Łatka do Test Drive Unlimited 2 oraz darmowy DLC

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tomek89

Użytkownik
Użytkownik
Eden Games poinformowało dziś, że w drodze na obie konsole obecnej generacji jest już łatka poprawiająca wszystkie poważniejsze błędy w Test Drive Unlimited 2. Na dniach powinna być już dostępna dla graczy za pośrednictwem Xbox Live i PlayStation Network. W ramach rekompensaty za wydanie pełnego niedopracowań produktu, Eden Games wypuści pierwszy DLC, który miał być w zamierzeniach płatny, za darmo. Exploration Pack odda w nasze spragnione kierownicy łapki Lancie Stratos Rallye oraz Dodge'a Chargera z 1969 roku.

Źródło: vg247.com
 

Szpaner94

Banned
Tak, tak... Atari wkurza mnie niesamowicie tym opier*alaniem się ! To już 3 patch do gry, która wyszła 2 tygodnie temu... Może ten jednak cokolwiek naprawi.


Darmowe DLC jest rozśmieszające ;). Nie wiem po co nam nowe auta, skoro i tak w grze liczy się tylko Veyron, tudzież "limitowany" Veyron SuperSport.

Powinni naprawić swój błąd, i dać każdemu w/w Veyrona SS za free... to upośledzone, że niemal nieuczciwą przewagę ma gracz, który po prostu wcześniej kupił grę... To może od teraz każdy kto kupi nowego COD'a w dniu premiery, dostanie armatę na free ?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
a co mają powiedziec gracze bez dostępu do neta? żeby wgrac łatkę muszą się pie****c z wgrywaniem offline.. człowiek wydaje kupę kasy na niedopracowaną grę, brak słów. Znając życie twórcy już mają w planach milion płatnych DLC, z których każde wprowadza albo wielkie NIC, albo coś, co jest już gotowe i zostało usunięte na rzecz sprzedania potem w postaci DLC. dają za darmo coś co powinno byc za darmo w normalnej wersji gry, paranoja.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dodadzą w każdym "nowym" dlc samochody wycięte z gry - proste ;) To jest przykład tego jak zarobić i się nie narobić :D

Śmieszne jest to że oni chcieli wydać tak niedopracowaną grę w październiku, potem przełożyli premierę a i tak wydali zbugowaną grę :D
 

Krawol

Banned
Użytkownik
o fajnie :D tylko mało aut
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
przeszedlem prawie cala gre i nie dokuczaly mi jakos zadne wieksze bugi wiec nie wiem czemu tak narzekacie. a jesli chodzi o graczy bez internetu i wielkie pretensje ze patche sa dostepne przez xbl to czas najwyzszy sie przyzwyczaic ze konsolowcy bez maszynki podpietej do sieci beda dostawac po d*pie i to coraz czesciej...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Za chwilę dojdzie do tego że gry będziemy ściągać chapterami (epizodami) z xlive i za każdą odsłonę kolejnej części (tej samej gry) będzie nam dane zapłacić trochę kaski. Bo do tego powoli cała ta era DLC się kieruje.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Za chwilę dojdzie do tego że gry będziemy ściągać chapterami (epizodami) z xlive i za każdą odsłonę kolejnej części (tej samej gry) będzie nam dane zapłacić trochę kaski. Bo do tego powoli cała ta era DLC się kieruje.
ta era się skończy, gdy ludzie przejrzą na oczy i się zorientują, że na dodatki wydają więcej niż na samą grę. nigdy nie kupiłem żadnego DLC i nie kupię, chyba, ze bedzie tak rozbudowane, dopracowane i długie jak dodatki do GTA, tak powinny wyglądac prawdziwe DLC. wszystko zmierza w kierunku mikropłatności, myślę, ze nie długo aby byc dobrym po multi nie będzie potrzebny skill tylko właśnie wykupione bronie/auta/gadżety..
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ta era się skończy, gdy ludzie przejrzą na oczy i się zorientują, że na dodatki wydają więcej niż na samą grę. nigdy nie kupiłem żadnego DLC i nie kupię, chyba, ze bedzie tak rozbudowane, dopracowane i długie jak dodatki do GTA, tak powinny wyglądac prawdziwe DLC. wszystko zmierza w kierunku mikropłatności, myślę, ze nie długo aby byc dobrym po multi nie będzie potrzebny skill tylko właśnie wykupione bronie/auta/gadżety..
Skończy się i to szybciej niż ludzie myślą - twórcy muszą w końcu zrozumieć że żeby zarobić muszą wydawać w 100% warty kupna produkt
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Sranie w banie. Ta era dopiero się zaczyna. Po co się bulwersujecie, ja przez całą grę nie zauważyłem żadnego błędu. Z tego co widzę najwięcej się 'pienią' osoby, które w tą grę w ogóle nie grały.

Co do samego darmowego dodatku. Nie potrzebny mi on, do pełni radości starczy mi moje Subaru ;)
 

Szpaner94

Banned
Sranie w banie. Ta era dopiero się zaczyna. Po co się bulwersujecie, ja przez całą grę nie zauważyłem żadnego błędu. Z tego co widzę najwięcej się 'pienią' osoby, które w tą grę w ogóle nie grały.

Co do samego darmowego dodatku. Nie potrzebny mi on, do pełni radości starczy mi moje Subaru ;)

Taaa.... nie wiem czy w ogóle czytałeś temat, ale skoro producenci wydają patch co tydzień i w ramach "rekompensaty" oferują darmowe DLC, to chyba nie świadczy to dobrze ? Fakt ze Ty nie trafiłeś na żaden bug, można wytłumaczyć statystyką.... albo tym że jeździsz powoli i nie grałeś więcej jak 2 h...
 

popo601

Użytkownik
Użytkownik
Prawda jest taka że dali **** już na samym starcie z tą grą gdzie serwery leżały a teraz przez rok będą łatać dziury żeby to jakoś jeździło wszystko tylko żal mi tych co grają bez neta hehe ja na szczęście na PC ram na oryginale no ale na x360 .... no wiecie a dlatego że na xboxa nawet świnie nie dali napisów PL a na PC szło zrobić z pełnym dubbingiem.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Ja również skończyłem grę i żadnego większego buga nie wdziałem. Oczywiście jak to wszędzie zdarzają się jakieś tam bugi ale można to przetrzymać bo są sporadyczne i mi osobiście nie przeszkadzały.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Taaa.... nie wiem czy w ogóle czytałeś temat, ale skoro producenci wydają patch co tydzień i w ramach "rekompensaty" oferują darmowe DLC, to chyba nie świadczy to dobrze ? Fakt ze Ty nie trafiłeś na żaden bug, można wytłumaczyć statystyką.... albo tym że jeździsz powoli i nie grałeś więcej jak 2 h...
Gra jest już skończona, wszystkie samochody (tak, te najszybsze) odblokowane i 'przetestowane'. Ani razu nie zauważyłem jakiegoś większego buga. Jest kilka małych, ale one zupełnie nie przeszkadzają w rozgrywce.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom