La Noire Po polsku !!!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
nie. dziala na 12625
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
angielski nie przeszkadza, ale milo by było zobaczyc tę grę w ojczystym jezyku - az miło. :)
 

lukidambix

Użytkownik
Użytkownik
Noo,, ale ja R* nie rozumiem.....

Gdyby gra była z polskimi napisami to napewno była by większa sprzedaż.....,
 

Klocek

Użytkownik
Użytkownik
Noo,, ale ja R* nie rozumiem.....

Gdyby gra była z polskimi napisami to napewno była by większa sprzedaż.....,
Co z tego, że byłaby większa sprzedaż? Pewnie uważają, że więcej zarobią sprzedając tylko po angielsku, zamiast zatrudniając ludzi do tłumaczenia gry? Pomyśl. Nie ważne ile tego sprzedają, ważne ile na tym zarobią.
 

lukidambix

Użytkownik
Użytkownik
Tłumaczy się raz :D,, ale i tak przeciętny polak umie Angielski :)
A jak była by większa sprzedaż to i pieniądze większe :]
Przecierz R* nie płaci za tłumaczenie na PL, Przeciez oni sobie myślą tak : Jak polska chce mieć język PL w grze, to niech na swój koszt sobie przetłumaczy gierke, ale R* pomyślał: Polscy tłumacze to debile, i gra by straciła na jej smaczku, klimacie [Nie chce nikogo obrażać]
Pozdro
 

barrrtek

Użytkownik
Użytkownik
A ja tam nie wnikam czym pol czy ang. Będę śmigał po ang chociaż gdybym miał wybór wybrałbym oczywiście polski ;D
 

lukidambix

Użytkownik
Użytkownik
Jaki polak by nie wybrał ?! :D
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Tu chodzi o to że Polska nie jest takim rynkiem zbytu jak inne kraje. R* ma z góry zapewnione wyniki sprzedaży nawet jeśli gra byłaby tylko po angielsku. Jeśli tak bardzo chcecie LA NOIRE i kolejnych gier Rockstara po polsku, nie kupujcie obecnych produkcji. Gwarantuje wam że zaczną spolszczać. A tak jeśli wszyscy kupują to po co?
 

Czesiu16

Użytkownik
Użytkownik
Z drugiej strony jakby wiecej ludzi kupilo, to by zobaczyli, ze nasz rynek jest dobry i chcieli by te wyniki jeszcze poprawic np. spolszczajac gre.
 

kamilao5555

Użytkownik
Użytkownik
bez spolszczenia czy z polszczeniem takie same beda wyniki sprzedazy :)
 

badboy8

Użytkownik
Użytkownik
Tłumaczy się raz :D,, ale i tak przeciętny polak umie Angielski :)
A jak była by większa sprzedaż to i pieniądze większe :]
Przecierz R* nie płaci za tłumaczenie na PL, Przeciez oni sobie myślą tak : Jak polska chce mieć język PL w grze, to niech na swój koszt sobie przetłumaczy gierke, ale R* pomyślał: Polscy tłumacze to debile, i gra by straciła na jej smaczku, klimacie [Nie chce nikogo obrażać]
Pozdro
Oglądając różne programy w TV, można odnieść wrażenie ze z angielskim u nas płytko ;)
No to w takim samym wypadku musieli by zrobić język rosyjki, chiński, holenderski .etc
W czym jest niby polska ważniejsza że to ona musi mieć PL ? bo tego nie łapie.
Języki są takie, w których mówi większa część społeczeństwa - angielski, niemiecki .etc
 

Klocek

Użytkownik
Użytkownik
No to w takim samym wypadku musieli by zrobić język rosyjki, chiński, holenderski .etc
Języki są takie, w których mówi większa część społeczeństwa - angielski, niemiecki .etc
Większość społeczeństwa mówi w niemieckim? Chyba kpisz. Języka niemieckiego używa 128 milionów osób. Języka chińskiego używa - 1,2 miliarda osób, czyli 10 razy więcej osób niż niemieckiego, a rosyjskiego ponad 250 milionów, więc te porównanie Ci nie wyszło.

Jeśli według Ciebie mniej osób używa chińskiego niż niemieckiego, to się bardzo mylisz. Chyba sobie nawet nie zdajesz sprawy z potęgi Chin.
 

