Lcd 24" gateway fhd2400

Jasny

Świeżak
Świeżak
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
a dlaczego ma być niedobry? podpinasz na vga i śmigasz...
 

Prz1994

Użytkownik
Użytkownik
Tak będzie dobry a nawet bardzo ja mam ten monitorek i jest dobry ;]
 

Nefarod

Użytkownik
Użytkownik
a dlaczego ma być niedobry? podpinasz na vga i śmigasz...
A widzisz, nawet nie. Z tego co widzę, to ten monitor ma HDMI.
 

bubusinio

Użytkownik
Użytkownik
tez mam ten monitor;p jest swietny ... polecam ;]
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
tak przy okazji jak byś nie widział

Monitory sprzedawane na tej aukcji pochodzą z wystaw amerykańskich marketów.
100% sprawne technicznie.
Na obudowie obtarcia i pęknięcia, natomiast na znacznej części matrycy duże plamy i rysy, lub linie.
 

szokrok

Użytkownik
Użytkownik
tak przy okazji jak byś nie widział

Monitory sprzedawane na tej aukcji pochodzą z wystaw amerykańskich marketów.
100% sprawne technicznie.
Na obudowie obtarcia i pęknięcia, natomiast na znacznej części matrycy duże plamy i rysy, lub linie.
To prawda. Sam napaliłem się na ten sam monitorek u tego samego sprzedawcy, bo ma bardzo dużo możliwości podłączenia m.in. Hdmi oraz sporo bajerów np. Pivot. Jednak zauważ, że te monitory powystawowe są podzielone na kategorie od A do D. Właśnie te za 400 zł to kategoria D czyli najbardziej porysowane i poniszczone.

Byłem w tym sklepie w Warszawie pytać o ten monitor i Pani szczerze przyznała, że przez tak znaczne uszkodzenia w postaci rys i zadrapiań nie nadają się one do rozrywki (nie do filmów, grania). A kupują je ludzie do jakiś serwisów, magazynów, fabryk... gdzie i tak nowy monitor uległ by zniszczeniu w bardzo szybkim tempie. Więc dla takiego przeznaczenia to super cena za 24 cale.

Natomiast na półce w owym sklepie widziałem ten sam monitorek z kategori A- miał jedną 3 mm ryskę na matrycy, a poza tym wyglądał na nowy, jednak nie kosztował 399 zł ale już 850 zł.
 
S

S3Bols

Guest
nie lepiej dać te 1099 zł i mieć nówke na 36 miesiace gwarancji ?


albo idz do media i weź na 36 rat ;) jakis monitor ;)
 

Prz1994

Użytkownik
Użytkownik
ja kupiłem ten monitor za 999.99 zł na allegro :D
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
WYPRZEDAŻ ! LCD LG 32LG2000 !!! KNURÓW (523828795) - Aukcje internetowe Allegro a najlepiej to sobei wez taki TV..32 cale...w neonecie byla promocja ze byly po 1299 tv..w telewizji reklamowali.ja mam ten tv i jestem super zadowolony
 

Do góry Bottom