Lagi na live - Kabel skrosowany.

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak w temacie. Często mam lagi na live. Np jak siostra cos robi na komputerze. Wtedy najcczeasciej. O co chodzi ? Konsole mam polaczona kabem skrosowanym. Prędkość int. mam 100Mb/s ale to chyba predkość docelowa. Jak można temu zaradzić ?
 

asagy

Użytkownik
Użytkownik
nic z tym nie zrobisz... Jak siostra coś robi na komputerze(czyli na necie) to zawsze będziesz miał lagi na live - bo strony www = obrazki itp. = wczytywanie obrazków = lagi na xbl :] Jak siostra nic nie będzie robić na necie będzie spokój - wiem bo mam to samo z bratem =.=
 

wojtas!

Użytkownik
Użytkownik
100mb/s to prędkość połączenia konsoli z komputerem
 
M

MaverickPL

Guest
Lagi nie robia ci sie na laczu 'komputer-konsola' tylko na wyjsicu do sieci. Jesli masz net do konsoli podlaczony przez komputer, to poszukaj sobie jakiegos softu na komputerze ktory bedzie zarzadzal porzadnie przydzialem i wykorzystaniem pasma szukaj w guglach "Quality of Service" albo cos takiego.
I skonfiguruj tak zbeby polaczenie dla xboxa mialo wyzszy priorytet niz WWW itp...
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
Nie pozostaje nic tylko pozbyć sie siostry ... :D
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
kupić router albo zainstalować na kompie np. net limitera.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pszczola ja mialem ten sam problem, siostra buforowała filmiki w HD podczas gdy ja grałem, musiałem niechcący wyciągnąc jej RAM na 2 tygodnie...
 

Do góry Bottom