Lagi

koleS

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
mam łącze 8mb, gram sobie w gearsa na xbox live i każda gra ma 1 czerwona kreche, ścina mi mega obraz, bohater się pojawia coraz dalej zamiast biegać.. nie wiem co jest nie tak? Gry na pc mi chodzą mega online, nie wiem czy na xbox'a 8mb to za mało? Może coś mam źle skonfigurowane?
 

mihcal5

Banned
Musisz mieć coś źle skonfigurowane, a w innych grach też tak masz?
 

koleS

Użytkownik
Użytkownik
szczerze powiedziawszy nie patrzyłem, ale teraz się poprawiło, bo wyłączyłem torrenta na kompie, który co prawda nic nie sciągał, ale coś wysyłał to pewnie przez to.. trochę się chyba pospieszyłem z postem :p
 

kufer111

Banned
Użytkownik
problem związany z współczynnikiem MTU,jak masz router to ustaw sobie poniżej 1490 lub lagi możesz mieć przez komputer,który wysyła i pobiera pakiety danych,odłącz kompa i spróbuj tylko z konsolą
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Przyczyn moze byc kilka. Poczawszy od MTU, poprzez wlaczone inne urzadzenia na tym samym laczu jak np komp, az do "zapychajacego" sie modemu/routera.
U mnie po wymianie modemu ping na speedtest.net spadl z ok 25-30 do 6-8ms.
 

jakubkameleon

Użytkownik
Użytkownik
Problem jest może być też czy gra ma dedykowane serwery czy hostuje jedna z konsoli? Czasem hostem jest ktoś za oceanu i wtedy ping jest taki..... stąd lagi, ale generalnie rzecz biorąc jak ściągasz coś to normalne.... ja grasz nic nie ściągaj i zobaczysz powinno być ok
 

BoboPL

Użytkownik
Użytkownik
moze masz slabe pingi
 

Do góry Bottom