Trey

Użytkownik
Użytkownik
Ciężko będzie o spolszczenie. Szkoda bo uważam że powinniśmy otrzymywać większość gier z kinowym tłumaczeniem. A jak już tłumacza gre(najczęściej rpg) to serwują nam przeważnie badziewny dubbing, który zmusza i tak to zagrania w oryginalnej wersji językowej.

Kompletnie nie trafiają do mnie te puste gadki w stylu " nauczcie się w końcu angielskiego" - odpuśćcie sobie...
 

spike1314

Użytkownik
Użytkownik
... Języki są takie, w których mówi większa część społeczeństwa - angielski, niemiecki .etc
Sorki ale rozbawiłeś mnie, myślałem że w Polsce mówimy po Polsku, nawet na Śląsku.

Moim zdaniem brak tłumaczenia w tego typu grze, powinien dyskwalifikować ją na rynku Polskim.

Weźmy pod uwagę np. film w którym nie ma dużo akcji a jest ogromna ilością tekstu a który wychodzi w Polsce w oryginale tylko w j. angielskim. Jaka byłaby sprzedaż tego filmu w legalnej dystrybucji - bliska zera. Dałbyś złamanego centa za takie coś? bo ja nie!!

Teksty w stylu większość polaków zna język angielski i da sobie bez problemu radę to bzdura. Bo moim zdaniem znajomością tego języka w stopniu umożliwiającym zrozumienia WSZYSTKIEGO w grze to może z 5% (graczy). Sorry ale ja czasem nawet po polsku wszystkiego nie zakumam. Kierujesz jednocześnie autem, strzelasz, ktoś tam gada, w tle muzyka a najważniejsza gadka ucieka. Jeżeli jest to gra w stylu Killzone, BF BC to naprawdę ma marginalne znaczenie ale zagrajcie np. w Heavy Rain bez j. polskiego. Stąd potem niskie opinie o grach, że nudna, krótka, słaba fabuła, tylko że często teksów załapiemy z 25%, 50% domyślamy się ale z tego 20% nieprawidłowo. Moim zdaniem tak niestety będzie dla większości w LA NOIRE i albo zagramy z poradnikiem gry-online w ręku (żadna frajda) albo na chybił trafił, tylko, że akurat z trafianiem i strzelaniem w ciemno to lepiej jednak zagrać np. w CODy ub Fifę. Ja jednak odpuszczę sobie ten tytuł - szkoda mi 190 zł - a i denerwująca jest postawa R żeby nie dać choćby napisów ... mają nas niestety głęboko w ......
Szkoda że Wiedźmin 2 nie wyszedł tylko w języku polskim, ciekawe jakie noty dostałby na "uznanych zachodnich portalach" - 3/10 ?
 

Wheelman

Użytkownik
Użytkownik
A gdzie mozna zobaczyc postepy?
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ta gra wyszla w 5 jezykach tak?? to co maja powiedziec holendrzy, belgowie itp, napewno gra sie sprzedaje i nie placza tak jak wiekszosc na tym forum bo gra nie jest w ich jezyku, 90% gier na xboxa nie jest po polsku i nigdy nie bylo problemow, teraz ta wyszla i wszyscy placza ze nie jest po polsku, w Polsce jest zly system, jak bylem w skandynawii to tam nie ma rzadnego lektora czy cos, wszystko z napisami i to te nie zawsze, i jakos nikt nie placze z tego powodu, wiec niektore wasze argumenty ze to UE i XXI wiek sa smieszne jeszcze bardzeiej niz komenty w stylu uczyc sie jezyka
 

paczos

Użytkownik
Użytkownik
ludzie przestańcie już tu płakać i czytać propagandę spolszczenie nie wyjdzie oficjalnie ani nikt tego nie spolszczy,naczytacie sie co pisze gość który tylko umie remotnąć linki na swoje konto i nabijać sobie kasę
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Świetnie. Jeśli to tłumaczenie będzie dobre, to być może w Polsce wydadzą nową, kinową wersję L.A Noire! Ehh... Kogo ja oszukuję?
 

dindan

Użytkownik
Użytkownik
a gta IV zostało spolszczone oficjalnie czy na nielegalu;p ? skoro pracują nad LA Noire to może Red Dead Redemption spolszcza... byłoby super;p wiecie coś na ten temat?
 

Kat

Użytkownik
Użytkownik
ludzie przestańcie płakać i uczcie się angielskiego a jak nie to nie kupujcie gry proste.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom