Latające zwierzaki, znikająca broń, czyli Bethesda nie uczy się na błędach. Fallout 4 pełen bugów

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



Produkcje Bethesdy od wielu lat bawią graczy na całym świecie. Firma przyzwyczaiła nas, że ich tytuły charakteryzują się ciekawymi opowieściami, wielkimi światami oraz... Bugami. Nie inaczej jest w Fallout 4, więc gracze wrzucają do Sieci swoje odkrycia.

Wpadający w ziemię bohater, latające zwierzaki, zacinająca się postać, czy też bardzo dziwne zachowania herosa – te niedogodności pojawiają się w większości produkcji z ogromnymi światami. Nie inaczej jest w Fallout 4, gracze publikują w Sieci coraz to ciekawsze odkrycia, więc twórcy z Bethesdy już pewnie pracują nad pierwszą wielką łatką.

Szkoda, że studio nie uczy się na błędach, ale pewnie i tak 95% bugów zostało wyeliminowanych. Przygotowując tytuły z tak ogromnym światem trudno upilnować każdą lokację... Autorzy od wielu miesięcy pracowali nad wyeliminowaniem problemów, ale jak widać poniżej, nie wszystkie zostały usunięte.





 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawe czy jest gorzej niż w wiedźminie :) Jeśli story będzie dobre to i tak ludzie wybaczą.
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Latającego zwierzaka to i ja miałem wczoraj. Radscorpion mnie gonił, zakopał się i wyskoczył (dosłownie) za moimi plecami... wyskoczył tak wysoko w górę, że przy upadku zginął :D na moje szczęście, bo skubaniec twardy był ;)

teraz trochę żałuję, że nie nagrałem klipu :)
 

Do góry Bottom