stronie znajdowało :) Dzięki za poprzednie odpowedzi i pozdrawiam :)
 

Malinbox

Użytkownik
Użytkownik
L.A. Noire FULL [Region Free] [ENG] - TnT ******* - Polski katalog torrentw A ten *******? Chyba jest w porządku z tego co widze.
A co do dashboardu nie usuwającego przeróbki to jest nim wersja 12416 czy muszę ściągnąć jeszcze jakąś wcześniejszą wersję(jeśli taka jest)?
 

Do góry Bottom