Lagowanie w Dark Souls

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam, jako iż ściągnąłem Dark Souls w ramach akcji GwG chciałbym się zapytać na temat optymalizacji gry. Słyszałem już kiedyś na ten temat, lecz myślałem, że będzie występował sporadycznie a tu moje zdziwienie.. jak się okazało już w pierwszych lokacjach możemy pooglądać grę w paru klatkach na sekunde. I tu moje pytanie, mam mało miejsca na dysku - może to być przyczyna ? Czy jednak to czysta wina optymalizacji ? :)
Pozdrawiam. :)
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, jako iż ściągnąłem Dark Souls w ramach akcji GwG chciałbym się zapytać na temat optymalizacji gry. Słyszałem już kiedyś na ten temat, lecz myślałem, że będzie występował sporadycznie a tu moje zdziwienie.. jak się okazało już w pierwszych lokacjach możemy pooglądać grę w paru klatkach na sekunde. I tu moje pytanie, mam mało miejsca na dysku - może to być przyczyna ? Czy jednak to czysta wina optymalizacji ? :)
Pozdrawiam. :)
nope, optymalizacja, grałem w ds na 3 konsolach na każdej tak samo :p zależy też od lokacji jedne działają ok, a np. w Blighttown masz pokaz slajdów :p
 

Dominus PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czyli kolejne dodatki do trudności gry które utrudniają rozgrywkę. :D
Dzięki, do zamknięcia. :D
 

Spersen

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No ale to jest naprawdę tragedia. Zacząłem swoją przygodę od Dark Souls 2, wiedziałem że będą dawać pierwszą część za darmo, pomyślałem super. Ale po 8 godzinach grania mam już dosyć co druga lokacja muszą być jakieś miejsca gdzie są zwisy, chciałem zabić Sifa nie da się bo gra laguje, max 15fps. Do tego postać ma czasami chęć w czasie sprintu do zatrzymywania się w miejscu, oraz do chodzenia truchtem. Chyba sobie odpuszczę dalsze granie, i zacznę bawić się w NG+ w DkS 2.
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zamykam.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom