1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lag w oryginalnej grze (jąkający się dźwięk)

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zdechlak, Grudzień 18, 2008.

1. zdechlak

zdechlak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Raz na jakiś czas, bardzo rzadko, może 1,5x na godzinę (półtora raza na godzinę) zdarza mi się grając w MK vs DC universe, zwykle przy wyborze postaci usłyszeć zająknięcie się dźwięku, typu jak jest np wybierany SCORPION to będzie z głośników wydobywało się coś w stylu SCO SCO SCO SCO SCO RPION

co to może być, czy to normalne w xboxie 360?

mam konsolę od 3 tygodni, grę od dwóch, dodam tyle że konsola jest nowa, ze sklepu, wersja premium 60 GB, a grę wgrałem na dysk twardy, boję się że takie usterki nie są normalne, to wręcz LAG, czy lagi muszą oznaczać coś groźnego?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    sprawdź grając bezpośrednio z płyty. ale żeby tak zrobić to musisz usunąć grę z dysku

Wczytywanie...

Poleć forum